Esotravel
Reference Frydl

Frydl servis

instalatérské, topenářské, rekonstrukční práce

Frydl Servis s. r. o. jsou nekorunovaní pražští mistři svého řemesla s renesančním rozsahem a úrovní poskytovaných služeb. Pod jejich profesní zaměření spadají instalatérské, topenářské, kanalizační nebo rekonstrukční práce všeho druhu.

Online marketing

Nakup-nabytek.cz

Internetovému obchodu s nábytkem spravujeme výkonové kampaně a další online marketingové aktivity od roku 2013. Za dobu naší spolupráce se povedlo tržby zčtyřnásobit za nižších nákladů (včetně naší práce).

4isp

Dodavatel vláknových laserů a dalších CNC strojů, který v roce 2018 otevírá největší showroom v Evropě - Eurazio. Přispěli jsem k tomu i my kampaněmi v zemích Evropy. V rámci kampaní propagujeme i eshop pro prodej komponentů.

Tradag

Specialista na fotoalba a rámečky na fotky. Protože rozpočet je omezený a cena výrobků není vysoká, zaměřili jsme se především na produktové kampaně a dynamický remarketing. Díky tomu klesá PNO a tržby stabilně rostou.

E-shop s erotickými potřebami

Reklamy v byznysu erotického zboží jsou kvůli pravidlům Google značně omezeny. Poradili jsme si. Jednomu z největších českých prodejců erotického zboží jsme za pouhých šest měsíců spolupráce dokázali v rámci stanovených nákladů zvednout tržby v meziročním srovnání o 226,74 %. Detailně se o naší práci můžete dočíst v této případové studii

Elvia-Pro

Prodejce elektroniky a specialista na prodej produktů Sony, jemuž jsme v rámci spolupráce mimo jiné nastavili kompletně výkonové kampaně zaměřující všechny možné prvky od produktovek přes remarketing až po videa.

Diit

Provozujeme největší český zpravodajský IT server Deep in IT. Zajišťujeme pravidelnou publikaci odborných článků a IT novinek. Staráme se kompletně o technické zázemí, technologický rozvoj, webdesign a linkbuilding. Díky naší dlouhodobé práci má server návštěvnost více než půl milionu za měsíc.

ESO Travel

Pro CK ESO Travel vyvíjíme web, píšeme články, které publikujeme na velká internetová média. Staráme se o SEO - optimalizaci stránek, včetně linkbuildingu. Tvoříme také různé tematicky zaměřené minisites. Více o naší spolupráci se dozvíte v success story.

Datahelp

Pro společnost Datahelp, odborníka na záchranu a obnovu dat z disků, dlouhodobě spolupracujeme na optimalizaci jejich stránek. Spravujeme také řadu specializovaných minisites. Více se dozvíte v success story.

Hochschule Fresenius

Pro německou soukromou vysokou školu Hochschule Fresenius v Praze zajišťujeme SEO – optimalizaci pro vyhledávače a nebo nejrůznější copywriterské úpravy jejich webu a souvisejících materiálů.

 

Komandor

Pro Komandor, významného výrobce vestavěných skříní, provozujeme webové stránky, zajišťujeme pravidelné SEO včetně linkbuildingu, píšeme newslettery a staráme se o design webu. Více zjistíte v success story.

Fleur de Santé

Švédskému výrobci a prodejci kosmetiky dlouhodobě spravujeme web po technické stránce, publikujeme také PR články na ženských portálech, pořádáme internetové soutěže nebo PPC kampaně. Více se dozvíte v success story.

Firo-tour

Pro Firo-tour, jednu ze čtyř největších českých cestovních kanceláří, jsme publikovali sérii unikátních PR článků na předních internetových portálech.

Elvis

Jazykové škole Elvis, specializující se na kurzy angličtiny, jsme vytvořili webové stránky na základě dodaného designu. Staráme se o on-line marketing, rozvíjíme SEO, zvyšujeme návštěvnost a budujeme linkbuilding.

Mile

Pro cestovní kancelář Mile, specializující se na řecké ostrovy a lyžařské zájezdy do Itálie, jsem zapracovali na modernizaci designu webu. Realizujeme SEO.

Bydlíme kvalitně

Provozujeme portál o bydlení Bydlíme kvalitně, kde pravidelně publikujeme zajímavé články. Staráme se o SEO optimalizaci, linkbuilding, PPC kampaně a prodej inzerce.

Domestik

Pro Domestik, stavební firmu, zabývající se výstavbou občanských staveb, jsme psali texty na web a provedli optimalizaci pro vyhledávače. Spolupracujeme také na tvorbě firemních materiálů.

Karibu

Pro Karibu, největšího českého výrobce saun a zahradních domků, spravujeme PPC kampaně, aby přiváděly co nejefektivnější návštěvnost na rozsáhlou síť webů Karibu. Zároveň jsme pro Karibu realizovali profesionální firemní zápisy a momentálně spolupracujeme na vylepšování jejich webové prezentace a e-shopu.

Alphaint

Pro společnost Alpha International, prodejci specializované snímací techniky, jsme vytvořili nový web – a to od grafiky a smysluplné struktury až po specializované, odborné texty. Díky tomu a dalšímSEO aktivitám je web klienta čtivý, zajímavý a navíc výborně vyhledatelný.