zpět

Tvorba a správa aplikací na Drupalu Správa Drupalu

Máte nápad na webovou aplikaci, která podpoří vaše podnikání, ale nevíte jak projekt zrealizovat? Rádi vám pomůžeme i v případě, že již aplikaci vytvořenou máte, ale potřebujete pomoci s dalším vývojem.

CMS Drupal je připravený pro naprostou většinu nejrůznějších situací a implementací, ať už mluvíme o tvorbě e-shopů, magazínů, firemních prezentací, nebo třeba rozsáhlých portálů ve stylu iPrima.cz, které naše společnost vytváří a spravuje.

 

Chcete, aby víc prodával?

Domluvte si s námi konzultaci zdarma napište nám

Přesto může nastat situace, kdy bude zákazník chtít nějakou tu funkci přidat, nebo dokonce vytvořit aplikace libovolné funkcionality. I s tím naši programátoři počítají a jsou připraveni poskytnout našim klientům nadstandardní péči při tvorbě a vývoji speciálních aplikací a doplňků.

Jsme členy Drupal Association

Člen Drupal Association Jestliže uvažujete o webu se systémem Drupal, zvolte si pro jeho tvorbu a správu raději certifikované profesionály, kteří mají od Drupal Association patřičná oprávnění. Poznáte je podle obrázku u tohoto textu. Právo používat jej mají jen členové asociace, mezi něž patří i Aira GROUP.

Proč chtít Drupal aplikace právě od nás?

  • Umíme s Drupalem jako nikdo, naše společnost je partnerem tohoto CMS a víme o něm první, poslední.
  • Stojíme za velkými projekty, které otestovaly kvalitu našich řešení.
  • Rádi vám vyjdeme vstříc a dokážeme odborně poradit.
  • Poradíme si i s již hotovými doplňky a aplikacemi, které pro vás vytvořil někdo jiný.
  • Zvládáme rychlou a bezpečnou migraci obsahu mezi redakčními systémy.
  • a hlavně... Máme rádi Drupal!

Nevyhovuje vám například stávající tvorba článků a galerií z prostředí webové administrace? Poradíme se s vámi a upravíme ji tak, aby vám začala vyhovovat a splňovala vaše požadavky.

Jaké weby na Drupalu spravujeme?

a mnoho dalších!

Chci web na Drupalu

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

UX design

UX design umí být věda? 10+1 pravidel pro uživatelsky přívětivý web

Mít krásný webdesign nestačí. Aby web opravdu vydělával, je zapotřebí dodržovat principy UX neboli uživatelské přívětivosti. Přinášíme souhrn toho nejdůležitějšího, co by měl...

číst
Expanze e-shopů v ČR

Pandemická expanze e-shopů v Česku pokračuje

Česko je v rámci Evropy považováno za e-shopovou velmoc. Jak se dařilo internetovým obchodům ve 3. čtvrtletí roku 2021? To se dozvíte v našem článku, tak vzhůru na něj!...

číst
chci jít na blog