zpět

Serverové řešení na míru Servery na míru

Naše dedikované servery vám poskytnou profesionální hardware, který si můžete spravovat sami, o naše managed servery se nebudete muset starat vůbec – vše zařídíme my. Oba způsoby správy serveru lze využít i v případě specifických typů serverů jakými je Mail server, Exchange server, Databázový server, Linux server nebo Windows SBS server.

Zlobí Vás IT?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám

Mail server

Firemní emailová komunikace s Mail serverem se vyznačuje vysokou výkonností, rychlostí, stabilitou a kompatibilitou. Velkou předností je možnost nejrůznějšího nastavení a množství nástrojů, které vaši firemní komunikaci významně zefektivní. Součástí mail serveru od nás je i účinný antivir a antispamová ochrana, takže vaše komunikace bude chráněná před okolním světem. Jsme schopni zajistit také pravidelné aktualizace či upgrady použitého softwaru. Vlastní správa mail serveru je ale velmi snadná, Mail servery lze propojit i s telefony či PDA.

Exchange server

Jestliže Mail server se dokonale postaral o vaše emaily, Exchange server dokáže synchronizovat celou vaši kancelář. Jde o server, na kterém se pod konkrétními účty sdružují emaily, ale také váš kalendář a soupis úkolů, vaše dokumenty či poznámky. Díky automatické synchronizaci máte ke svým materiálům přístup prakticky odkudkoli – z telefonu, PDA i počítače. Exchange server je proto nenahraditelný pomocník celé organizace firemní komunikace, od zadávání úkolů po přenos dokumentů.

Databázový server

Databázový server je nezbytným úložištěm dat každé společnosti. Záleží nejen na dostatku místa, ale i na bezpečném a zároveň snadném přístupu k informacím. Databázový server je ideální způsob, jak na jednom místě ukládat velké množství dat, která budou snadno vyhledatelná, odborná podpora pak zajistí jejich archivaci a bezpečnost.

Linux server

Pokud chcete ušetřit a přesto získat kvalitní emailové či databázové servery, pak vám zajistíme Linux server a postaráme se i o jeho následnou správu. Linux je opensource produkt, na který se nevztahuje žádná licence a tedy ani žádné licenční poplatky. Srovnatelně náročná konfigurace serveru, nenáročná na hardware, vám tak zajistí profesionální emailové či databázové služby za minimální cenu.

Windows SBS server

Microsoft Small Business Server je software, který obsahuje jak Exchange server, tak Windows server či SQL server a tím komplexně zajišťuje veškerou možnou firemní komunikaci. Vhodný je zejména pro ty společnosti, které mají své pobočky v různých koutech světa nebo České republiky.

Zajistíme pro vás také:

  • Blackberry Enterprise Server,
  • pronájem Microsoft licencí (Windows, Office),
  • implementace a upgrady produktů i serverů.

Víte, že...

V roce 2010 bylo na celém světě posláno 107 bilionů emailů, což dělá asi 300 miliard emailů za den. Problém je, že z 90 % šlo o SPAM. S mail serverem od nás dostanete nejen spolehlivý nástroj komunikace, ale i kvalitní antispamový filtr.

Potřebuji serverové řešení

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.

Blogujeme!

Obecné nařízení pro ochranu osobních údajů hrozí půlmiliardovými pokutami

EET stále bojuje s porodními bolestmi a na mnohé firmy se chystá další legislativní strašák – GDPR. Tato anglická zkratka se používá pro Obecné nařízení pro ochranu osobních údaj...

číst
Bodyshopping v IT

Šlágr 21. století bodyshopping se ve výsledku může pěkně prodražit

Vybrat si na každý aspekt IT úzce zaměřeného specialistu zní dobře, ale má to celou řadu úskalí. Takzvaný "bodyshopping" je momentálně docela oblíbený, jenomže......

číst
chci jít na blog