zpět

Telefonická podpora – helpdesk Telefonická podpora hotline

Spokojenost zákazníků je pro nás klíčová stejně jako kvalita našich služeb. Objednáte-li si u Aira GROUP jakoukoli službu, můžete využít i naší bezplatné telefonické podpory. Přímo naši technici odpoví na vaše dotazy a vyřeší případné problémy s fungováním systému.

Prioritou je pro nás to, aby vaše servery neustále fungovaly tak, jak mají. Hledáme proto vždy nejrychlejší a přitom komplexní řešení. V rámci námi dodávaných služeb lze také dohodnout specifický rozsah podpory.

Zlobí Vás IT?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám

Dále získáte:

Vzdálená správa počítačové sítě

Některé požadavky lze řešit na dálku a šetřit váš čas i peníze. Pro vás to znamená, že nebudete muset čekat, až za vámi přijede náš technik. Některé problémy budou jednoduše vyřešeny ihned po telefonu.

Vedení evidence software a technického vybavení

Stejně jako všude jinde, je potřeba i při správě sítě mít ve věcech pořádek a přehled. Proto vedeme i pro vás evidenci používaného technického vybavení – od počítačů a jejich konfigurací po software a ostatní prvky na síti. Tyto přehledy máte k dispozici a můžete je použít třeba k plánování rozvoje Vašeho IT.

Pokud vašim účetním nic neříkají zkratky jako: TP R52-TopS, P-M 750, DVD+/-RW, 15'' SXGA+, XPp nebo WLAN, bude nejlepší obrátit se na nás. Provedeme porovnání skutečného stavu výpočetní techniky s účetní evidencí. Abyste měli jistotu, že v pořádku je opravdu všechno, zajistíme pro vás provedení IT auditu.

Mám zájem

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.

Blogujeme!

Jak vybrat server a nespálit se? Proklepněte si terminologii

Tento článek má za cíl objasnit nejčastěji používané výrazy, se kterými se při hledání pronájmu serveru setkáte a pomoci se vám lépe zorientovat v nabídkách IT poskytovatelů. ...

číst

Obecné nařízení pro ochranu osobních údajů hrozí půlmiliardovými pokutami

EET stále bojuje s porodními bolestmi a na mnohé firmy se chystá další legislativní strašák – GDPR. Tato anglická zkratka se používá pro Obecné nařízení pro ochranu osobních údaj...

číst
chci jít na blog