O společnosti

20 let na trhu

20 let zkušeností

Jsme česká společnost s dlouhodobými zkušenostmi v SEO, online marketingu (výkonnostní i obsahový marketing), komplexní tvorbě webů od počátečního grafického návrhu, naprogramování různě složité webové prezentace na míru až po ladění a optimalizaci konverznosti webů.

Kompletní servis pro váš byznys

Na počátku své činnosti jsme se specializovali na poskytování podpory a provozu informačních systémů a poradenskou činnost. Postupně docházelo k rozšiřování naší činnosti i do dalších služeb v oblasti: o analýzu a vývoj software, SEO, online marketing, školení.

V současné době Aira GROUP může nabídnout kompletní portfolio služeb v oblasti outsourcingu IT, tvorby webových stránek, tvorby webových aplikací i online marketingu.

Jsme tu pro vás

Fair Play a individuální přístup

Zaměřujeme se na dlouhodobou funkční spolupráci, drtivá většina klientů s námi spolupracuje 5 a více let. Nejsou výjimkou velmi funkční spolupráce s dobou trvání 7–10 let, viz reference.

Poznejte nás

Jsme jeden velký tým a těšíme se na spolupráci s vámi. A to jsou AIRA lidé se kterými pravděpodobně přijdete do kontaktu. Máme drive a odborné zkušenosti, které publikujeme ven do světa. Pojďme se spolu potkat.