Reference Vaillant.cz Reference Vaillant.cz

Vaillant

Firma Vaillant se řadí mezi přední výrobce tepelné techniky (nejen) na českém trhu. Byla založena již v roce 1874 v Německu, a může se tak chlubit více než 145letou historií. Do povědomí veřejnosti se dostala především díky svým průkopnickým inovacím, kdy například již v roce 1991 uvedla na trh nový topný modul se sníženým množstvím škodlivin. Firma dodnes ve velké míře reflektuje problematiku ochrany životního prostředí. V současné době je zastoupena v několika evropských zemích a od roku 2007 také v Číně. V tuzemsku působí společnost prostřednictvím dceřiné firmy – Vaillant Group Czech s.r.o., a to již 3 dekády.

Klientské zadání

Klient za námi přišel v roce 2018; v té době disponoval rozsáhlým CRM systémem pro servisní partnery s backendem v PHP a frontendem v Reactu. Tento systém pro řízení vztahů se zákazníky byl vyvinut na míru původními vývojáři. Bohužel se však stalo to, že osoby zodpovědné za tento projekt z vývojářské společnosti odešly, a proto klient – ve spolupráci s danými vývojáři – začal hledat náhradní řešení, jak systém převzít a nadále rozvíjet.

Naše řešení

Díky velmi příjemné spolupráci původní vývojářské společnosti došlo k pohodovému převzetí celého systému. Postupně jsme začali zapracovávat veškeré požadavky klienta a rovněž proaktivně navrhujeme další vylepšení, jejichž účelem je především lepší intuitivnost a zjednodušení práce s rozsáhlým systémem. Komplexnost systému je dána zejména jeho propojením s celou řadou aplikací a technologií SAP.

Zároveň se nyní zabýváme vývojem mobilní aplikace v Xamarinu, jejímž cílem je ulehčení práce servisních techniků. V první polovině roku 2020 jsme rovněž provedli i lehký redesign frontendu, a to za účelem větší přehlednosti webových stránek a zvýšení přívětivosti pro uživatele. Jak se nám to podařilo, reflektují následující snímky:

  • Původní řešení

  • Nové řešení

Díky velice příjemné a bezproblémové spolupráci přistupujeme ke klientovi spíše jako k partnerovi a tohoto partnerství si velmi ceníme. Spokojenost je evidentně oboustranná, jak reflektuje následující hodnocení udělené technickým ředitelem společnosti Vaillant Group Czech s.r.o., panem Liborem Hrabačkou.