Esotravel
Reference ESO travel

ESO travel

cestovní kancelář

Pro ESO travel jsme připravili redesign webových stránek, staráme se o správu webové aplikace zajišťující propagaci a prodej zájezdů online a zajišťujeme kompletní online marketing.

Online marketing Outsourcing IT Tvorba webu Vývoj aplikací
Esotravel
Reference ČT24

ČT24

televizní stanice

Převlékli jsme zpravodajský portál ČT24 do nového! Náš Drupal tým se výraznou měrou podílel na změně designu samotných stránek a na přechodu starého redakčního systému na publikační platformu Drupal 7. Až tedy někdy zabrousíte na nový portál ČT24, který se spustil 8. srpna 2015, vězte, že jsme pod tím do značné míry podepsaní my.

Outsourcing IT Tvorba webu Vývoj aplikací
Esotravel
Reference Prima

Prima

televizní stanice

Pro Primu jsme vytvořili weby Prima Love, Prima Cool, PrimaPLAY a řadu minisites. Staráme se o rozvoj celého systému, takže se podařilo výrazně zvýšit výkonnost a rychlost stránek. Portál Primy patří k jednomu z 15 nejnavštěvovanějších portálů v ČR.

Outsourcing IT Tvorba webu
Esotravel
Česká televize

Česká televize

televizní síť

Pro programátory z České televize jsme uspořádali dvoudenní workshop práce s Drupalem 7. Šlo o jejich první kontakt s touto vývojovou platformou, takže jsme začali od úplných základů, ale v průběhu školení se dostali i k podrobným detailům. Kromě teoretických informací workshop zahrnoval i praktickou část, během které jsme společně programovali example modul. Během intenzivního dvoudenního školení jsme probrali všechny aspekty tohoto open source systému.

Outsourcing IT Tvorba webu Vývoj aplikací
Esotravel
Reference Touax

Touax

modulové domy

Francouzské společnosti Touax jsme se postarali o responzivní design, zabezpečení webu, a celkové pročištění programátorských zásahů do webu. Zlepšili jsme také uživatelskou přívětivost stránek prostřednictvím úpravy výběru jazykové mutace a vytvořením pohyblivého wheel menu.

Online marketing Tvorba webu
Esotravel
Reference Datahelp

Datahelp

záchrana dat

Se společností Datahelp dlouhodobě spolupracujeme na optimalizaci stránek. Pro jejich business je klíčové, aby se webové stránky umisťovaly na všechna slova týkající se záchrany a obnovy dat na předních pozicích vyhledávačů.

Online marketing Outsourcing IT Tvorba webu
Cessco
Reference Cessco

Cash back česko

vat reclaim

Klient k nám přišel s požadavkem na tvorbu nového webu, který bude splňovat i designové normy centrály společnosti. Vybrali jsem čistou WordPress šablonu a pohráli si s CTA prvky.

Online marketing Tvorba webu
RH Parkování
Reference RH Parkování

RH Parkování u letiště

parkování

Malý rozpočet na marketing nemusí znamenat nízké výsledky. O tom nás opět přesvědčila dvouletá spolupráce s klientem RH – parkování u letiště s.r.o. Dlouhodobá SEO práce doplněná o PPC kampaně.

Online marketing Tvorba webu
Esotravel
Reference Komandor

Komandor

nábytek na míru

Pro Komandor dlouhodobě zajišťujeme pravidelnou správu sítě, pravidelnou optimalizaci včetně linkbuildingu a pracujeme také na poli online marketingu. V roce 2011 jsme provedli kompletní redesign stránek.

Online marketing Outsourcing IT Tvorba webu Vývoj aplikací
Esotravel
Reference UNYP

UNYP

vysoká škola

Vyhledatelnost webu UNYP se po naší optimalizaci zlepšila o 54%. Na web jsme přivedli spoustu nových a kvalitních návštěvníků také díky našim PR článkům, webu prospěl i redesign a spuštění na novém redakčním systému.

