Reference MiniHaus

MiniHaus

Firma MiniHaus sídlí v obci Horoměřice, nedaleko Prahy, a vznikla jako společný projekt několika stavebních specialistů – od architektů až po designéry. Cílem firmy je postavit kvalitní obytnou stavbu s nadčasovým designem. Stavby jsou variabilní, modulární a vyráběny na míru – ať již máte jakékoliv požadavky, bude výsledná stavba jistě podle vašich představ. 

Klientské zadání

S klientem spolupracujeme od podzimu roku 2019. Klient za námi přišel s prosbou o pomoc s textovým obsahem na webových stránkách a z důvodu klientské spokojenosti o průběhu vzájemné spolupráce se pole naši působnosti posléze rozšířilo i do oblasti sociálních sítí.

Naše řešení

Na základě klientových požadavků jsme tedy provedli textaci webu, kterou jsme ladili společnými silami s klientem. Ač se zabýváme především online marketingem, ani offline marketing pro nás není žádnou překážkou. Pomohli jsme klientovi s tvorbou propagačního materiálu ve formě praktické „miniknížečky“, která potenciální zákazníky zaujme na první pohled. Takovou vlastní knížečku jsme si vytvářeli i sami pro sebe.


Miniknížečka


Dále se věnujeme správě klientových profilů na sociálních sítích; jmenovitě Facebooku a Instagramu, kde jsme pomohli stanovit určitý komunikační tón. V podstatě jsme přednastavili, jakým způsobem obsah profilů doplnit a na základě toho sám klient přichází s novými nápady, dodává další obsah a videa, s nimiž následně pracujeme. Rovněž se zabýváme nastavováním cílových skupin. Účelem veškerého našeho snažení je samozřejmě splnění klientova cíle – být více kontaktován potenciálními zákazníky spolu s domluvou prohlídky již hotových objektů.


MiniHaus – FB


Vzhledem k tomu, že v online odvětví dochází k neustálému a rychlému vývoji, neusínáme na vavřínech, a v současnosti s klientem plánujeme a rozvíjíme mnoho dalších online aktivit, neboť vždy je kam růst.


MiniHaus – IG


Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám