Logo BBraun

Braunoviny.cz

Braunoviny.cz jsou projektem klienta B. Braun Medical. Jedná se o odborný lékařský časopis pokrývající celou řadu témat, jakými jsou například různé chirurgické obory, intenzivní a ambulantní péče či nefrologie. Firma mimo jiné na webu informuje o svém významném přínosu pro celou společnost.

Klientské zadání

Klient se na nás obrátil zejména z toho důvodu, že společnost, jež web kdysi postavila, již nebyla schopna odbavovat jejich požadavky a zabezpečit průběžný rozvoj webu. Web běžel na Drupalu 7, avšak z důvodu dlouhodobé neaktualizace byl napaden škodlivým softwarem, což způsobovalo nemalé problémy.

Naše řešení

V prvé řadě jsme se zaměřili na bezpečnostní prvky – našli jsme a odstranili infiltraci, web jsme kompletně vyčistili, zamezili další možnosti infiltrace a aktualizovali na poslední verzi. Následně jsme provedli kompletní redesign webu, aby se více podobal webu mateřskému, resp. aby lépe reflektoval korporátní identitu Bbraun a byl i uživatelsky přívětivější. A jak se nám to prozatím daří? Podívejte se, jak se nám to povedlo:

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám