Reference Yuki

Yuki

„YUKI“ označuje značku motocyklů, jejichž výhradním dovozcem do České republiky je společnost Pyramida Průhonice s.r.ozabývající se prodejem a servisem automobilů různých značek. Na tuzemském trhu působí již od roku 1996, výhradním dovozem se však zabývá až od roku 2002. Sídlo společnosti se nachází v Průhonicích u Prahy a hned vedle onoho sídla naleznete iznačkovou prodejnu YUKI se servisním zázemím. V prodejně se nachází jednak kompletní sortiment YUKI a náhradní díly, jednak veškeré doplňky pro zaryté motorkáře.

Klientské zadání

Započetí spolupráce předcházelo klientovo hledání nového správce webu, neboť bývalý správce na některé úpravy už bohužel nestačil. Klient k nám přišel s webem již běžícím na Drupalu 8, tudíž nebyla nutná žádná složitá migrace.

Naše řešení

Správu webu jsme ihned s nadšením přijali a v prvé řadě jsme poukázali na jeho nedostatky, jež znemožňovaly adekvátní vývoj a rozvoj webu. Web původně sloužil pouze jako web prezenční, kdy každá motorka měla svůj detail zahrnující technické informace o produktu. V současné době však rovněž dokončujeme redesign e-shopu, dle grafického návrhu klienta, a snažíme se přitom implementovat různé e-shopové vlastnosti, jako jsou např. 3D fotografie či možnost objednat zboží přímo z tohoto e-shopu, což bylo doteď takřka nemožné. V neposlední řadě stojí za zmínku napojení e-shopu na platební bránu klientovy banky, čímž případně dojde k propojení objednávky se splátkami, bude-li zákazník chtít zboží financovat úvěrem.


Yuki Detail produktu


Yuki E-shop


Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám