Bedrna2web

Klient měl dva nesourodé systémy, ve kterých udržoval podobná data: Komplexní rezervační systém sloužil pro organizaci zájezdů a umisťování rezervací a byl obsluhován personálem cestovní kanceláře. Naproti tomu internetový rezervační systém nabízel zájezdy zákazníkům online. My jsme tyto dva odlišné systémy propojili a klientovi tak ušetřili velké množství času, který jeho zaměstnanci trávili udržováním aktuálních dat v obou systémech. Nyní jsou data z hlavního rezervačního systému automaticky synchronizována s on-line nabídkou.

Komandor Schwarz

Naše společnost převzala správu a další rozvoj programu, který byl vytvořen před více než 10 lety. Pro tvorbu programu bylo použito dnes již zastaralých nástrojů pro vývoj software. Podařilo se nám do těchto starších technologií proniknout a poskytnout tak pomoc klientovi s programem, který by se brzy bez dalšího rozvoje stal přítěží a brzdou byznysu.

CarTec Praha

Pro CarTec Praha, autorizovaného prodejce vozů BMW, jsme na míru připravili aplikaci na rozesílání newsletterů. Díky ní může CarTec oslovit rychle a jednoduše všechny stávající i potenciální klienty. V současné době zabezpečujeme rozeslání newsletterů a jejich kódování tak, aby si je mohlo přečíst co největší procento adresátů.

Broker Trust – Finanční plán

Pro klienta ze sektoru finančního poradenství jsme dle zadání připravili vyspělý kalkulátor finančních plánů. Tento kalkulátor zjednodušuje a zrychluje práci finančních poradců, kteří se tak místo počítání mohou zaměřit na skutečné potřeby svých klientů. Klient tak získal konkurenční výhodu.

Broker Trust – Pošta

Vytvořili jsme program na míru, který eviduje hromadnou korespondenci a poskytuje přesné tiskové sestavy pro podací lístky, obálky, evidenční listy apod. Díky propojení programu s číselníkem adres odpadá obvyklá nutnost nekonečného vypisování adres.

Přenesení dat mezi redakčními systémy

Klient vlastnil zastaralý web s nevyhovujícím redakčním systémem. My jsme pro něj připravili program, který přenesl tisíce článků, ale i ostatní informace a nastavení do nového webu s novým a moderním redakčním systémem.

London Institute – Online Testy

Pro klienta jsme vytvořili on-line testy jazykových znalostí, které poskytovaly možnost přímo určit optimální úroveň kurzu, do které by měl být zájemce o kurz zařazen. Propojili jsme online nabídku jazykových kurzů se systémem klienta a umožnili jsme přímé objednání kurzu ihned po absolvování testu. Tím jsme ušetřili čas, který byl potřeba pro vypisování kurzů na web, vyhodnocení testu i zpracování objednávky. To vše bez viditelného zásahu do stávajících procesů a systémů klienta.

Studyline.cz

Pro společnost Studyline jsme upravovali jejich webové stránky, se kterými si předchozí správce nedokázal poradit. Optimalizovali jsme online kalkulaci kurzů podle požadavků klienta a odstraňovali chyby z nedokončeného projektu. Zákazníci si tak nyní můžou na webu samostatně sestavit a zkalkulovat jazykový kurz podle svých požadavků.