Školy

Prohlédněte si naše reference online marketingových prací pro klienty z odvětví vzdělávání. Pro mnoho různých především vysokých škol jsme se postarali o vytvoření nebo redesign webových stránek, u nichž jsme zapracovali požadavky na vzhled a funkčnost, aby se co nejvíce podpořily konverze konkrétního projektu.

Naše služby zahrnují mimo jiné i SEO optimalizaci, kontrolu responzivity mobilní verze webu, copywriterské práce, správu PPC kampaní a facebookových stránek dle požadavků a přání každého zákazníka.

ikona 25 let Přes 25 let na trhu
ikona magazíny 6 vlastních magazínů – každý s návštěvností cca milionů lidí ročně
ikona provázanost Provázanost s Google a Seznam.cz
ikona služby Kompletní marketingové služby od hostingu až k tvorbě textů

Fakulta strojní ČVUT

Pro Fakultu strojní ČVUT jsme připravili web pro mezinárodní konferenci High Speed Machining, jež umožnila účastníkům se na konferenci přihlašovat či pomocí webu zasílat abstrakty.

https://rcmt.cvut.cz/ CVUT

Obchodní akademie Praha

Obchodní akademie a institut fungující od roku 1991. Webové stránky běží na Drupalu, které jsme redesignovali. Dlouhodobě pracujeme na SEO aktivitách a dále pomáháme s copywritingem a psaním blogových témat ve spolupráci s lektory a studenty. Mezi naše další činnosti na projektu patří správa PPC kampaní pro větší podporu rekvalifikačních kurzů a jednotlivých školení spadající pod Obchodní institut. V posledních letech pomáháme i se správou FB profilu Obchodního institutu. Klientovi také na vyžádání zajišťujeme grafické a fotografické profesionální business služby.

https://www.oapraha.cz

OA Praha

BIVŠ Vysoká škola v Praze a v Brně

Pro vysokou školu BIVŠ jsme se starali o SEO a komplexní online marketing aktivity pro nábor nových studentů. V druhé půlce roku 2016 jsme navrhli a vytvořili nové webové stránky vystavené na Drupalu 7, které byly uvedeny do provozu v listopadu 2016.

https://www.bivs.cz

BIVŠ

University of New York in Prague

University of New York in Prague (zkráceně UNYP) je soukromá univerzita, která od roku 1998 nabízí vysokoškolské vzdělání v anglickém jazyce se zaměřením na obchodní administrativu, komunikaci, IT management, mezinárodní vztahy, literaturu a psychologii. Pro UNYP jsme provedli redesign stránek, které jsme zprovoznili na novém redakčním systému. Web jsme rozšířili o nové stránky v českém jazyce, zoptimalizovali jsme jej pro relevantní klíčová slova. Napsali jsme rovněž několik PR článků, které jsme publikovali na odborných serverech.

https://www.unyp.cz/cs

UNYP

London Institute Praha

Jazyková škola London Institute Prague poskytuje jazykové i jiné odborné kurzy a zprostředkovává studijní a pracovní pobyty v zahraničí. Je sesterskou školou prestižní londýnské školy London Institute of Technology and English (LITE). Na základě podrobné webové analytiky jsme provedli kompletní SEO optimalizaci webových stránek London Institute a zahájili jsme dlouhodobou spolupráci v oblasti online marketingu. Pro London Institute jsme navrhli a vyvinuli unikátní on-line rezervační systém pro registraci a zápisy jazykových kurzů. Starali jsme se také o správu sítě a IT.

http://www.londoninstitute.cz

London Institute Praha

Studyline

Společnost Studyline zajišťuje jazykové kurzy v zahraničí, ale také pracovní pobyty po celém světě. Svým zákazníkům nabízí kompletní servis od zajištění práce a studia až po dopravu a bydlení. Na začátku naší spolupráce stál nedokončený web, který se klientovi nedařilo dlouhou dobu spustit. Nefunkční online kalkulace výukových kurzů a další problémy vedly k tomu, že se rozhodl oslovit nás. V této situaci, kdy byl nový web „téměř hotov“, by bylo pro klienta finančně nevýhodné začít od začátku s vývojem nového webu. Proto bylo nutné se zorientovat v dosavadním projektu a zapracovat do něj požadavky klienta, které předchozí správce nedokázal zohlednit.

https://www.studyline.cz

Studyline

Hochschule Fresenius

Pro německou soukromou vysokou školu Hochschule Fresenius v Praze jsme zajišťovali SEO optimalizaci pro vyhledávače anebo nejrůznější copywriterské úpravy jejich webu a souvisejících materiálů.

http://www.hs-fresenius.cz

Hochschule Fresenius

Jazyková škola Britannika

JŠ Britannika v centru Prahy se od roku 2009 specializuje na jazykové kurzy v deseti světových jazycích, které vedou kvalitní lektoři. Jazykovou školu ročně navštěvuje přibližně 1300 studentů různých věkových skupin. Škola dokáže zajistit individuální, firemní a skupinové kurzy, včetně studijních pobytů v zahraničí. My jsme této instituci zajistili moderní webové stránky.

https://www.jazykovekurzypraha.cz

Jazyková škola Britannika

Jazyková škola ELVIS Praha

Jazykové škole Elvis, specializující se na kurzy angličtiny, jsme vytvořili webové stránky na základě dodaného designu. Staráme se o on-line marketing, rozvíjíme SEO, zvyšujeme návštěvnost, budujeme linkbuilding a propagujeme kurzy přes PPC. V neposlední řadě jsme uskutečnili redesign webu do nové atraktivní podoby.

https://www.elvis.cz

Jazyková škola ELVIS Praha

Jazyková škola Tandem.cz

Rodinná jazyková škola z Vinohrad specializující se na firemní výuku cizích jazyků a školení učitelů ze škol. Klientovi dlouhodobě zajišťujeme SEO, linkbuilding, PPC kampaně a vývojářské služby, které se týkají webových úprav. Navrhli jsme také obsahovou strategii pro blogovou platformu a nastavení vhodných komunikačních linií. Pod naši činnost spadal redesign stránek a vytvoření responzivního designu pro mobilní prostředí.

https://www.tandem.cz

British Studies

Agentura zajišťující studentům pobyt v zahraničí, kde se mohou naučit jazyk v domácím prostředí, nás oslovila za účelem vyprodání letních kurzů. Připravili jsme relevantní PPC kampaně a s klienty konzultovali doporučení vedoucí ke změnám konverznosti webu.

LINGUA VIVA

Jazyková škola, kde jsme za SEO upravovali a aktualizovali texty na webu. Dále jsme prováděli pro klienta linkbuildingové aktivity, kdy pro tyto účely jsme využívali i naše jazykové minisites. Sezónně jsme pomáhali klientovi řešit reklamu a kampaně na FB.