Online Marketing

Mít krásné webové stránky je důležité. Jenže aby se na ně váš potenciální zákazník dostal, musí mu o nich někdo říct. Ten „někdo“ v dnešní době nebývá soused nebo kolega z práce, ale internetový vyhledávač. A dokud si vás nevšimne ON, pak vás jistojistě neobjeví ani váš zákazník, a dokonce ani jeho soused.

Online marketing od airy

Nástroje online marketingu se starají o to, aby lidé začali po vašich službách prahnout a aby vaše působení na internetu bylo efektivní. Vše začíná tvorbou kvalitních a chytře řešených webových stránek s unikátním obsahem, pokračuje přes optimalizaci pro vyhledavače a končí reklamou a budováním zpětných odkazů, který váš web podepřou. To všechno dohromady je marketingová strategie s jediným cílem – zaujmout a prodat.

Víte, že...

Co bylo dříve pro získání zákazníka akorát, v dnešním intenzivním světě už zdaleka nestačí. Účinný marketing má mnoho nových podob a je důležité jednotlivé nástroje a celkovou strategii přizpůsobit oboru, produktům/službám a konkrétním skupinám zákazníků. Budou vhodné vyhledávací PPC kampaně? Nebo produktové? Nebo SEO? Nebo natočíme videa a budeme hodně vidět na sociálních sítích? To chce jasný plán, průběžně měřit, vyhodnocovat a strategii adekvátně přizpůsobovat získaným poznatkům…

Chci Online Marketing

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám

Popis služeb

Podrobný popis jednotlivých služeb z oblasti Online marketingu
Analýza webu

Analýza webu

Správně provedená analýza webu je základem pro zvyšování návštěvnosti a konverzního poměru stránek. Nechte si udělat profesionální audit webu, zjistíme technické nedostatky i mezery po obsahové stránce a navrhneme konkrétní postup.

SEO

SEO

Optimalizace pro vyhledávače patří mezi nejefektivnější způsoby získávání dlouhodobé a kvalitní návštěvnosti webových stránek. Již dávno neplatí, že se vyhledávače orientují pouze na hustotu klíčových slov na stránce. Víme, jak dělat moderní SEO a nebojíme se znalosti použít ve prospěch našich klientů.

Linkbuilding

Linkbuilding

Důležitým faktorem pro umístění stránek ve výsledku vyhledávání je také to, kolik na tyto stránky vede kvalitních odkazů, tedy referencí z jiných stránek. Pro vyhledávače je to pak signálem, že i obsah na těchto stránkách musí být kvalitní. Důkladně zanalyzujeme váš odkazový profil, vymyslíme strategii a postup a budeme kontinuálně pracovat na splnění vytyčených cílů.

Copywriting

Copywriting

Také nesnášíte, když na všech webech nacházíte ty samé nudné popisy a texty? Jako zjevení pak působí originální a informačně hodnotný text. Taková stránka okamžitě vybočí z řady a přiměje vás přestat obsah pouze skenovat očima, ale opravdu se do něj začíst. A takové texty píšeme. Na míru našim klientům a jejich zákazníkům.

Bannerová a PPC reklama

Bannerová a PPC reklama

Ušetřete čas, který byste strávili zkoumáním všech funkcí systému PPC kampaní a bannerových reklam! Postaráme se o co nejefektivnější nastavení a zajistíme kompletní správu a monitoring celé kampaně. Znění a podobu reklam aktualizujeme podle současných trendů a vy tak získáte skvělý nástroj, jak budovat povědomí o vaší značce.

Sociální sítě

Sociální sítě

Marketingové využití sociálních sítí je důležité pro budování dobrého jména vaší firmy a k získávání fanouškovské základny. Nejen v Česku hraje prim Facebook. Lidé ocení, když na něm najdou důležité informace, ale i novinky z oboru a zajímavosti. Postaráme se o to, aby byl váš firemní profil funkční, pravidelně aktualizovaný a pro návštěvníka co nejpřínosnější.

Minisites

Minisites

Máte originální produkt, který chcete představit veřejnosti? Potřebujete zpropagovat výrobek, který je často hledaný? Vytvoříme pro něj minisite, která ve vyhledávačích snadno předstihne váš, ale i konkurenční e-shop. Z minisites pak navíc povedou odkazy na váš hlavní web, což rozšíří váš odkazový profil.

Email marketing

Email marketing

Oslovte formou newsletterů velmi přesně zákazníky, které vaše služby zajímají. Dobře mířený e-mail marketing dokáže promluvit k velkému množství lidí, zvyšovat věrnost zákazníků a posilovat povědomí o značce. Jeho výhodou je také možnost přímé a efektivní zpětné vazby. Svěřte správu newsletterů do rukou profesionálů a využívejte chytře tohoto účinného nástroje.

Marketingová strategie

Marketingová strategie

Nechte si při zařizování firemní marketingové strategie poradit od odborníků. Zajistíme vám všechny potřebné nástroje od stavby webu optimalizovaného pro vyhledávače a přátelského pro uživatele, přes copywriting a kvalitní články, po reklamní kampaně a správu profilu na sociálních sítích. Jednotlivé aspekty vašeho projektu budeme pravidelně vyhodnocovat a na základě výsledků tvořit další mediaplán přesně pro vás.

Online katalogy

Online katalogy

Online katalog pro nás není jen soubor fotek, které nahrajeme do nějaké šablony. Naše katalogy se dokážou přizpůsobit široké škále koncových zařízení od klasického PC, přes tablet až k chytrému telefonu. Vytvoříme profesionální e-katalog, ve kterém budou zákazníci snadno vyhledávat s možností objednání online. Připravíme kompletní katalog, včetně grafiky využitelné i k tisku, případně upravíme váš stávající katalog pro použití online.

Blogujeme!

žena pracující s Origamem

Velký podnikový systém pro všechno? Nejrychleji se netradičním řešením přizpůsobuje Origam

Eva (52): „Pracuji ve firmě, kde během dne musím spustit více než 20 různých aplikací pro správu firemní agendy. Vypadají různě, stejné věci se v některých z nich jmenují jinak. K...

číst
mobilní aplikace

Mobilní aplikace: Co je to, jak vzniká a kolik stojí

Je to skvělý komunikační kanál a uživatelé je milují. Mít svoji firemní aplikaci stojí za to. Podívejme se ale na to, co to vlastně je nebo jaké verze se vyplatí je mít....

číst
chci jít na blog