Reference Frydl Servis

Frydl Servis

instalatérské, topenářské, rekonstrukční práce

Frydl Servis s. r. o. jsou nekorunovaní pražští mistři svého řemesla s renesančním rozsahem a úrovní poskytovaných služeb. Pod jejich profesní zaměření spadají instalatérské, topenářské, kanalizační nebo rekonstrukční práce všeho druhu

Na podzim roku 2018 nás oslovili s požadavkem, zda zvládneme pokrýt výkonnostní marketing na Google a Seznam.cz, na který už sami vlastními silami nestačí. Po prvních měsících postupného vylaďování složek výkonnostního marketingu (do toho spadá i vyladění metod měření a vyhodnocování dat) a intenzivního poznávání portfolia služeb klienta jsme nyní v bodě, kdy přinášíme větší penzum poptávek než v době, kdy si Frydl Servis s. r. o. spravoval reklamní kampaně sám. Za této situaci pomáháme klientovi investovat veškerý jeho čas do provozu svého řemesla a nemusí z něho už naopak neefektivně „ukrajovat“ na dílčí práce nastavení a chodu výkonnostního marketingu.

Frydl servis

Pro klienta aktuálně v rámci výkonnostního marketingu vytváříme kreativy na display kampaně, které napomáhají zvyšovat množství zakázek. Dále plníme roli SEO konzultanta, kdy klienta plně informujeme o možnostech a dopadech obsahových aktivit v kontextu webových vyhledávačů. A na další rovině vzájemné obchodní spolupráce se klient neváhá na nás obrátit také v případě otázek konzultačních UX poznatkůza samotné webové prostředí.

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám