Logo Hexagonevert

Hexagonevert.fr

Hexagonevert.fr je multi-language web, jenž se zabývá prodejem přírodní kosmetiky obsahující CBD (kanabidiol), tedy látku, kterou v přírodě nalezneme pouze v konopí. Nabídka produktů je velmi bohatá; od krémů, přes různé kapsle až po kapky aj. Výrobce klade důraz především na kvalitu a splnění veškerých legislativních norem. Provoz byl zahájen v prosinci 2016 a od té doby prodeje společnosti – v Evropě i ve světě – rostou.

Klientské zadání

Klient se na nás obrátil s prosbou o úpravu a správu stávajícího řešení v redakčním systému WordPress. Konkrétně se jedná o jeho vícejazyčnou variantu, přičemž se v současnosti zabýváme implementací dalších jazykových mutací (vedle původní francouzské).

Naše řešení

Web neustále rozvíjíme, neboť kontinuálně roste. V maximální možné míře zajišťujeme jeho bezpečnost – došlo k pročištění od pluginů, odstranění škodlivých penetrací a následnému zabezpečení. Tyto kroky jsou nezbytné, využíváte-li hojně rozšířený redakční systém, jenž bohužel musí čelit mnoha nechtěným útokům. Rovněž jsme se snažili zvýšit uživatelskou přívětivost webu (user experience, UX). V neposlední řadě došlo k integraci B2B systému, a to za účelem efektivní spolupráce s obchodními partnery.

Vedle technické stránky jsme se ve velké míře zabývali stránkou grafickou. Provedli jsme redesign webu, kdy jsme web vyladili a nastylizovali tak, aby působil moderněji a neztratil se tak v záplavě konkurentů. Součástí webu je také tematický blog jakožto skvělé využití content marketingu.

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám