zpět

Vývoj webových portálů na Drupalu Weby na Drupalu

Profesionální web vyžaduje také odpovídající redakční systém. O jakou část internetových stránek se jedná? O tu, která vám umožní snadno a rychle editovat obsah a především přidávat nové funkce. Drupal je v tomto ohledu špičkou, a proto je vhodným řešením pro nás i naše zákazníky.

Chcete, aby víc prodával?

Domluvte si s námi konzultaci zdarma napište nám

Díky otevřenosti kódu můžeme ušetřit čas nejen našim programátorům, ale hlavně nemalé náklady klientům. O kvalitách a bezpečnosti tohoto redakčního systému svědčí také jeho nasazení v projektech, jako jsou oficiální stránky Bílého domu, MTV UK, Sony Music, z naší práce třeba stránky televize Prima, které patří mezi 15 nejnavštěvovanějších webů českého internetu.

Jaké jsou výhody Drupalu a proč jej chtít od nás?

  • Jsme partnerem Drupalu – naši programátoři patří mezi nejlepší odborníky na tento redakční systém a zvládnou s ním i velmi rozsáhlé projekty.
  • Drupal má otevřený kód - víme přesně kam sáhnout a co upravit, abychom svým klientům co nejlépe vyhověli v každé situaci.
  • Drupal je pod licencí GNU – použitím Drupalu šetříme klientům čas i náklady bez toho, abychom museli sahat po kompromisech.
  • S Drupalem umíme jako nikdo – naši programátoři mají za sebou spoustu školení zaměřených na detailní znalost Drupalu a zvládnou v něm vytvořit téměř vše. Jejich zkušenosti narůstají každým dnem – starají se o běh mnoha webů, od těch malých až po rozsáhlé portály.

Rozsáhlá celosvětová komunita čítající kolem 630 000 000 uživatelů Drupalu mluví za vše. Nejčastěji zmiňovanou výhodou tohoto systému je jeho modularita, díky níž není problém efektivně vytvářet internetové obchody, blogy, fóra, rozsáhlé portály nebo třeba korporátní weby. Široké je i množství nabízených doplňků a rozšiřujících funkcí. Web pro klienta zvládneme z připravených modulů poskládat velmi rychle a přitom přesně podle jeho požadavků. Pokud by našim klientům nějaká funkce přeci jen chyběla, zvládají naši profesionálové jejich tvorbu na míru.

Tyto weby jsme vytvořili na Drupalu:

ReferenceMameradidrupal.cz ReferenceOAPraha.cz ReferenceNovum.cz ReferenceKoh-i-noor ReferenceCestovinky.cz ReferenceBydlimekvalitne.cz ReferenceReseller Magazine ReferenceAmerika.cz ReferenceiPrima - Cesty domů ReferenceDiit.cz ReferenceCDR.cz

Chci web na Drupalu

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.

Blogujeme!

Vyšel nový update na kritickou díru v Drupalu 7 a 8

Bezpečnostní update byl ohlášen týden dopředu. Komunita vývojářů do jeho vydání odmítla vydat jakékoliv informace včetně stupně závažnosti. ...

číst
One page doktorský web

Vytvořili jsme jednoduchý one page web praktické lékařky

Když nechcete za web moc utrácet a potřebujete něco jednoduchého, ale zároveň pěkného, co klientům jasně řekne vše, co potřebují, máme pro vás řešení. Podívejte se na stránky, k...

číst
chci jít na blog