Reference Datahelp

Datahelp

Společnost Datahelp je přední odborník na záchranu dat z poškozených disků a dalších paměťových médií v ČR. Neustále vyvíjí nové metody a postupy, jak řešit různé poruchy paměťových médií a jak obnovovat ztracená data. Jde o velice specializovaný obor, internet je z hlediska propagace a získávání zákazníků pro Datahelp velmi důležitý.

Spolupráce
Se společností Datahelp dlouhodobě spolupracujeme na optimalizaci stránek. Pro jejich business je klíčové, aby se webové stránky umisťovaly na všechna slova týkající se záchrany a obnovy dat na předních pozicích vyhledávačů. Pravidelně proto rozvíjíme obsah stránek, budujeme chytrou síť zpětných odkazů, přivádějících na stránky nové zákazníky, rozšiřujeme povědomí veřejnosti o problematice záchrany dat a připravujeme a publikujeme odborné i popularizační články s tematikou záchrany dat napříč internetovými médii. Společnosti dlouhodobě pomáháme také s online marketingem a v neposlední řadě sledujeme aktivity a vývoj její konkurence v oblasti internetu.

Výsledky
Během několika let usilovné práce jsme pomohli stránky Datahelpu dostat a udržet na nejvyšších místech na většinu důležitých klíčových spojení (viz níže), pomocí kterých lidé hledají na internetu pomoc se ztracenými daty. Díky tomu dokážeme z vyhledávačů přivést na stránky přes 70% veškeré měsíční návštěvnosti. Díky výrazné propagaci problematiky záchrany dat také zvyšujeme povědomí veřejnosti o společnosti.

Klíčové slovo Seznam Google
záchrana dat 1. místo 4. místo
obnova dat 1. místo 4. místo
obnova smazaných dat 1. místo 12. místo
záchrana dat z disku 1. místo 7. místo
obnova dat z raid pole 1. místo 2. místo
obnova dat z hdd 1. místo 10. místo

Porovnání výsledků vyhledávání z dubna 2012

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám