Tvorba webu

Svět internetu je nemilosrdný. Jediný pohled na váš web totiž rozhodne o tom, jestli příští rok budete jíst rohlíky nebo kaviár. Tvorba webových stránek je mocný nástroj, jak oslovit přímo, rychle a účinně vaše zákazníky. Kvalitní webové stránky vám pomohou prorazit na internetu, jednom z největších trhů současnosti.

Webové stránky od Airy?

  • Jsou propracované a moderní,
  • dodržují nejnovější standardy a pravidla přístupnosti,
  • mají jednoduchý a přitom stylový design,
  • jsou plně editovatelné a „user friendly“,
  • jsou přehledné, modulární a snadno použivatelné,
  • základní SEO, optimalizace pro vyhledávače, je samozřejmostí.

Víte, že...

Při tvorbě webových stránek byste měli zapomenout na svoje preference a pocity – váš web totiž nemá sloužit jen vám, ale především vašim zákazníkům. Vcítit se do pocitů a potřeb vaší cílové skupiny je první krok k úspěšnému webu.

Chci nový web

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám

Popis služeb

Podrobný popis jednotlivých služeb z oblasti Tvorby webu
Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Navrhneme a sestavíme webové stránky na míru vašim požadavkům. Vytvoříme moderní design webu s intuitivním použitím jednotlivých prvků. Webové stránky sladíme s vaší firemní vizí a optimalizujeme pro vyhledávače. Zajistíme profesionální copywriting – texty budou čtivé a zaměřené na prodej.

Responsivní design

Responsivní design

Moderní webové stránky disponují takzvaným responzivním designem, který umožňuje pohodlné prohlížení na mobilních zařízeních. Dobře čitelný text bez nutnosti velkého posouvání obrazovky, velká tlačítka jasně vedoucí k cíli, přehledná navigace a minimum zbytečných informací. Prezentujte se přívětivým prostředím pro obrovské množství potenciálních zákazníků.

Tvorba e-shopu

Tvorba e-shopu

Nejen kvalitní grafika, ale zejména přehledná struktura s relevantními informacemi – tak vypadá moderní e-shop. Zajistíme komplexní řešení včetně optimalizace pro vyhledávače i doplňkové služby. Váš online obchod zařídíme od začátku do konce – od prvotních analýz k závěrečným statistikám.

Webdesign

Webdesign

Dnešnímu světu vládne vizualita. Spolehněte se na kvalitní design webu, který prakticky prodá za vás. Lákavě vypadající web na stabilní a logicky propojené struktuře je základem úspěchu.

Správa velkých webů

Správa velkých webů

Svěřte péči o svůj projekt do rukou odborníků! Máme zkušenosti se správou velkých internetových portálů, staráme se o bezproblémový chod stránek s několika miliony návštěv denně. Zařídíme pro vás podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Správa open source

Správa open source

Snižte náklady na softwarová řešení na minimum. Open source aplikace umožňují systém upravovat do nejmenších detailů. Spolehněte se na profesionální zázemí, o správu i bezproblémový chod se postarají naši technici a nemusíte zřizovat vlastní IT oddělení.

Migrace obsahu

Migrace obsahu

Web, který jste vašemu podnikání založili v minulém století, může sice stále poskytovat relevantní informace, v konkurenci moderních funkčních webů už ale těžko obstojí. Redesign a migrace obsahu webu pod vedením profesionálů zajistí, že si váš kvalitní obsah opět někdo přečte.

Wireframy

Wireframy

Kvalitní wireframe neboli kostra webu je základem úspěchu webové prezentace. Navrhneme strukturu webu, jak budou uspořádány jednotlivé prvky, jak se bude zákazník na webu orientovat a

Blogujeme!

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

TOP 7 nejžádanějších programovacích jazyků na rok 2023

Na světě existuje více než 700 programovacích jazyků. Ne všechny se však používají stejnou měrou. V tomto článku si představíme ty nejžádanější programovací jazyky pro rok 2023....

číst
Vývoj a rozvoj Java aplikací

Vývoj a rozvoj Java aplikací

V oblasti vývoje aplikací se lze setkat s celou řadou programovacích jazyků, z nichž každý má své použití. V následujících řádcích se zaměříme na objektově orientovaný programo...

číst
chci jít na blog