zpět

Vývoj webových portálů na Drupalu Weby na Drupalu

Profesionální web vyžaduje také odpovídající redakční systém. O jakou část internetových stránek se jedná? O tu, která vám umožní snadno a rychle editovat obsah a především přidávat nové funkce. Drupal je v tomto ohledu špičkou, a proto je vhodným řešením pro nás i naše zákazníky.

Chcete, aby víc prodával?

Domluvte si s námi konzultaci zdarma napište nám

Díky otevřenosti kódu můžeme ušetřit čas nejen našim programátorům, ale hlavně nemalé náklady klientům. O kvalitách a bezpečnosti tohoto redakčního systému svědčí také jeho nasazení v projektech, jako jsou oficiální stránky Bílého domu, MTV UK, Sony Music, z naší práce třeba stránky televize Prima, které patří mezi 15 nejnavštěvovanějších webů českého internetu.

Jaké jsou výhody Drupalu a proč jej chtít od nás?

  • Jsme partnerem Drupalu – naši programátoři patří mezi nejlepší odborníky na tento redakční systém a zvládnou s ním i velmi rozsáhlé projekty.
  • Drupal má otevřený kód - víme přesně kam sáhnout a co upravit, abychom svým klientům co nejlépe vyhověli v každé situaci.
  • Drupal je pod licencí GNU – použitím Drupalu šetříme klientům čas i náklady bez toho, abychom museli sahat po kompromisech.
  • S Drupalem umíme jako nikdo – naši programátoři mají za sebou spoustu školení zaměřených na detailní znalost Drupalu a zvládnou v něm vytvořit téměř vše. Jejich zkušenosti narůstají každým dnem – starají se o běh mnoha webů, od těch malých až po rozsáhlé portály.

Rozsáhlá celosvětová komunita čítající kolem 630 000 000 uživatelů Drupalu mluví za vše. Nejčastěji zmiňovanou výhodou tohoto systému je jeho modularita, díky níž není problém efektivně vytvářet internetové obchody, blogy, fóra, rozsáhlé portály nebo třeba korporátní weby. Široké je i množství nabízených doplňků a rozšiřujících funkcí. Web pro klienta zvládneme z připravených modulů poskládat velmi rychle a přitom přesně podle jeho požadavků. Pokud by našim klientům nějaká funkce přeci jen chyběla, zvládají naši profesionálové jejich tvorbu na míru.

Tyto weby jsme vytvořili na Drupalu:

ReferenceMameradidrupal.cz ReferenceOAPraha.cz ReferenceNovum.cz ReferenceKoh-i-noor ReferenceCestovinky.cz ReferenceBydlimekvalitne.cz ReferenceReseller Magazine ReferenceAmerika.cz ReferenceiPrima - Cesty domů ReferenceDiit.cz ReferenceCDR.cz

Chci web na Drupalu

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

UX design

UX DESIGN UMÍ BÝT VĚDA: 10 + 1 PRAVIDEL PRO UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÝ WEB

Mít krásný webdesign nestačí. Aby web opravdu vydělával, je zapotřebí dodržovat principy UX neboli uživatelské přívětivosti. Přinášíme souhrn toho nejdůležitějšího, co by měl...

číst
Expanze e-shopů v ČR

Pandemická expanze e-shopů v Česku pokračuje

Česko je v rámci Evropy považováno za e-shopovou velmoc. Jak se dařilo internetovým obchodům ve 3. čtvrtletí roku 2021? To se dozvíte v našem článku, tak vzhůru na něj!...

číst
chci jít na blog