Reference Komandor

Komandor

Výrobce vestavěných skříní Komandor je mezinárodní společnost, specializující se na výrobu, montáž a prodej vestavěných skříní na míru. Vyrábí také nábytek na míru a je známá hlavně pro své vysoce kvalitní kování.

Spolupráce
Pro Komandor dlouhodobě zajišťujeme pravidelnou správu sítě, pravidelnou SEO optimalizaci včetně linkbuildingu, naši programátoři také neustále vylepšují náš software, který Komandor využívá pro přesnou práci při výrobě nábytku na míru. Pro Komandor pracujeme také na poli online marketingu – tvoříme originální minisites, publikujeme PR články a staráme se také o obsah webových stránek. V roce 2011 jsme provedli redesign webu www.komandor.cz.

Klíčové slovo před Google po Seznam po
rohová skříň - 9 1
skříně - 14 9
skříně na míru - 16 6
šatní skříň - 11 10
šatní skříně - 10 9
vestavěné skříně - 10 6
nábytek na míru - 3 5

Porovnání výsledků vyhledávání z listopadu 2008 a prosince 2011

Salon Komandor – navrhněte si skříň online!

Pro Komandor jsme na web naprogramovali online návrhář skříní. V něm si návštěvníci webu můžou sami navrhnout skříň do všech detailů – samozřejmostí je možnost nastavit velikost skříně, výběr vnitřního vybavení skříně i volba použitých materiálů. Návrhy od zákazníků jsou poté odeslány do Komandoru a je pro ně zdarma připravena cenová kalkulace.

Návrhář skříní pro Komandor

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám