zpět

Datová centra pro vysokou zátěž Vysokozátěžová datacentra

Nemáte rádi pomalé weby a aplikace? My také ne. Abychom mohli klientům garantovat co nejrychlejší a především stabilní běh aplikací či webových stránek, provozujeme vlastní servery připravené na vysokou zátěž a vysoké počty návštěvníků.

Přemýšlíte-li o projektu, který bude muset být připravený na vysokou návštěvnost a stabilitu, zvládneme vám vytvořit řešení na míru. O kvalitě našeho zázemí svědčí například bezproblémový chod portálu televize Prima, na který se denně podívají miliony návštěvníků.

Proč sáhnout po datacentru připraveném na vysokou zátěž?

  • Vaše aplikace jsou hlídány pro bezproblémový chod 24 hodin denně, 7 dní v týdnu,
  • výkonné servery si poradí s vysokou návštěvností a vytížením,
  • v případě výpadku elektrické sítě či internetového připojení má centrum připravené zálohy a vy tak, na rozdíl od konkurence, budete stále online,
  • objekty se servery jsou hlídány ostrahou a technologickým zabezpečením.

Zlobí Vás IT?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám

Připraveni jsme na nejrůznější druhy situací a řešení. V našem portfoliu dále naleznete:

  • Dedikované servery – my se vám postaráme o bezpečný a stabilní chod serverů, které budou umístěné v profesionálním datacentru, a na vás již zbude jen správa softwaru.
  • Managed servery – řešení připravené pro ty, kteří se nechtějí o nic starat. Odborní technici se vašim serverům budou věnovat 24 hodin denně, 365 dní v roce.
  • Virtuální servery – nestačí vám hosting, ale zároveň nechcete investovat do drahého hardwaru? Pak jsou pro vás řešením virtuální servery, které jsme schopni připravit na míru během krátké doby. Bezpečnost datacentra i nepřetržitá podpora je pak samozřejmostí.

Mám zájem o datacentrum

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.

Blogujeme!

Obecné nařízení pro ochranu osobních údajů hrozí půlmiliardovými pokutami

EET stále bojuje s porodními bolestmi a na mnohé firmy se chystá další legislativní strašák – GDPR. Tato anglická zkratka se používá pro Obecné nařízení pro ochranu osobních údaj...

číst
Bodyshopping v IT

Šlágr 21. století bodyshopping se ve výsledku může pěkně prodražit

Vybrat si na každý aspekt IT úzce zaměřeného specialistu zní dobře, ale má to celou řadu úskalí. Takzvaný "bodyshopping" je momentálně docela oblíbený, jenomže......

číst
chci jít na blog