zpět

Umíme s open source a šetříme náklady! Správa open source

Kvalitní softwarová řešení nemusí být strašákem vašeho rozpočtu. Open source, tedy aplikace s otevřeným zdrojovým kódem, umožňují v rukou profesionálů snížit náklady na minimum. Výsledek pak navíc může být ještě mnohem lepší, než by tomu bylo u drahých komerčních řešení.

Proč máme rádi open source? Díky otevřenosti kódu máme přístup ke kompletnímu zdrojovému kódu vybraných aplikací a systémů. Můžeme tak systém upravovat do posledního detailu a vyjít vám vstříc ve všech požadavcích. Snadné přidávání funkcí a případná možnost tvorby nejrůznějších doplňků pak patří mezi hlavní výhody a benefity open source řešení.

Chcete, aby víc prodával?

Domluvte si s námi konzultaci zdarma napište nám

Proč chtít open source od nás?

  • O správu a běh aplikací se postarají naši profesionální technici – nemusíte zřizovat vlastní IT oddělení, jehož provoz je relativně drahý. Spravujeme aplikace a weby velkým klientům, takže máme zkušenosti i s náročnými požadavky.
  • Naši programátoři vám mohou kdykoli vyjít vstříc při úpravách funkcí – to by bez znalosti kódu nebylo možné. Zajistíme vám tak nejen spolehlivý provoz systému, ale i jeho rozvoj.
  • Neplatíte zbytečné výdaje za licence a nemusíte se bát ukončení podpory – open source totiž rozvíjí a neustále zlepšuje rozsáhlá komunita, díky níž máte permanentní přístup k nejnovějším verzím, modulům a funkcím zdarma, zároveň s pomocí komunity velmi snadno vyřešíte případné problémy.

Ve svém portfoliu nabízíme tvorbu projektů založených hned na několika open source aplikacích:

Drupal – stavíme weby na kvalitním základu

Profesionální tvorba webových stránek vyžaduje kvalitní a bezpečný základ. V Aira Group věříme Drupalu, který je špičkou mezi redakčními systémy. O jeho kvalitách svědčí nasazení na malých i rozsáhlých webových projektech, jako je web televize Prima, jehož vývoj a tvorbu zaštiťujeme. Podívejte se také na náš projekt Máme rádi Drupal - najdete tam více informací o tom, jak tento open source redakční systém funguje.

BackupPC – o důležitá data už nikdy nepřijdete

Firemní data jsou jednou z nejdůležitějších zbraní proti konkurenci. Jejich ztráta tak nezřídka znamená ohrožení vašeho podnikání. Takovým situacím je dobré předcházet kvalitním zálohováním, které naši odborníci řeší za pomoci softwaru BackupPC.

Více na - BackupPC

RequestTracker – držte krok s uživateli

Problémy je dobré řešit rychle a efektivně. Komu se ozvat, když se něco pokazí? Co řešit jako první, efektivní správu požadavků a spoustu dalšího nabízí aplikace RequestTracker.

Více na - Request Tracker.

OwnCloud – virtuální kancelář

Mějte svoje firemní data neustále u sebe – na mobilu, tabletu nebo notebooku. Vše zajistíme pomocí služby OwnCloud, která vám umožňuje zcela zdarma synchronizaci mezi různými zařízeními, a to na vlastním serveru, jehož bezpečnost vám snadno zajistíme.

Více na - Virtuální kancelář - mějte svoje data v bezpečí s vlastním cloudem.

To mě zajímá

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

UX design

UX DESIGN UMÍ BÝT VĚDA: 10 + 1 PRAVIDEL PRO UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÝ WEB

Mít krásný webdesign nestačí. Aby web opravdu vydělával, je zapotřebí dodržovat principy UX neboli uživatelské přívětivosti. Přinášíme souhrn toho nejdůležitějšího, co by měl...

číst
Expanze e-shopů v ČR

Pandemická expanze e-shopů v Česku pokračuje

Česko je v rámci Evropy považováno za e-shopovou velmoc. Jak se dařilo internetovým obchodům ve 3. čtvrtletí roku 2021? To se dozvíte v našem článku, tak vzhůru na něj!...

číst
chci jít na blog