Reference Studyline.cz

Studyline.cz

Společnost Studyline zajišťuje jazykové kurzy v zahraničí, ale také pracovní pobyty po celém světě. Svým zákazníkům nabízí kompletní servis od zajištění práce a studia až po dopravu a bydlení.

Spolupráce
Na začátku naší spolupráce stál nedokončený web, který se klientovi nedařilo dlouhou dobu spustit. Nefunkční online kalkulace výukových kurzů a další problémy vedly k tomu, že se rozhodl oslovit nás. V této situaci, kdy byl nový web „téměř hotov“, by bylo pro klienta finančně nevýhodné začít od začátku s vývojem webu nového. Proto bylo nutné se zorientovat v dosavadním projektu a zapracovat do něj požadavky klienta, které předchozí správce nedokázal zohlednit.

Výsledky
Rozhodli jsme se pro ryze individuální přístup, kdy je klientovi přidělen jeden z našich programátorů a společně s ním dokončuje projekt webu. Klient tak má přehled o tom, jak práce probíhá, a může sám sledovat, jak se jeho požadavky mění v realitu. V současnosti jsme v kalkulaci odstranili zásadní nedostatky a stále v této práci pokračujeme. Navíc plánujeme také rozšíření informačního systému, které povede k ulehčení práce zaměstnanců při sestavování nabídek zákazníkům.

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám