Reference

20+

20+ let zkušeností (fungujeme od roku 1998)

70+

specialistů

300+

klientů, o které se staráme

Neřešíme, jestli máte malý, či velký byznys. Děláme pro vás projekty na míru, ať už jste živnostník, nebo nadnárodní koncern.

Máme velké zkušenosti v těchto oborech

ikona

Bydlící segment

ikona

Farmaceutický segment

ikona

Eshopy

ikona

B2B a výrobní firmy

ikona

on-line magazíny a média

ikona

IT společnosti

ikona

Školy

ikona

Cestovní ruch

ikona

Nenašli jste se?

Nevadí! Ozvěte se a proberme detaily vašeho podnikání

Napište nám

Vybrané reference

ČESKÁ TELEVIZE
Logo

ČESKÁ TELEVIZE

Online magazíny a média

Zajišťujeme produkční servery pro provoz webu CT24, mimo tuto službu pro Českou televizi zajišťujeme programátorské práce a Solution architekta pro Drupal, pomáháme s rozvojem interního datacentra.

Audity a konzultace Správa serverů Smart Content Cloud Zabezpečení sítě
Český Rozhlas
Logo

ČESKÝ ROZHLAS

Online magazíny a média

Pro Český Rozhlas dlouhodobě spravujeme servery, zabezpečujeme sítě a pomáháme konzultovat jednotlivé IT aspekty. Kromě hostingu zajišťujeme i migraci obsahu a nasazování nových modulů na webové stránky.

Audity a konzultace Správa serverů Smart Content Cloud Zabezpečení sítě
HUDSON CZ
Logo

HUDSON CZ

Hudson patří mezi velké mezinárodní HR recruitingové společnosti. Pro jejich českou pobočku spravujeme síť a staráme se o uživatelskou podporu.

Zabezpečení sítě Správa počítačové sítě Audity a konzultace
GAF
Logo

GAF

B2B a výrobní firmy

Společnost je především výrobní organizací s dlouholetými zkušenostmi v kovovýrobě. Převzali jsme správu IT v celém závodě, spravujeme servery a dohlížíme na plynulý chod veškerého IT včetně jeho rozvoje.

Správa počítačové sítě Správa serverů Audity a konzultace Zabezpečení sítě
Advokátní kanceláře
Ikona advokátní kanceláře

Advokátní kanceláře

Pro některé z vysoce renomovaných tuzemských advokátních kanceláří poskytujeme kompletní IT zastřešení. Staráme se např. o správu serverů, zabezpečení sítě nebo komplexní přípravu na GDPR.

Komplexní ICT řešení Správa počítačové sítě Příprava na GDRP Audity a konzultace Zabezpečení sítě Serverové řešení na míru

Další dlouhodobé spolupráce

VAILLANT GROUP
Logo Logo

VAILLANT GROUP

B2B a výrobní firmy

Pro Vaillant Group spravujeme a rozvíjíme webovou aplikaci –CRM/školení/e-shop. V současné době tuto aplikaci převádíme do mobilní verze jak pro Vaillant, tak pro Protherm. Aplikace běží na platformě Xamarin a bude tvořena pro prostředí Android a iOS.

Vývoj mobilních aplikací Xamarin Legacy software
HYUNDAI MOTOR CZECH
Logo

HYUNDAI MOTOR CZECH

B2B a výrobní firmy

Pro výhradního dovozce vozů Hyundai do ČR, společnost Hyundai Motor Czech, jsme vyvinuli interní aplikaci sloužící jako rezervační systém pro automobily. Výsledná aplikace obsahuje mimo jiné kalendář, v němž jsou přehledně pod sebou zobrazeny veškeré rezervace v daném měsíci, umožňuje tisk zápůjčkových protokolů a rovněž i správu uživatelů, klientů, automobilů a flotil. Řešení bylo klientovi vytvořeno na míru, a to prostřednictvím frameworku Symfony.

Vývoj mobilních aplikací Webová aplikace Symfony framework
HYDRONICS SYSTEMS
Logo

HYDRONICS SYSTEMS

B2B a výrobní firmy

Aplikace určena pro návrh a kontrolu HVAC armatur (vyvažovacích ventilů, tlakově nezávislých regulačních ventilů a regulátorů tlakové diference

Vývoj mobilních aplikací Xamarin
Dražby exekutoři
ikona

Dražby exekutoři

U klienta, který provozuje aukční portál, vše spravujeme a vyvíjíme ve prostředí Visualu Basicu/C#. Monitorujeme a hlídáme i zdárný průběh online aukcí.

Vývoj mobilních aplikací Webová aplikace C sharp Legacy software
TIMEKEEPER
Logo

TIMEKEEPER

IT společnosti

Aplikace na platformě Xamarin pro Android a IOS jež slouží jako doplněk k desktopové aplikaci (s mobilním klientem), jež využívají jednotlivé společnosti pro evidenci odpracovaného času zaměstnanců na jednotlivých projektech, vyúčtování a vyhodnocení jednotlivých projektů.

Vývoj mobilních aplikací Xamarin Desktopová aplikace
HAPPY FEED
Logo

HAPPY FEED

E-shopy

V současné době pro společnost tvoříme dvě mobilní aplikace se, agregátor slevových kuponů a článků + online hra pro TV Prima. Obě na platformě Xamarin.

Vývoj mobilních aplikací Xamarin Legacy software

Další dlouhodobé spolupráce

Esotravel
Reference ESO travel

ESO travel

Cestovní ruch

Pro CK ESO TRAVEL dlouhodobě spravujeme a rozvíjíme webové stránky. Nedávno jsme provedli již druhý redesign webu, jež byl vymyšlen tak, aby dobře předně vynikly stylový fotografický obsah a zároveň se výrazným způsobem zjednodušil pohyb uživatele napříč stránkami. Současně s „omlazením“ jsme provedli responzivitu a stránky vhodně přizpůsobili tabletům a mobilním zařízením.

Foundation Tvorba webu Online marketing
Burda International CZ
Reference Burda International CZ

Burda International CZ

Online magazíny a média

Burda International CZ je jedním z největších vydavatelských domů u nás, který vydává přes 40 periodických časopisů, jako jsou například ELLE, Marianne, Svět ženy či Naše krásná zahrada. Prvotním požadavkem klienta byla optimalizace výkonu administrace webu Elle, posléze jsme však převzali správu problémů a nových funkcí na webech Elle, Marianne, Svět ženy a Naše krásná zahrada. Úzce spolupracujeme s týmem klienta, řešíme bug support a rozvoj webů.

Tvorba webu Správa webu
EG.D
Reference EG.D

EG.D

B2B a výrobní firmy

Energetická společnost EG.D, jež je součástí skupiny E.ON v ČR, provozuje a vlastní elektrickou a plynovou distribuční soustavu v několika oblastech ČR. Klientovi se staráme o správu webové aplikace portálu egd.cz – vyvíjíme nové struktury obsahových komponent a nové sofistikované formuláře pro zadávání a vyhledávání dat klientů. Rovněž jsme se zabývali migrací na nejnovější verzi Drupalu, s to včetně přepisu všech custom modulů a reflektujeme potřeby a požadavky klienta.

Drupal 8 Tvorba webu Správa webu
Respect group
Reference Respect group

Respect Group

Bydlící segment

Pro pojišťovací makléřskou skupinu Respect Group jsme na začátku pouze převzali web, postavený na Drupalu 7 od starého dodavatele, jež již nebyl schopný vyhovět klientským nárokům. Postupem času jsme při požadavku kompletního redesignu provedli i kompletní nové postavení nové prezentace, včetně subdomén, na Drupal 8 k čemuž jsme zastřešili i migraci obsahu ze starého webového řešení na nové.

Drupal 8 Tvorba webu Správa webu
České Švýcarsko
Reference České Švýcarsko

České švýcarsko

Cestovní ruch

Pro národní park České Švýcarsko jsme navrhli a postavili nový web na CMS Drupal 8, který je propojen s databází turistických centrál Německa o aktuální data o všech akcích. Aplikace také umožňuje vyhledávání nejbližší stanice dopravního prostředku MHD, nejbližšího ubytování či jiného bodu zájmu.

Drupal 8 Tvorba webu Web design
ČT24
Reference ČT24

ČT24

Online magazíny a média

Na tomto projektu bylo naším hl. úkolem maximální zavedení drupalovské technologie pro optimální výkon. Stránky a vývoj webu na Drupalu 7 nadále spravujeme a poskytujeme ČT24 i hosting. Ve správě probíhají činnosti jako optimalizace kódu, zrychlení cachovacích procesů, migrace obsahu a také customizace Drupalu na míru jako např. v případě modulů pro obsahy volebních speciálů apod.

Drupal 7 Tvorba webu Správa webu
Český Rozhlas
Reference Český Rozhlas

Český Rozhlas

Online magazíny a média

Web jsme nově postavili na Drupalu 7 a zajistili hosting. Pro stránky Českého Rozhlasu se aktuálně staráme o deployment (nasazování nových modulů a funkcí) a průběžnou obsahovou migraci. Nejvíce času ve správě nasazování úvodních subdomén, těch už jsme udělali přes 30.

Drupal 7 Tvorba webu Správa webu
Yuki
Reference Yuki

Yuki

B2B a výrobní firmy

„YUKI“ označuje značku motocyklů, jejichž výhradním dovozcem do České republiky je společnost Pyramida Průhonice s.r.o zabývající se prodejem a servisem automobilů různých značek. Na tuzemském trhu působí již od roku 1996, výhradním dovozem se však zabývá až od roku 2002.

Drupal 8 Správa webu Web design

Další dlouhodobé spolupráce

icopal.cz kopecky-rekonstrukce.cz Bramac Aplausin Masson Facility Studio 32 Alfavita OAD Animal Music Asciinet Reseller Magazine Alphaint.cz Stylishrooms Komandor Temo Tandem Lingua Viva Vestavenky Fleur de Santé Amerika.cz
Brambůrky
Reference Brambůrky

Brambůrky

Originální brambůrky s.r.o. jsou rodinnou firmou ze severních Čech, konkrétně z Teplic, která navázala na výrobu jedněch z nejoblíbenějších brambůrků na tuzemském trhu. Ty nazvala „Originální hospodské brambůrky“. V současné době vyrábí již 4 produktové řady smažených brambůrků, ale rovněž i smažené snacky.

Správa FB profilu FB kampaně Tvorba grafiky
Eshop
logo

Eshop s erotickými pomůckami

E-shopy

Reklamy v byznysu erotického zboží jsou kvůli pravidlům Google značně omezeny. Poradili jsme si. Jednomu z největších českých prodejců erotického zboží jsme za pouhých šest měsíců spolupráce dokázali v rámci stanovených nákladů zvednout tržby v meziročním srovnání o 226,74 %. Detailně se o naší práci můžete dočíst v této případové studii.

PPC reklama
Kolokrám
Logo Kolokrám

Kolokrám

E-shopy

Kolokrám je prodejna a eshop s kompletním sortimentem cyklistického zboží a profesionálním přístupem k zákazníkovi. Kolokrám se specializuje na individuální zakázkové stavby.

PPC reklama UX a webdesign Zbožové srovnávače
Danfoss
Logo Danfoss

Danfoss

Nadnárodní dánský koncern, který velice dbá na etiku a pečlivě si vybírá spolupracující dodavatele. Realizovali jsme pro něj velmi úspěšnou kampaň pro produkt Danfoss LINK. Podrobným testováním, laděním UX vstupní stránky a postupnou optimalizací a zefektivněním kampaně jsme zdvacetinásobili konverzí míru, 10x snížili cenu za konverzi. Během 6 měsíců jsme intenzivní výkonovou kampaní dosáhli přes 1000 odeslaných poptávkových formulář.

PPC reklama UX
Esotravel
Reference ESO travel

ESO travel

Cestovní ruch

Pro CK ESO Travel vyvíjíme web, píšeme články, které publikujeme na velká internetová média. Staráme se o SEO - optimalizaci stránek, včetně linkbuildingu. Tvoříme také různé tematicky zaměřené minisites.

PPC reklama SEO Sociální sítě Marketingová strategie Minisites
Datahelp
Logo Datahelp

Datahelp

IT společnosti

Pro společnost Datahelp, odborníka na záchranu a obnovu dat z disků, dlouhodobě spolupracujeme na optimalizaci jejich stránek. Spravujeme také řadu specializovaných minisites.

PPC reklama SEO Sociální sítě Tvorba grafiky Minisites

Další dlouhodobé spolupráce

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám