Reference Prima

Prima

FTV Prima je jedním z významných provozovatelů celoplošného televizního vysílání v České republice. V současnosti provozuje čtyři programy – Prima Family, Prima Cool, Prima Love a PrimaPLAY.

Spolupráce
FTV Prima měla v plánu spuštění nového kanálu Prima Love, pro jeho vývoj byl ale zapotřebí dostatečně výkonný, flexibilní a diskrétní tým vývojářů. Díky velkému úspěchu celého projektu se návštěvnost celého webu Primy prudce zvýšila a ukázalo se, že stávající systém je nedostačující a nestíhá ji obsloužit. Nebyl také dostatečně flexibilní, aby bylo možné bez výpadků reagovat na neustále se zvyšující objem návštěv, procházejících dat a změn.

Výsledky
Pro FTV Prima jsme vytvořili web programu Prima Love a na základě této úspěšné spolupráce nám klient nabídl starost o celý web FTV Prima.

  • Vytvořili jsme webové stránky Prima Love, Prima Cool, PrimaPLAY a řadu tematických minisites pro jednotlivé pořady.
  • Naší úpravou systému se nám podařilo významně zvýšit výkon webu – při stejném počtu serverů dokážeme obsloužit dvojnásobek návštěvníků.
  • Zaměstnancům FTV Prima poskytujeme neustálou podporu, jsme s nimi v úzkém kontaktu a neustále pracujeme na vylepšeních, která jim pomohou v každodenní práci se systémem.
  • Uživatelský komfort jsme mimo jiné zvýšili také zautomatizováním některých procesů, které byly do té doby řešeny neefektivně.
  • Díky našim úpravám došlo také k významnému zrychlení celého systému.
  • Zavedli jsme proces zpětné vazby i od uživatelů webu – návštěvníků i redaktorů. Jejich názor je pro nás velice důležitý a na základě jejich podnětů dále systém rozvíjíme.

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám