zpět

Legacy software Legacy software

Pomůžeme vašemu webu, systému nebo mobilní aplikaci, když váš vývojář přestane stíhat. Vašeho vývojáře dokážeme plnohodnotně nahradit! Nezahazujte to, co vám už dobře funguje. Plynou z toho 4 významné benefity.

Zvládneme převzít až 95 % webů či aplikací a zbylých 5 % nedoporučíme. Podívejte se, s jakými platformami máme zkušenosti. Vezmeme si vás do správy, jako tyto příkladné reference.

Výhody

  • Analyzujeme současný stav aplikace/webu a plynule navážeme na práci vašeho vývojáře.
  • Postaráme se o bezpečnostní aktualizace systému a aplikací, aby vše vyhovovalo nejnovějším standardům.
  • Ušetříte tučnou částku peněz, které byste „vyhodili“ na novou platformu nebo systém. A proč? Když to není nutné.
  • Připravíme návrhy, co a jak kde lze zajistit, vylepšit – protože máme více než dvacetileté know-how na trhu.

Nevíte si rady s provozem Vaší aplikace?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

Jaké plaftormy umíme?

Dokážeme pracovat se 95 % custom softwarem na různých platformách, webových i mobilních. Umíme řešit velké portály např. Drupalu, Wordpressu, Nette a dalších. Umíme řešit velké portály např. Prima, ČT nebo Český Rozhlas. v našem portfoliu naleznete např:

  • Redakční systémyDrupal, Wordpress, Joomla, PrestaShop, Magneto, Typo 4 a další.
  • Programovací jazyky a frameworky - C#, PHP, Visual Basic, JavaScript, React, Angular, Laravel, Symfony, Nette, Python, Yii, Cake PHP atd.

Vybrané reference

Reference ESO travel
Klient si nechal postavit PHP custom systém na míru, který mu po čase přestal vyhovovat. Potřeboval najít správné řešení a otázka migrace dat byla nepředstavitelná, protože by spálilo tisíce a tisíce hodin. V tu chvíli jsme se do toho vložili my – systém jsme zachovali + inovovali o nové potřebné funkcionality.

Dnes jde o největší interní systém pro cestovní kanceláře na trhu. Klient je s námi přes 10 let a i jeho webové stránky prošli již 2. redesignem.Když se řekne čerpadlo, výměna a servis kotle, tak mnohým naskočí slovo Vaillant. Zde je příběh následující – klient si nechal postavit autorský systém na míru a partnerské firmě, která mu systém postavila a spravovala, se pod rukami rozpadl programátorský tým. Projekt jsme úspěšně převzali a dodnes pomáháme klientovi s rozvojem systému a jeho údržbou za pomoci PHP a Reactu.


Klient uvažoval o nových webových stránkách, které by nejlépe podpořili prodej jeho toaletních stolků, zrcadel, šperkovnic a parfémů. Volba padla na robustní řešení jménem Drupal a jeho verzi 8. Vývojáři web postavili, ale již nestačili na implementaci účetních a fakturačních systému.


Klient ze začátku rozjížděl celý projekt na Wordpressu s „garážovým“ programátorem. Současný klientův vývojář nestíhal a neuměl zapracovávat klientovy požadavky. Po převzetí do správy jsme zrevidovali zdrojový kód a předělali na multisite, multicurrency a multilanguage. Více o tomto projektu si můžete přečíst v této case-study.


U klienta, který provozuje aukční portál, vše spravujeme a vyvíjíme ve prostředí Visualu Basicu/C#. Monitorujeme a hlídáme i zdárný průběh online aukcí.


Známý zpravodajský běžící na Drupalu. Více o výsledků naší práce najdete v samostatně rozepsané referenci.

Co je Legacy Software?

Software, weby a aplikace, které stále dobře slouží a jsou nezbytné pro fungování mnohých společností.

Jsou stabilní a bezpečné, ale byly vyvinuty už před několika lety. Je to například software, pro který jsou dostupné bezpečnostní aktualizace, ale software samotný už nevyhovuje nejnovějším standardům.

POTŘEBUJI UPRAVIT SOFTWARE

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

Na světě existuje více než 700 programovacích jazyků. Ne všechny se však používají stejnou měrou. V tomto článku si představíme ty nejžádanější programovací jazyky pro rok 2023....

číst
Vývoj a rozvoj Java aplikací

Vývoj a rozvoj Java aplikací

V oblasti vývoje aplikací se lze setkat s celou řadou programovacích jazyků, z nichž každý má své použití. V následujících řádcích se zaměříme na objektově orientovaný programo...

číst
chci jít na blog