Outsourcing IT

Umět oslovit odborníky v pravý čas je umění. Spoustu věcí si můžete udělat sami, ale když překročíte určitou hranici, stává se tento způsob značně neefektivní. V IT oblasti to platí dvojnásob – outsourcing neboli přenesení odpovědnosti za dílčí činnost na externího poskytovatele vám ušetří nemalé peníze.

S outsourcingem IT se nebudete muset starat prakticky o nic – rádi na sebe vezmeme provoz, údržbu i vývoj informačního systému vaší firmy. Bez zbytečně vysokých nákladů na provoz vlastního IT oddělení se tak budete moci věnovat naplno svému podnikání. O kompletní IT podporu se postaráme my.

Proč zvolit outsourcing IT u nás?

  • Úsporu peněz – externího administrátora využijete jen tak často, jak je potřeba
  • Profesionální přístup – s vaším systémem budou pracovat dobře seznámení odborníci
  • Plynulý vývoj informačního systému – omezení jednorázových investic
  • Individuální rozsah – vychází z konkrétních potřeb klienta
  • Komplexní servis – ucelený informační systém, tedy hardware i software, zprovozníme a zajistíme mu následnou údržbu, rozvoj a servis

Víte, že...

Jednou z mnoha výhod outsourcingu IT pro malé firmy je garance dostupnosti – díky jejímu zakotvení ve smlouvě získáte vysokou dostupnost vaší služby a servis, který byste si sami nemohli dovolit.

Protože máme rádi komplexní řešení, nabízíme vám také možnost školení uživatelů pro práci s počítačem. Poskytněte sobě nebo vašim zaměstnancům odborné vzdělání a ušetřete nejen svůj čas, ale i peníze a nervy.

IT outsourcing je individuální služba stejně jako jeho cena. Ta se odvíjí od počtu pracovních stanic a serverů, počtu a charakteru provozovaných aplikací, od dohodnuté frekvence návštěv a reakční doby v případě výskytu problému. Kontaktujte nás, abychom vám připravili program přesně podle vašich potřeb!

Chci Outsourcing IT

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám

Popis služeb

Podrobný popis jednotlivých služeb z oblasti Outsourcingu IT
Komplexní ICT řešení

Komplexní ICT řešení

Informační a komunikační systém musí fungovat jako celek. Specializujeme se na komplexní ICT řešení, zahrnující funkční strukturu hardwaru, softwaru a služeb na míru. Informační systém nejen navrhneme, ale zodpovídáme i za všechny fáze jeho vývoje a následného provozu.

Správa počítačové sítě

Správa počítačové sítě

Čas jsou peníze. Nač jimi plýtvat, když můžete využít služby externí správy sítě. Zajistíme správu serveru, hardwaru, softwaru a databází, správu internetového připojení a zabezpečení sítě, správu periferních zařízení i pracovních stanic. Pomůžeme vám dosáhnout lepšího využití informačních technologií a poskytneme optimální řešení.

Pronájem a správa serverů

Pronájem a správa serverů

Ušetřete si starosti i finanční prostředky a svěřte péči o servery do rukou odborníků. Zajistíme nákup a správu serveru, pravidelný servis, monitoring a údržbu, internetovou konektivitu a zálohování dat. Poskytujeme profesionální podporu a servery sestavíme přesně podle vašich potřeb.

Smart Content Cloud

Smart Content Cloud

Provozujete rozsáhlé systémy a už vás unavují dlouhodobé a nečekané výpadky, které vás sráží na kolena? Nabízíme řešení v podobě maximálně výkonné a spolehlivé infrastruktury, která vás podrží i ve špičkách. Smart Content Cloud je stavěn tak odolně, že zvládne i náhlý nárůst počtu příchozích požadavků – spolehněte se na ověřené řešení.

Servery na míru

Servery na míru

Hledáte serverové řešení pro specifické potřeby vaší firmy? Svěřte instalaci, konfiguraci nebo i správu serverů do rukou profesionálů. Požadavkům našich klientů vycházíme vždy maximálně vstříc.

Audity a konzultace

Audity a konzultace

Nabízíme odborné audity a konzultace informačních technologií ve vaší společnosti. Navrhneme optimální řešení současných i potenciálních problémů. Získáte objektivní výsledky, které přispějí k hladkému fungování firmy a zejména podpoří efektivní zacházení s finančními prostředky.

Virtualizace

Virtualizace

Využijte výhod virtualizace fyzických serverů, kam patří například snížení provozních nákladů, lepší využití systémových prostředků a vyšší bezpečnost vašich dat. Virtualizované služby jsou rovněž uživatelsky přístupnější, a tak je snáze zvládnete spravovat i sami. Zajišťujeme i poradenství a odborná školení pro vaše techniky.

Příprava na GDPR

Příprava firem na GDPR

Provedeme analýzu současného stavu bezpečnosti firmy. Zajistíme technické a organizační opatření ochrany osobních údajů pro Vaši firmu. Aira GROUP současně nabízí možnost outsourcovat roli inspektora pro ochranu dat naším specialistou a ušetřit tak společnosti náklady na vlastního zaměstnance.

Blogujeme!

žena pracující s Origamem

Velký podnikový systém pro všechno? Nejrychleji se netradičním řešením přizpůsobuje Origam

Eva (52): „Pracuji ve firmě, kde během dne musím spustit více než 20 různých aplikací pro správu firemní agendy. Vypadají různě, stejné věci se v některých z nich jmenují jinak. K...

číst
mobilní aplikace

Mobilní aplikace: Co je to, jak vzniká a kolik stojí

Je to skvělý komunikační kanál a uživatelé je milují. Mít svoji firemní aplikaci stojí za to. Podívejme se ale na to, co to vlastně je nebo jaké verze se vyplatí je mít....

číst
chci jít na blog