zpět

Datová centra pro vysokou zátěž Vysokozátěžová datacentra

Nemáte rádi pomalé weby a aplikace? My také ne. Abychom mohli klientům garantovat co nejrychlejší a především stabilní běh aplikací či webových stránek, provozujeme vlastní servery připravené na vysokou zátěž a vysoké počty návštěvníků.

Přemýšlíte-li o projektu, který bude muset být připravený na vysokou návštěvnost a stabilitu, zvládneme vám vytvořit řešení na míru. O kvalitě našeho zázemí svědčí například bezproblémový chod portálu televize Prima, na který se denně podívají miliony návštěvníků.

Proč sáhnout po datacentru připraveném na vysokou zátěž?

  • Vaše aplikace jsou hlídány pro bezproblémový chod 24 hodin denně, 7 dní v týdnu,
  • výkonné servery si poradí s vysokou návštěvností a vytížením,
  • v případě výpadku elektrické sítě či internetového připojení má centrum připravené zálohy a vy tak, na rozdíl od konkurence, budete stále online,
  • objekty se servery jsou hlídány ostrahou a technologickým zabezpečením.

Zlobí Vás IT?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám

Připraveni jsme na nejrůznější druhy situací a řešení. V našem portfoliu dále naleznete:

  • Dedikované servery – my se vám postaráme o bezpečný a stabilní chod serverů, které budou umístěné v profesionálním datacentru, a na vás již zbude jen správa softwaru.
  • Managed servery – řešení připravené pro ty, kteří se nechtějí o nic starat. Odborní technici se vašim serverům budou věnovat 24 hodin denně, 365 dní v roce.
  • Virtuální servery – nestačí vám hosting, ale zároveň nechcete investovat do drahého hardwaru? Pak jsou pro vás řešením virtuální servery, které jsme schopni připravit na míru během krátké doby. Bezpečnost datacentra i nepřetržitá podpora je pak samozřejmostí.

Mám zájem o datacentrum

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.

Blogujeme!

Jak vybrat server a nespálit se? Proklepněte si terminologii

Tento článek má za cíl objasnit nejčastěji používané výrazy, se kterými se při hledání pronájmu serveru setkáte a pomoci se vám lépe zorientovat v nabídkách IT poskytovatelů. ...

číst

Obecné nařízení pro ochranu osobních údajů hrozí půlmiliardovými pokutami

EET stále bojuje s porodními bolestmi a na mnohé firmy se chystá další legislativní strašák – GDPR. Tato anglická zkratka se používá pro Obecné nařízení pro ochranu osobních údaj...

číst
chci jít na blog