Reference Ceet

Ceet

Ceet je jazyková škola s 10 pobočkami po celé České republice. Patří tak k největším překladatelským a tlumočnickým agenturám u nás. Aby dynamický růstu společnosti nesnížil kvalitu nabízených služeb, bylo nezbytné zajistit bezchybné fungování IS/IT technologií.

Spolupráce
Aira Group vyhrála výběrové řízení na zajištění centrálního hostingu služeb, zahrnujících provoz informačního systému, webového serveru, poštovního serveru, zajištění centrálního úložiště, důvěryhodného zálohovacího systému a dalších souvisejících aplikací. Cílem bylo zajistit maximální dostupnost za výhodnou cenu. Pro Ceet jsme sestavili řešení Enterprise server - dedikovaný server s operačním systémem Linux, systémovou správou serveru a monitoringem 24x7. Zajistili jsme konektivitu 100MBit/s, napojení na UPS a dieselagregát a ve smlouvě stanovili minimální dostupnost na 99,5%. Vytvořili jsme také plán zálohování s důrazem na možnost co nejrychlejší obnovy, zprovoznili jsme záložní DNS server a poštovní server.

Výsledky
Díky našemu outsourcingu IT se výrazně snížily náklady společnosti Ceet, zatímco kvalita využívaných řešení vzrostla. Tímto krokem je také zajištěna kontinuita v předávání know-how ohledně správy a provozu systému. Na základě naší analýzy rizik je zajištěn profesionální disaster and recovery planning, takže je společnost perfektně zajištěna proti náhodným výpadkům a poruchám.

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám