Diit

Provozujeme největší český zpravodajský IT server Deep in IT. Zajišťujeme pravidelnou publikaci odborných článků a IT novinek. Staráme se kompletně o technické zázemí, technologický rozvoj, webdesign a linkbuilding. Díky naší dlouhodobé práci má server návštěvnost více než půl milionu za měsíc.

ESO Travel

Pro CK ESO Travel vyvíjíme web, píšeme články, které publikujeme na velká internetová média. Staráme se o SEO - optimalizaci stránek, včetně linkbuildingu. Tvoříme také různé tematicky zaměřené minisites. Více o naší spolupráci se dozvíte v success story.

Datahelp

Pro společnost Datahelp, odborníka na záchranu a obnovu dat z disků, dlouhodobě spolupracujeme na optimalizaci jejich stránek. Spravujeme také řadu specializovaných minisites. Více se dozvíte v success story.

Hochschule Fresenius

Pro německou soukromou vysokou školu Hochschule Fresenius v Praze zajišťujeme SEO – optimalizaci pro vyhledávače a nebo nejrůznější copywriterské úpravy jejich webu a souvisejících materiálů.

 

Komandor

Pro Komandor, významného výrobce vestavěných skříní, provozujeme webové stránky, zajišťujeme pravidelné SEO včetně linkbuildingu, píšeme newslettery a staráme se o design webu. Více zjistíte v success story.

Fleur de Santé

Švédskému výrobci a prodejci kosmetiky dlouhodobě spravujeme web po technické stránce, publikujeme také PR články na ženských portálech, pořádáme internetové soutěže nebo PPC kampaně. Více se dozvíte v success story.

Alex

Pro CK Alex píšeme a publikujeme články na velkých online portálech, vytvořili jsme obsáhlou sadu minisites o dovolené v Řecku a spolupracujeme i na poli SEO - optimalizace stránek a linkbuildingu.

Firo-tour

Pro Firo-tour, jednu ze čtyř největších českých cestovních kanceláří, jsme publikovali sérii unikátních PR článků na předních internetových portálech.

Elvis

Jazykové škole Elvis, specializující se na kurzy angličtiny, jsme vytvořili webové stránky na základě dodaného designu. Staráme se o on-line marketing, rozvíjíme SEO, zvyšujeme návštěvnost a budujeme linkbuilding.

Mile

Pro cestovní kancelář Mile, specializující se na řecké ostrovy a lyžařské zájezdy do Itálie, jsem zapracovali na modernizaci designu webu. Realizujeme SEO.

Bydlíme kvalitně

Provozujeme portál o bydlení Bydlíme kvalitně, kde pravidelně publikujeme zajímavé články. Staráme se o SEO optimalizaci, linkbuilding, PPC kampaně a prodej inzerce.

Domestik

Pro Domestik, stavební firmu, zabývající se výstavbou občanských staveb, jsme psali texty na web a provedli optimalizaci pro vyhledávače. Spolupracujeme také na tvorbě firemních materiálů.

Karibu

Pro Karibu, největšího českého výrobce saun a zahradních domků, spravujeme PPC kampaně, aby přiváděly co nejefektivnější návštěvnost na rozsáhlou síť webů Karibu. Zároveň jsme pro Karibu realizovali profesionální firemní zápisy a momentálně spolupracujeme na vylepšování jejich webové prezentace a e-shopu.

Alphaint

Pro společnost Alpha International, prodejci specializované snímací techniky, jsme vytvořili nový web – a to od grafiky a smysluplné struktury až po specializované, odborné texty. Díky tomu a dalšímSEO aktivitám je web klienta čtivý, zajímavý a navíc výborně vyhledatelný.