zpět

Tvorba a správa aplikací na Drupalu Správa Drupalu

Máte nápad na webovou aplikaci, která podpoří vaše podnikání, ale nevíte jak projekt zrealizovat? Rádi vám pomůžeme i v případě, že již aplikaci vytvořenou máte, ale potřebujete pomoci s dalším vývojem.

CMS systém Drupal je připravený na naprostou většinu nejrůznějších situací a implementací, ať už mluvíme o tvorbě e-shopů, magazínů, firemních prezentací, nebo třeba rozsáhlých portálů ve stylu iPrima.cz, které naše společnost vytváří a spravuje.

Chcete, aby víc prodával?

Domluvte si s námi konzultaci zdarma napište nám

Přesto může nastat situace, kdy bude chtít zákazník nějakou tu funkci přidat, nebo dokonce vytvořit nejrůznější aplikace libovolné funkcionality. I s tím naši programátoři počítají a jsou našim klientům připraveni poskytnout nadstandardní péči při tvorbě a vývoji speciálních aplikací a doplňků.

Jsme členy Drupal Association

Člen Drupal Association Jestliže uvažujete o webu se systémem Drupal, zvolte si pro jeho tvorbu a správu raději certifikované profesionály, kteří mají od Drupal Association patřičná oprávnění. Poznáte je podle obrázku u tohoto textu. Právo používat jej mají jen členové asociace, mezi něž patří i Aira GROUP.

Proč chtít Drupal aplikace právě od nás?

  • Umíme s Drupalem jako nikdo, naše společnost je partnerem tohoto CMS a víme o něm první, poslední.
  • Stojíme za velkými projekty, které otestovaly kvalitu našich řešení.
  • Rádi vám vyjdeme vstříc a dokážeme odborně poradit.
  • Poradíme si i s již hotovými doplňky a aplikacemi, které pro vás vytvořil někdo jiný.
  • Zvládáme rychlou a bezpečnou migraci obsahu mezi redakčními systémy.
  • a hlavně... Máme rádi Drupal!

Nevyhovuje vám například stávající tvorba článků a galerií z prostředí webové administrace? Poradíme se s vámi a upravíme ji tak, aby vám začala vyhovovat a splňovala vaše požadavky.

Jaké weby na Drupalu spravujeme?

a mnoho dalších!

Chci web na Drupalu

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.

Blogujeme!

Vyšel nový update na kritickou díru v Drupalu 7 a 8

Bezpečnostní update byl ohlášen týden dopředu. Komunita vývojářů do jeho vydání odmítla vydat jakékoliv informace včetně stupně závažnosti. ...

číst
One page doktorský web

Vytvořili jsme jednoduchý one page web praktické lékařky

Když nechcete za web moc utrácet a potřebujete něco jednoduchého, ale zároveň pěkného, co klientům jasně řekne vše, co potřebují, máme pro vás řešení. Podívejte se na stránky, k...

číst
chci jít na blog