ČESKÁ TELEVIZE
Logo

ČESKÁ TELEVIZE

Online magazíny a média

Zajišťujeme produkční servery pro provoz webu CT24, mimo tuto službu pro Českou televizi zajišťujeme programátorské práce a Solution architekta pro Drupal, pomáháme s rozvojem interního datacentra.

Audity a konzultace Správa serverů Smart Content Cloud Zabezpečení sítě
Český Rozhlas
Logo

ČESKÝ ROZHLAS

Online magazíny a média

Pro Český Rozhlas dlouhodobě spravujeme servery, zabezpečujeme sítě a pomáháme konzultovat jednotlivé IT aspekty. Kromě hostingu zajišťujeme i migraci obsahu a nasazování nových modulů na webové stránky.

Audity a konzultace Správa serverů Smart Content Cloud Zabezpečení sítě
HUDSON CZ
Logo

HUDSON CZ

Hudson patří mezi velké mezinárodní HR recruitingové společnosti. Pro jejich českou pobočku spravujeme síť a staráme se o uživatelskou podporu.

Zabezpečení sítě Správa počítačové sítě Audity a konzultace
GAF
Logo

GAF

B2B a výrobní firmy

Společnost je především výrobní organizací s dlouholetými zkušenostmi v kovovýrobě. Převzali jsme správu IT v celém závodě, spravujeme servery a dohlížíme na plynulý chod veškerého IT včetně jeho rozvoje.

Správa počítačové sítě Správa serverů Audity a konzultace Zabezpečení sítě
Advokátní kanceláře
Ikona advokátní kanceláře

Advokátní kanceláře

Pro některé z vysoce renomovaných tuzemských advokátních kanceláří poskytujeme kompletní IT zastřešení. Staráme se např. o správu serverů, zabezpečení sítě nebo komplexní přípravu na GDPR.

Komplexní ICT řešení Správa počítačové sítě Příprava na GDRP Audity a konzultace Zabezpečení sítě Serverové řešení na míru

Další dlouhodobé spolupráce