Logo Asabio

Asabio.fr

Web Asabio.fr se zabývá prodejem přírodní kosmetiky s kanabidiolem. Zadavatelem tohoto projektu je náš významný zahraniční (konkrétně francouzský) klient, pro nějž jsme již v minulosti realizovali dílčí úpravy některých webů. V tomto případě jsme však web sami postavili a nakódovali. K realizaci byl využit redakční systém WordPress.

Klientské zadání

Klient přišel – zejména na základě pozitivních zkušeností z minulosti – s požadavkem na vytvoření funkčního e-shopu pro novou řadu CBD kosmetiky. Klient akorát dodal grafický návrh webu od agentury, ale veškeré ostatní práce nechal čistě na nás.

Naše řešení

Vyvinuli jsme maximální úsilí pro to, aby byl web udržitelný do budoucna, tzn. implementaci menšího množství pluginů za účelem zjednodušení backendu. Nicméně, web jsme samozřejmě propojili s platebními bránami, s různými možnostmi dopravy (např. FedEx) a integrovali jsme i další požadované funkcionality. Vzhledem ke světovému působení firmy, došlo i k individuálnímu nastavení problematiky daní. Aktuálně klient provozuje pouze francouzskou jazykovou verzi, avšak v budoucnu plánuje rozšíření jazykových mutací. Co se celkového designu týče, stylizovali jsme jednotlivé prvky do jednoduchých a přírodních barev ladících k danému sortimentu.

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám