Článek pro Vanilkovélusky.cz

Článek pro Vanilkovélusky.cz

Internetový obchod Vanilkové lusky je jedinečný e-shop, specializující se na prodej pravých vanilkových lusků a dalších výrobků z vanilky v nejvyšší kvalitě. Nabízí prvotřídní vanilkové lusky Bourbon a Tahiti.

Spolupráce
Společnosti Vanilkové lusky.cz jsme nabídli možnost publikace článku na webu TV Prima v sekci Gurmán na cestách. Těmto článkům garantujeme minimální čtenost 5000 přečtení, průměrné procento prokliků na web klienta bývá cca 10 %. Článek o pravé vanilce Opravdový vanilkový lusk: Kde ho sehnat a co s ním? ale už v prvním týdnu po vydání získal téměř 5000 čtenářů a během dvou týdnů, kdy byl poután skrze celý web TV Prima, získal 8000 přečtení. I poté, co byl z hlavních poutacích prvků stažen, vzrostlo toto číslo na téměř 9000 čtenářů a článek neustále nabírá nové.

Výsledky
Článek přivedl jednorázově velké množství lidí na web Vanilkovélusky.cz, ale i do budoucna je přínosem. Zůstává totiž stále na webu TV Prima. V něm umístěné odkazy tak trvale podporují hlavní web společnosti a posouvají ho výše ve výsledcích vyhledávačů. Samotný článek je navíc dobře vyhledatelný na důležitá klíčová slova jako je vanilkový lusk, pravá vanilka atp., takže neustále přivádí nové návštěvníky. Nejlépe ale úspěch článku vyjádří reálná data.

Celková čtenost do dnešního dne 8 926 - garance byla 5000 přečtení
Prokliky na web klienta do dnešního dne 2 796 - to je více než 30% míra prokliku
Počet objednávek, uskutečněných na základě přečtení článku 78 - hodnota objednávky se pohybovala mírně nad průměrem
Průměrná doba, po kterou návštěvník četl článek 3:38 - čtenáři článek dočetli do konce

Podívejte se, jak se webu vanilkovelusky.cz zvýšila návštěvnost po publikaci článku

návštěvnost webu vanilkovelusky.cz

A takto se zvýšily počty konverzí - objednávek

konverze webu vanilkovelusky.cz

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám