Reference ESO travel

ESO travel

cestovní kancelář

Cestovní kancelář ESO travel vozí své zákazníky do všech kontinentů, pořádá poznávací cesty za exotikou, ale také luxusní pobytové zájezdy v neobyčejných místech celého světa. Stovky zájezdů, desetitisíce klientů - požadavky na aktuálnost webu jsou logické.

V rámci online marketingu chtěla kancelář ESO Travel vyrazit do vod redesignovaných webů a vysokých návštěvností z webu.

Spolupráce

Pro ESO travel jsme připravili redesign webových stránek, staráme se o správu webové aplikace zajišťující propagaci a prodej zájezdů online. Zajišťujeme také správu počítačové sítě a serverových aplikací, v roce 2006 se naše spolupráce rozšířila o online marketing, zahrnující služby SEO a SEM. V současnosti se staráme o kompletní online marketing, včetně PR článků, letáků či newsletterů. Cílem je dlouhodobé zvyšování kvality poskytovaných služeb a navyšování objemu prodeje.

Výsledky

Před spuštěním projektu byly poptávky po zájezdech na hranici

malý meloun
1 milionza rok

Po předělání stránek a optimalizaci pro vyhledáče toto číslo vzrostlo na

rozkrájený meloun
1 milionza měsíc

Po další práci a optimalizaci se poptávka drží na hranici

meloun
10 milionůza měsíc

Díky redesignu, přeprogramování online rezervačního systému a optimalizaci se poptávka po službách našeho klienta zestonásobila. Před spuštěním projektu byly poptávky po zájezdech na hranici 1.000.000 Kč za rok, po redesignu webových stránek a optimalizaci pro vyhledavače toto číslo vzrostlo okamžitě na 1.000.000 Kč za měsíc. Po další práci a optimalizaci se poptávka drží na hranici 10.000.000 Kč za měsíc.

Listopad 2006 Listopad 2012 Listopad 2017
Zobrazení stránek 18 000 293 674 727 044

Porovnání návštěvnosti webu www.esotravel.cz

Naše PR články přivádějí na web pravidelně tisíce návštěvníků, dlouhodobě tvoříme také podpůrné cestovatelské minisites, které našemu klientovi přinášejí kvalitní zpětné odkazy. Neustále pracujeme na linkbuildingu a SEO, optimalizací na nejdůležitější klíčová slova dosahujeme stabilně předních pozic ve dvou nejpoužívanějších vyhledávačích.


Porovnání výsledků vyhledávání z listopadu 2006 a prosince 2011

Klíčové slovo před Google po Seznam po
dovolená Thajsko nenalezeno 1. místo 1. místo
dovolená Čína nenalezeno 1. místo 1. místo
dovolená Dominikánská republika nenalezeno 1. místo 3. místo
dovolená Keňa nenalezeno 1. místo 1. místo
dovolená Kuba nenalezeno 1. místo 1. místo
dovolená Spojené státy nenalezeno 1. místo 1. místo
dovolená Austrálie nenalezeno 4. místo 2. místo

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám