zpět

Telefonická podpora – helpdesk Telefonická podpora hotline

Spokojenost zákazníků je pro nás klíčová stejně jako kvalita našich služeb. Objednáte-li si u Aira GROUP jakoukoli službu, můžete využít i naší bezplatné telefonické podpory. Přímo naši technici odpoví na vaše dotazy a vyřeší případné problémy s fungováním systému.

Prioritou je pro nás to, aby vaše servery neustále fungovaly tak, jak mají. Hledáme proto vždy nejrychlejší a přitom komplexní řešení. V rámci námi dodávaných služeb lze také dohodnout specifický rozsah podpory.

Zlobí Vás IT?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám

Dále získáte:

Vzdálená správa počítačové sítě

Některé požadavky lze řešit na dálku a šetřit váš čas i peníze. Pro vás to znamená, že nebudete muset čekat, až za vámi přijede náš technik. Některé problémy budou jednoduše vyřešeny ihned po telefonu.

Vedení evidence software a technického vybavení

Stejně jako všude jinde, je potřeba i při správě sítě mít ve věcech pořádek a přehled. Proto vedeme i pro vás evidenci používaného technického vybavení – od počítačů a jejich konfigurací po software a ostatní prvky na síti. Tyto přehledy máte k dispozici a můžete je použít třeba k plánování rozvoje Vašeho IT.

Pokud vašim účetním nic neříkají zkratky jako: TP R52-TopS, P-M 750, DVD+/-RW, 15'' SXGA+, XPp nebo WLAN, bude nejlepší obrátit se na nás. Provedeme porovnání skutečného stavu výpočetní techniky s účetní evidencí. Abyste měli jistotu, že v pořádku je opravdu všechno, zajistíme pro vás provedení IT auditu.

Mám zájem

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.

Blogujeme!

Obecné nařízení pro ochranu osobních údajů hrozí půlmiliardovými pokutami

EET stále bojuje s porodními bolestmi a na mnohé firmy se chystá další legislativní strašák – GDPR. Tato anglická zkratka se používá pro Obecné nařízení pro ochranu osobních údaj...

číst
Bodyshopping v IT

Šlágr 21. století bodyshopping se ve výsledku může pěkně prodražit

Vybrat si na každý aspekt IT úzce zaměřeného specialistu zní dobře, ale má to celou řadu úskalí. Takzvaný "bodyshopping" je momentálně docela oblíbený, jenomže......

číst
chci jít na blog