Online marketing
Esotravel
Reference StylishRooms

StylishRooms

moderní nábytek

Pro StylishRooms jsme vytvořili nové webové stránky, které jsme vybavili potřebnými prvky spojené se SEO – optimalizací stránek. Díky naší práci se na stránkách StylishRooms zvýšila návštěvnost o 100%.

Online marketing Tvorba webu
Esotravel
Reference Alphaint.cz

Alphaint.cz

snímací technika

Pro společnost Alpha International jsme vytvořili nový web od grafiky a smysluplné struktury až po specializované, odborné texty. Díky tomu a další optimalizaci je web klienta čtivý, zajímavý a navíc výborně vyhledatelný.

Online marketing Tvorba webu
Esotravel
Reference Boppe

Boppe

oplocení a brány

Pro společnost Boppe jsme realizovali SEO - optimalizaci stránek, které předcházela analýza klíčových slov, analýza konkurence a analýza stávající webové prezentace. Profesionálně optimalizovaný web dosahuje výborných výsledků v nejdůležitějších vyhledávačích u nás.

Online marketing
Esotravel
Reference London Institute

London Institute

jazyková škola

Díky kompletní optimalizaci webových stránek a dlouhodobé spolupráci v oblasti online marketingu jsme jazykové škole London Institute zajistili velmi dobrou vyhledatelnost na webu.

Online marketing Tvorba webu
Esotravel
Reference Lingua Viva

Lingua Viva

jazyková škola

Díky našemu SEO se naplnily třídy pomaturitního studia a jazyková škola Lingua Viva získala skvělou vyhledatelnost na vysoce konkurenční slova jako je „pomaturitní studium“.

Online marketing Tvorba webu
Esotravel
Reference Sophia Finance

Broker Trust a Sophia Finance

finanční poradenství

Převzali jsme veškerou správu sítě i serverových technologií a díky tomuto outsourcingu IT mají obě společnosti k dispozici vysoce vyškolené administrátory. Díky spolupráci s námi jsou data obou společností vysoce zabezpečená.

Outsourcing IT
Esotravel
Reference Ceet

Ceet

překladatelská agentura

Díky našemu outsourcingu IT se výrazně snížily náklady společnosti Ceet, zatímco kvalita využívaných řešení vzrostla. Společnost Ceet je nyní perfektně zajištěna proti náhodným výpadkům a poruchám.

Online marketing Outsourcing IT
Esotravel
Reference Fleur de Santé

Fleur de Santé

kosmetika

Připravili jsme redesign webu a dlouhodobě se starali o jeho správu. Fleur de Santé jsme pomohli také v oblasti online marketingu jako jsou PR články na serverech pro ženy, soutěže nebo PPC kampaně. Tyto aktivity na web našeho klienta přivedly spoustu nových zákazníků.

Online marketing Tvorba webu
Esotravel
Reference AxFlow

AxFlow

čerpacích zařízení

Skupina AxFlow se specializuje na distribuci, marketing a poskytování kompletního prodejního servisu čerpacích zařízení. Na evropském trhu zastupuje přední světové výrobce průmyslových a laboratorních čerpadel.

Esotravel
Reference Studyline.cz

Studyline.cz

jazykové kurzy

Společnost Studyline zajišťuje jazykové kurzy v zahraničí, ale také pracovní pobyty po celém světě. Svým zákazníkům nabízí kompletní servis od zajištění práce a studia až po dopravu a bydlení.

Online marketing
Esotravel
Reference Boppe

PPC a facebook kampaně

online marketing

Pro naše klienty vedeme PPC kampaně, které při dobrém nastavení dosahují velmi dobrých výsledků. Umíme přivést rychle velké množství nových zákazníků, pomůžeme doprodat sezónní výrobky a služby a to vše za velmi nízké ceny za proklik. více »

Online marketing
Esotravel
Reference tvorba e-katalogů

Tvorba e-katalogů

webové aplikace

Mezi služby, které nabízíme, patří i tvorba online katalogů. Vytvořili jsme jich několik od těch jednoduchých s omezeným rozpočtem, až po interaktivní s několika způsoby napojení na prodejní stránky klienta. více »

Vývoj aplikací

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám