zpět

SEO - optimalizace pro vyhledávače SEO

Až 80 % budoucích nákupů na internetu začíná vyhledáváním na Google nebo Seznamu. Zařídíme, aby vaše stránky/produkty/služby byly u toho. Využijte naše SEO služby a poradenství!

Chci nezávaznou SEO konzultaci

Mít dobré SEO je dlouhodobý proces, ale na oplátku nabídne velikou setrvačnost výkonu a synergii pro další marketingové a obsahové aktivity. Ze dne na den vám návštěvnost ani tržby z návštěvnosti z Google a Seznamu obvykle nezmizí. Díky tomu ušetříte dost peněz za PPC kampaně.

Co byste mohli v SEO potřebovat

Co vám SEO přinese?

ikona

Zviditelnění vašeho webu a podporu brandu

protože se budete častěji umisťovat na vyšších místech a na více relevantních slov, jako to děláme u ESO travel.

ikona

Větší návštěvnost stránek a zákazníky, kteří nakoupí

protože vás naučíme cílit na konverznější klíčová slova a upravíme obsah tak, aby usnadnil zákazníkovi najít to, co hledá jako to děláme u Nakupnabytek.

ikona

Rychlejší a funkčně lepší stránky

protože musíme opravit, co se vyhledávacím algoritmům Google nelíbí.

ikona

Zvýšení autority vašeho webu pro vyhledávače

protože se díky komplexní práci s obsahem a odkazy stanete lídrem svého oboru, jako se nám to povedlo u DataHelpu.

ikona

Synergii pro další marketingové aktivity

protože vám řekneme, jak zpřehlednit strukturu stránek, o čem psát na blogu, kde získávat kvalitní odkazy atp.

ikona

Nejlepší poměr cena x výkon

protože SEO je nejefektivnější cesta k tomu, jak si zajistit dlouhodobý růst kvalitní návštěvnosti.

Komu jsme zvýšili návštěvnost díky SEO

Zkušenosti v SEO si pilujeme přes 20 let. Na desítkách úspěšných projektů máme ověřeno, že to, co děláme, tak funguje. Většinou je kontinuálně rozvíjíme 5 a víc let a zdroj organické návštěvnosti u nich vždy patří mezi největší:

 • ESO travel
  ESO travel
  (přední pozice na všechna důležitá byznys slova, růst SEO návštěvnosti oproti stavu při převzetí o 256%, díky relevantní SEO návštěvnosti ušetříme klientovi ročně přes 1 milion Kč v PPC

   

 • Bramac
  Bramac
  (růst návštěvnosti z Google oproti stavu při převzetí o 65%)
 • Online magazíny
  Jsmekočky.cz
  (meziroční nárůst návštěvnosti z Google o 132% díky cílené práci s tématy, klíčovými slovy nadpisů a internímu prolinkování)
 • Nakup nábytek
  Nakupnabytek.cz
  (růst návštěvnosti z Google oproti stavu při převzetí o 574%)
 • Bydlíme kvalitně
  Bydlimekvalitne.cz
  (meziroční nárůst návštěvnosti z Google o 52% díky opravě technických faktorů a přesné práci s tématy a klíčovými slovy)
 • Vestavenky
  Vestavenky
  (podíl SEO na celkové návštěvnosti je 90%, díky SEO jsme dosáhli takového stavu objednávek, že bylo možno zcela vyřadit PPC kampaně. To přináší klientovi roční úsporu kreditu v řádu stovek tisíc Kč. Růst SEO návštěvnosti oproti stavu při převzetí o 1 275%)
 • Datahelp
  Datahelp
  (přední pozice na všechna důležitá byznys slova, stabilní podíl organické návštěvnosti přes 50%, růst SEO návštěvnosti oproti stavu při převzetí o 796%)

Chcete začít?

Ozvěte se nám a domluvme spolu SEO postup Chci lepší SEO

Jak pracujeme?

Protože je SEO dlouhodobá aktivita s velikým přesahem do dalších marketingových činností, pro začátek preferujeme osobní schůzku/videokonferenci. Potřebujeme si vás nejdříve vyslechnout, porozumět vašim obchodním cílům a záměrům a až poté vám můžeme nabídnout zdravé a funkční řešení. Od této základní pozice se odvíjí veškerá práce na SEO, její celková náročnost i cena.

Obvyklý postup optimalizace:

1. Úvodní SEO audit

Zapojíme naše zkušenosti a analytické nástroje, prověříme stav stránek z technického, strukturního i z obsahového hlediska a doporučíme vám další postup.

2. Analýza klíčových slov

Pokud ještě nemáte, tak zpracujeme a najdeme nejdůležitější pojmy a nevyužitý potenciál stránek. Podle ní se poté optimalizuje web a bude systematicky rozvíjet jeho obsah a odkazy.

3. Návrh SEO strategie

Na základě zjištění z úvodního auditu a výstupu z analýzy klíčových slov navrhneme konkrétní technické a strukturní úpravy stránek a koncept optimalizace a rozvoje obsahu.

4. Návrh linkbuildingové strategie

Využijeme naše vlastní vyvinuté nástroje a výstupy z analýzy obsahu a klíčových slov a vytvoříme vám strategii, jak a kde budovat pestrý a funkční odkazový profil, aby měl synergii s obsahem webu.

A pokud se vám naše předložená strategie postupu bude líbit, začneme pro vás (obvykle na pravidelné měsíční bázi) řešit následující věci:

5. Postupná realizace SEO strategie

Mít dobré SEO je dlouhodobý proces. Musíme postupně opravit web (technické seo), optimalizovat a začít rozvíjet jeho obsah (on-page seo) a budovat externí odkazy (linkbuilding).

SEO postup podrobněji  

Chcete začít?

Ozvěte se nám a domluvme spolu SEO postup Chci lepší SEO

Nejčastější otázky od klientů

  „Co je SEO?“

  „Je nutné dělat SEO?“

  „Potřebuji se dostat na přední místa ve vyhledávačích. Lze to nějak urychlit?“

  „Jakým způsobem pracujete?“

  „Používáte nějaké nástroje pro SEO?“

  „Mám už zkušenost s pár SEO konzultanty na volné noze (freelanceři) a online marketingovými agenturami. V čem jste jiní?“

  „Jak se SEO měří?

  „Když dělám SEO, tak nepotřebuji PPC kampaně, že?“

  „Jaké SEO faktory rozhodují, že se naše stránky umístí vysoko?“

  „Děláte SEO i pro Seznam?“

  „Umíte dělat SEO i jinde než v českém prostředí?“

  „Co to jsou SEO katalogy?“

  „Máte někde na stránkách k dispozici ceník svých SEO služeb?“

  „Děláte SEO pro e-shopy?

Chcete vědět o SEO problematice více? Podívejte se na náš hlubší a rozšiřující FAQ sekci na blogu.

Nezávazná poptávka

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

Rostoucí návštěvnost webu

Jak zvýšit návštěvnost webu?

Otázku návštěvnosti je potřeba řešit hned na začátku tvorby každého webu. Bez ní horko těžko dosáhnete svých cílů. Poradíme vám, jak ji co nejefektivněji zvýšit!...

číst
SEO audit webu

SEO audit webu

SEO audit je jedním ze základních kamenů úspěšného webu. Co přesně to SEO audit je, k čemu je dobrý a jaké faktory při jeho realizaci vzít v potaz? ...

číst
chci jít na blog