Online Marketing

Mít krásné webové stránky je důležité. Jenže aby se na ně váš potenciální zákazník dostal, musí mu o nich někdo říct. Ten „někdo“ v dnešní době nebývá soused nebo kolega z práce, ale internetový vyhledávač. A dokud si vás nevšimne ON, pak vás neobjeví ani váš zákazník, a dokonce ani jeho soused.

Marketing na internetu od Airy

Nástroje online marketingu se starají o to, aby lidé začali po vašich službách prahnout a aby vaše působení na internetu bylo efektivní. Vše začíná tvorbou kvalitních a chytře řešených webových stránek s unikátním obsahem, pokračuje přes optimalizaci pro vyhledavače a končí reklamou a budováním zpětných odkazů, který váš web podepřou. To všechno dohromady je marketingová strategie s jediným cílem – zaujmout a prodat.

Víte, že...

 

Víte, že označení „internet“ použil poprvé v roce 1974 americký počítačový vědec Vint Cerf, který spolu se svým spolupracovníkem Robertem Kahnem vytvořil soustavu protokolů TCP/IP, na kterých je vystavěna celosvětová síť? Od začátku roku 1983 se protokoly TCP/IP staly oficiálním standardem ARPANETu, z něhož se po oddělení vojenské sítě MILNET postupem času vyvinul dnešní internet.
 Éru digitálního marketingu někteří datují do roku 1971, kdy Raymond Tomlinson (1941-2016) vynalezl elektronickou poštu a navrhl používání takzvaného zavináče v e-mailových adresách. V tomto roce také poslal prostřednictvím počítačového systému ARPANET první, testovací e-mail. První bannerová reklama se objevila  25. října 1994 na webových stránkách amerického časopisu HotWired.

Víte, že označení „internet“ poprvé použil v roce 1974 americký počítačový vědec Vint Cerf, který spolu se svým spolupracovníkem Robertem Kahnem vytvořil soustavu protokolů TCP/IP, na kterých je vystavěna celosvětová síť? Od začátku roku 1983 se protokoly TCP/IP staly oficiálním standardem ARPANETu, z něhož se po oddělení vojenské sítě MILNET postupem času vyvinul dnešní internet.

Éru digitálního marketingu někteří datují do roku 1971, kdy Raymond Tomlinson (1941-2016) vynalezl elektronickou poštu a navrhl používání takzvaného zavináče v e-mailových adresách. V tomto roce také poslal prostřednictvím počítačového systému ARPANET první, testovací e-mail. První bannerová reklama se objevila  25. října 1994 na webových stránkách amerického časopisu HotWired.

Chci Online Marketing

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám

Popis služeb

Podrobný popis jednotlivých služeb z oblasti Online marketingu
Analýza webu

Analýza webu

Správně provedená analýza webu je základem pro zvyšování návštěvnosti a konverzního poměru stránek. Nechte si udělat profesionální audit webu, zjistíme technické nedostatky i mezery po obsahové stránce a navrhneme konkrétní postup.

SEO

SEO

Optimalizace pro vyhledávače patří mezi nejefektivnější způsoby získávání dlouhodobé a kvalitní návštěvnosti webových stránek. Již dávno neplatí, že se vyhledávače orientují pouze na hustotu klíčových slov na stránce. Víme, jak dělat moderní SEO a nebojíme se znalosti použít ve prospěch našich klientů.

Linkbuilding

Linkbuilding

Důležitým faktorem pro umístění stránek ve výsledku vyhledávání je také to, kolik na tyto stránky vede kvalitních odkazů, tedy referencí z jiných stránek. Pro vyhledávače je to pak signálem, že i obsah na těchto stránkách musí být kvalitní. Důkladně zanalyzujeme váš odkazový profil, vymyslíme strategii a postup a budeme kontinuálně pracovat na splnění vytyčených cílů.

Copywriting

Copywriting

Také nesnášíte, když na všech webech nacházíte ty samé nudné popisy a texty? Jako zjevení pak působí originální a informačně hodnotný text. Taková stránka okamžitě vybočí z řady a přiměje vás přestat obsah pouze skenovat očima, ale opravdu se do něj začíst. A takové texty píšeme. Na míru našim klientům a jejich zákazníkům.

Bannerová a PPC reklama

Bannerová a PPC reklama

Ušetřete čas, který byste strávili zkoumáním všech funkcí systému PPC kampaní a bannerových reklam! Postaráme se o co nejefektivnější nastavení a zajistíme kompletní správu a monitoring celé kampaně. Znění a podobu reklam aktualizujeme podle současných trendů a vy tak získáte skvělý nástroj, jak budovat povědomí o vaší značce.

Sociální sítě

Sociální sítě

Marketingové využití sociálních sítí je důležité pro budování dobrého jména vaší firmy a k získávání fanouškovské základny. Nejen v Česku hraje prim Facebook. Lidé ocení, když na něm najdou důležité informace, ale i novinky z oboru a zajímavosti. Postaráme se o to, aby byl váš firemní profil funkční, pravidelně aktualizovaný a pro návštěvníka co nejpřínosnější.

Minisites

Minisites

Máte originální produkt, který chcete představit veřejnosti? Potřebujete zpropagovat výrobek, který je často hledaný? Vytvoříme pro něj minisite, která ve vyhledávačích snadno předstihne váš, ale i konkurenční e-shop. Z minisites pak navíc povedou odkazy na váš hlavní web, což rozšíří váš odkazový profil.

Email marketing

Email marketing

Oslovte formou newsletterů velmi přesně zákazníky, které vaše služby zajímají. Dobře mířený e-mail marketing dokáže promluvit k velkému množství lidí, zvyšovat věrnost zákazníků a posilovat povědomí o značce. Jeho výhodou je také možnost přímé a efektivní zpětné vazby. Svěřte správu newsletterů do rukou profesionálů a využívejte chytře tohoto účinného nástroje.

Marketingová strategie

Marketingová strategie

Nechte si při zařizování firemní marketingové strategie poradit od odborníků. Zajistíme vám všechny potřebné nástroje od stavby webu optimalizovaného pro vyhledávače a přátelského pro uživatele, přes copywriting a kvalitní články, po reklamní kampaně a správu profilu na sociálních sítích. Jednotlivé aspekty vašeho projektu budeme pravidelně vyhodnocovat a na základě výsledků tvořit další mediaplán přesně pro vás.

Online katalogy

Online katalogy

Online katalog pro nás není jen soubor fotek, které nahrajeme do nějaké šablony. Naše katalogy se dokážou přizpůsobit široké škále koncových zařízení od klasického PC, přes tablet až k chytrému telefonu. Vytvoříme profesionální e-katalog, ve kterém budou zákazníci snadno vyhledávat s možností objednání online. Připravíme kompletní katalog, včetně grafiky využitelné i k tisku, případně upravíme váš stávající katalog pro použití online.

Blogujeme!

SEO v roce 2023

SEO v roce 2023: Na co se připravit a čemu se vyhnout?

Chcete, aby byl váš web neustále vidět? Věnujte velkou pozornost problematice SEO. S jakými SEO trendy se setkáte v roce 2023?...

číst
Kdy začít řešit marketing

Kdy začít řešit marketing?

Bez marketingu se v současné době, kdy čelíme převisu nabídky nad poptávkou, žádná firma neobejde. Pokud chcete být se svým podnikáním úspěšní, rozhodně byste jej neměli opomíje...

číst
chci jít na blog