Reference Respect Group

Respect Group

pojišťovací makléřská skupina

Respect Group je česko-slovenská pojišťovací makléřská skupina, která operuje na B2B tržním segmentu firem a podnikatelů.

Naše spolupráce s Respect Group začala před pár lety, kdy nás klient oslovil, abychom od stávajícího dodavatele převzali do webové správy jeho firemní prezentaci, fungující na Drupalu 7. Stávající dodavatel už totiž nestačil časově implementovat, čím dal tím víc komplexnější požadavky ze strany klienta.

A protože klient byl spokojen s naším přístupem k Drupal správě a včasným plněním jeho požadavků, tak využil též naši nabídku SEO prací na webu a zároveň se nás rozhodl zapojit i do re-designu stránek. Údernou grafiku pro web si nechal klient zpracovat od FG Forrest a s námi konzultoval její správnou implementaci a efektivní UX použitelnost v backendu webu.

Během konzultačního procesu jsme s klientem dospěli k závěru, že nejlepším řešením pro zabudování nové grafiky a nově vzniklých klientských požadavků na upravenou funkcionalitu webu, bude naplánování kompletního přechodu na Drupal 8– nejnovější verze jednoho z nejznámějších CMS open-source řešení na světě.

To v praxi pro nás znamenalo – postavit zbrusu nový Drupal 8 a v souběžném kroku s tím provést migraci veškerého obsahu z Drupalu 7. To vše zastřešil náš vývojářský a programátorský tým. Na tomto projektu byla migrace obsahu i více nestandardním procesem, protože se společně s obsahem migrovali i propojené subdomény. Při poměrně náročné implementaci grafiky s ohledem na funkcionality webu (např. informační interaktivní kolo na HP) jsme si i vcelku vyhráli s kódováním jistých prvků, jako např. originálně vytvořenou mapu poboček Respect Group na stránce Kontakty.

Webové stránky jsme spustili na konci prosinci roku 2018. V současné chvíli dále zajišťujeme Drupal správu, při které dbáme na to, aby byl systém pravidelně aktualizován.

Respect group

Respect group

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám