VAILLANT GROUP
Logo Logo

VAILLANT GROUP

B2B a výrobní firmy

Pro Vaillant Group spravujeme a rozvíjíme webovou aplikaci –CRM/školení/e-shop. V současné době tuto aplikaci převádíme do mobilní verze jak pro Vaillant, tak pro Protherm. Aplikace běží na platformě Xamarin a bude tvořena pro prostředí Android a iOS.

Vývoj mobilních aplikací Xamarin Legacy software
HYUNDAI MOTOR CZECH
Logo

HYUNDAI MOTOR CZECH

B2B a výrobní firmy

Pro výhradního dovozce vozů Hyundai do ČR, společnost Hyundai Motor Czech, jsme vyvinuli interní aplikaci sloužící jako rezervační systém pro automobily. Výsledná aplikace obsahuje mimo jiné kalendář, v němž jsou přehledně pod sebou zobrazeny veškeré rezervace v daném měsíci, umožňuje tisk zápůjčkových protokolů a rovněž i správu uživatelů, klientů, automobilů a flotil. Řešení bylo klientovi vytvořeno na míru, a to prostřednictvím frameworku Symfony.

Vývoj mobilních aplikací Webová aplikace Symfony framework
HYDRONICS SYSTEMS
Logo

HYDRONICS SYSTEMS

B2B a výrobní firmy

Aplikace určena pro návrh a kontrolu HVAC armatur (vyvažovacích ventilů, tlakově nezávislých regulačních ventilů a regulátorů tlakové diference

Vývoj mobilních aplikací Xamarin
Dražby exekutoři
ikona

Dražby exekutoři

U klienta, který provozuje aukční portál, vše spravujeme a vyvíjíme ve prostředí Visualu Basicu/C#. Monitorujeme a hlídáme i zdárný průběh online aukcí.

Vývoj mobilních aplikací Webová aplikace C sharp Legacy software
TIMEKEEPER
Logo

TIMEKEEPER

IT společnosti

Aplikace na platformě Xamarin pro Android a IOS jež slouží jako doplněk k desktopové aplikaci (s mobilním klientem), jež využívají jednotlivé společnosti pro evidenci odpracovaného času zaměstnanců na jednotlivých projektech, vyúčtování a vyhodnocení jednotlivých projektů.

Vývoj mobilních aplikací Xamarin Desktopová aplikace
HAPPY FEED
Logo

HAPPY FEED

E-shopy

V současné době pro společnost tvoříme dvě mobilní aplikace se, agregátor slevových kuponů a článků + online hra pro TV Prima. Obě na platformě Xamarin.

Vývoj mobilních aplikací Xamarin Legacy software

Další dlouhodobé spolupráce