Brambůrky
Reference Brambůrky

Brambůrky

Originální brambůrky s.r.o. jsou rodinnou firmou ze severních Čech, konkrétně z Teplic, která navázala na výrobu jedněch z nejoblíbenějších brambůrků na tuzemském trhu. Ty nazvala „Originální hospodské brambůrky“. V současné době vyrábí již 4 produktové řady smažených brambůrků, ale rovněž i smažené snacky.

Správa FB profilu FB kampaně Tvorba grafiky
Eshop
logo

Eshop s erotickými pomůckami

E-shopy

Reklamy v byznysu erotického zboží jsou kvůli pravidlům Google značně omezeny. Poradili jsme si. Jednomu z největších českých prodejců erotického zboží jsme za pouhých šest měsíců spolupráce dokázali v rámci stanovených nákladů zvednout tržby v meziročním srovnání o 226,74 %. Detailně se o naší práci můžete dočíst v této případové studii.

PPC reklama
Kolokrám
Logo Kolokrám

Kolokrám

E-shopy

Kolokrám je prodejna a eshop s kompletním sortimentem cyklistického zboží a profesionálním přístupem k zákazníkovi. Kolokrám se specializuje na individuální zakázkové stavby.

PPC reklama UX a webdesign Zbožové srovnávače
Danfoss
Logo Danfoss

Danfoss

Nadnárodní dánský koncern, který velice dbá na etiku a pečlivě si vybírá spolupracující dodavatele. Realizovali jsme pro něj velmi úspěšnou kampaň pro produkt Danfoss LINK. Podrobným testováním, laděním UX vstupní stránky a postupnou optimalizací a zefektivněním kampaně jsme zdvacetinásobili konverzí míru, 10x snížili cenu za konverzi. Během 6 měsíců jsme intenzivní výkonovou kampaní dosáhli přes 1000 odeslaných poptávkových formulář.

PPC reklama UX
Esotravel
Reference ESO travel

ESO travel

Cestovní ruch

Pro CK ESO Travel vyvíjíme web, píšeme články, které publikujeme na velká internetová média. Staráme se o SEO - optimalizaci stránek, včetně linkbuildingu. Tvoříme také různé tematicky zaměřené minisites.

PPC reklama SEO Sociální sítě Marketingová strategie Minisites
Datahelp
Logo Datahelp

Datahelp

IT společnosti

Pro společnost Datahelp, odborníka na záchranu a obnovu dat z disků, dlouhodobě spolupracujeme na optimalizaci jejich stránek. Spravujeme také řadu specializovaných minisites.

PPC reklama SEO Sociální sítě Tvorba grafiky Minisites
CK Hamidi
CK Hamidi

CK Hamidi

Cestovní ruch

Malá a originální cestovka vyžaduje individuální přístup a kontinuální práci hned v několika směrech online marketingu, jako je SEO, copywriting nebo linkbuilding, které na sebe úzce navazují.

SEO

Další dlouhodobé spolupráce