zpět

Legacy software Legacy software

Vývojář postaví web, systém nebo mobilní aplikaci, a když to nejvíce potřebujete, tak buď už na to časově sám nestačí, nebo se tomu prostě přestane věnovat? Proto řešení legacy software. Vašeho vývojáře dokážeme 100% nahradit – nezahazujte to, co vám už dobře funguje. Podívejte se na vybrané reference, jako jsou ESO Travel, Vaillant, Therese nebo Shake-it.

Nevíte si rady s provozem Vaší aplikace?

Napište si o konzultaci ZDARMA! napište nám

Jaké plaftormy umíme?

Dokážeme pracovat se softwarem na různých platformách, jak webových, tak mobilních. Převezmeme řešení na Drupalu, Wordpressu, Nette a dalších. Umíme řešit velké portály např. Prima, ČT nebo Český Rozhlas. Naši zkušení vývojáři ovládají jazyky C#, PHP, Visual Basic, Java Script, …

Vybrané reference

Reference ESO travel
Klient si nechal postavit systém na míru, který mu po čase přestal vyhovovat. Potřeboval najít správné řešení a otázka migrace dat byla nepředstavitelná, protože by spálilo tisíce a tisíce hodin. V tu chvíli jsme se do toho vložili my – systém jsme zachovali + inovovali o nové potřebné funkcionality. Dnes jde o největší interní systém pro cestovní kanceláře na trhu. Klient je s námi přes 10 let a i jeho webové stránky prošli již 2. redesignem.Když se řekne čerpadlo, výměna a servis kotle, tak mnohým naskočí slovo Vaillant. Zde je příběh následující – klient si nechal postavit autorský systém na míru a partnerské firmě, která mu systém postavila a spravovala, se pod rukami rozpadl programátorský tým. Projekt jsme úspěšně převzali a dodnes pomáháme klientovi s rozvojem systému a jeho údržbou.


Klient uvažoval o nových webových stránkách, které by nejlépe podpořili prodej jeho toaletních stolků, zrcadel, šperkovnic a parfémů. Volba padla na robustní řešení jménem Drupal. Vývojáři web postavili, ale již nestačili na implementaci účetních systému. Klient a web je už několik let pod našimi vývojářskými křídly.


Klient ze začátku rozjížděl celý projekt s „garážovým“ programátorem. Který samozřejmě v určitém bodě už nestačil a nestíhal plnit klientovy požadavky. Po převzetí do správy jsme zrevidovali zdrojový kód a zprovoznili na webu fakturace. Více o tomto projektu si můžete přečíst v této case-study.

POTŘEBUJI UPRAVIT SOFTWARE

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

Nejčastější chyby při vývoji mobilních aplikací

Nejčastější chyby při vývoji mobilních aplikací

Zjistěte, jakých omylů se vývojáři často dopouštějí a proč to může být na škodu celé práce....

číst

V Xamarinu jsme vytvořili zajímavou kvízovou aplikaci

Jak často má vývojář možnost udělat originální meta-aplikaci? My jsme tu možnost dostali a hodně nás to bavilo....

číst
chci jít na blog