Reference Mudicon

Mudicon

Stavební firma Mudicon se specializuje na realizaci staveb, kterou doplňují také další služby v oblasti projektování, technického dozoru, inženýrské činnosti a technické inspekce nemovitostí.

Naší prací bylo naplnit jejich web kvalitním obsahem přibližující návštěvníkům a potenciálním klientům způsob práce společnosti a její vize.

Kromě toho jsme se postarali také o PPC kampaně a správu facebookového profilu. Ani tím ale naše spolupráce neskončila. Na web bylo potřeba taky umístit nový Wordpress redakční systém.

Spolupráce

Základní vizí klienta bylo umístit na web kvalitní, hodnotný a čtenářsky zajímavý obsah, nikoli kvanta odborného textu, která mohou v některých případech napáchat víc škody, než užitku. Cílem také bylo sdělit potenciálním klientům, že má smysl poptat právě společnost Mudicon.

Proto jsme ve spolupráci s klientem vytvořili seznam zásad úspěšné stavby. A v každé referenci realizované stavby pak dokazovali, jak společnost zásady při stavbě úspěšně uplatňovala.

Následně jsme veškeré aplikované zásady při použití v konkrétních stavbách doplnili na rozcestníkovou stránku “zásady naší práce”. Možná se to na první pohled nezdá, ale tako tato koncepce je nesmírně důležitá. Ovlivňuje totiž veškeré tvoření (texty, grafiku, strukturu webu, FB posty) a komunikaci směrem ven k potenciálním zákazníkům.

Výsledky

Po nasazení nového obsahu má web vyšší návštěvnost, uživatelé také na stránce stráví delší dobu. Zvýšil se i počet dalších navštívených stránek webu a co se naopak snížilo, byla míra okamžitého opuštění – tzv. bounce rate.

Reference Mudicon

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám