zpět

SEO - optimalizace pro vyhledávače SEO

Představte si, že chcete jet na víkend do Krkonoš. Otevřete Google nebo Seznam a zadáte do vyhledávacího políčka slovní spojení „hotel Krkonoše“ nebo třeba „levné ubytování Krkonoše“. Výsledky, které se objeví nahoře a dole na stránce, jsou placenou reklamou, a ty, co jsou mezi nimi, mají kvalitní SEO a označujeme je jako organické neboli neplacené výsledky vyhledávání

Blogujeme!

AdBlock - nástroj na blokování reklam na internetu

AdBlock: Vzrůstající fenomén digitálního století. Proč tomu tak je?

Reklamy na internetu — něco, bez čeho se mnozí provozovatelé webů — za účelem dosažení určité výše příjmů — již neobejdou. Co však dělat, když je reklamy už příliš a pů...

číst
Jak zvládnout dlouhodoběji práci na HomeOffice

Jak efektivně řešit dlouhodobější práce z HomeOffice?

Podělíme se s vámi s našimi zkušenostmi....

číst
chci jít na blog

Hlavní výhody SEO

 • Vaše stránky přestanou být neviditelné.
 • Zvýšení autority vašeho webu pro vyhledávače.
 • Díky dobře zvoleným klíčovým slovům získáte relevantní návštěvníky – potenciální zákazníky.
 • Kontinuální práce přináší stabilní výsledek.
 • Maximalizace počtu návštěvníků z vyhledavačů.
 • Nejlepší poměr cena/míra zviditelnění.

Neutrácíte v PPC zbytečně moc?

Napište si o audit výkonnosti kampaní ZDARMA napište nám

Optimalizace stránek pro vyhledávače, SEO neboli Search Engine Optimization, je efektivní způsob, jak levně získat vysokou a dobře cílenou návštěvnost vašeho webu. Jedná se o dlouhodobou a snad nejkvalitnější návštěvnost, jakou na web vůbec lze přivést. SEO totiž mnoha různými nástroji neustále přesvědčuje internetové vyhledávače, že právě vaše stránka je pro hledané klíčové slovo relevantní. Pokud se optimalizace dělá dobře a dlouhodobě, je k nezaplacení, protože zákazník hledal hotel v Krkonoších a našel VÁŠ hotel v Krkonoších.

Podívejte se na úspěchy naší práce na SEO.

Víte, že...

Víte, že sousloví "SEO optimalizace" je vlastně nesmysl? Doslovně rozepsané to totiž znamená tohle: Optimalizace pro vyhledávače optimalizace. Problém je, že potenciální zákazníci to často neví a SEO služby hledají skrze tento výraz. Důsledek? Na internetu najdete celé stránky, optimalizované na výraz SEO optimalizace!

Co můžete získat se SEO od Airy?

 • Analýzu webu (analýza klíčových slov, použitelnosti, přístupnosti a návštěvnosti stránek).
 • SEO správu na klíč – nemusíte se o web starat, naši profesionálové to udělají za vás.
 • Dlouhodobou správou stránek a zvýšíme jejich vyhledatelnost a udržíme je na horních pozicích ve vyhledavačích.
 • S odborným SEO předejdete fatálním chybám.
 • Zlepšení konvertibility webu (přeměna návštěvníka na zákazníka).
 • Pravidelné a přehledné reporty s výsledky.

Jak to funguje?

Optimalizace webových stránek začíná schůzkou s klientem. Ten musí vědět, co vlastně od SEO profesionálů očekává. Chce svoji společnost pouze zviditelnit? Nebo umístit odkaz na své stránky na prvních místech v Googlu, či zvýšit prodeje? Od této základní pozice se pak odvíjí veškerá práce na SEO, její celková náročnost i cena.

Dalším krokem k úspěšné webové prezentaci je analýza klíčových slov, na která má být web optimalizován. Ideální klíčové slovo je takové, které všichni hledají, ale nikdo z vašich konkurentů o tom neví. Zvolit správný poměr relevance, hledanosti a konkurence je skutečná věda a s každým klientem je třeba vymyslet specifický postup na míru.

Obecně ale platí, že při práci na optimalizaci je nutné věnovat se dvěma oblastem – on-page a off-page faktorům. On-page faktory jsou takové, které přímo souvisejí se strukturou nebo obsahem webu (např. relevance klíčových slov a jejich počet výskytu, metadata , kvalita kódování stránek). Off-page faktory jsou pak ty, které web podporují zvenčí (zpětné odkazy, minisites). Všechny tyto faktory mají velký vliv na vyhledatelnost vašeho webu a my ji dokážeme pozitivně ovlivnit.

Nezávazná poptávka

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

AdBlock - nástroj na blokování reklam na internetu

AdBlock: Vzrůstající fenomén digitálního století. Proč tomu tak je?

Reklamy na internetu — něco, bez čeho se mnozí provozovatelé webů — za účelem dosažení určité výše příjmů — již neobejdou. Co však dělat, když je reklamy už příliš a pů...

číst
Jak zvládnout dlouhodoběji práci na HomeOffice

Jak efektivně řešit dlouhodobější práce z HomeOffice?

Podělíme se s vámi s našimi zkušenostmi....

číst
chci jít na blog