zpět

Píšeme články Články

Že získat pozornost je těžké, nám došlo už ve škole. Z výkladu učitelky, která monotónně četla učebnici dějepisu, si nikdo nezapamatoval nic. Jenže když se dobře vyspala a připravila si nejrůznější zajímavosti a vtípky, všichni ožili a začali vnímat. Na internetu je spousta „nudných učitelek“ a čtenáři více než kdokoli jiný ocení, když vaše „hodina“ bude jiná.

Když celý internet bliká tisícem bannerů, lidé se je naučí přehlížet a tvůrci webového obsahu musí přijít se sofistikovanějším řešením. Takovým jsou právě články, texty, které přinášejí zajímavé informace o tématech, která čtenáře baví. Že článek platíte vy a je v něm ukryto několik odkazů na vaše stránky, jim najednou nevadí, naopak stoupá povědomí o vaší značce. A spolu s ním i návštěvnost vašeho webu.

Bannerová reklama má také své využití, ale musí být originální. Více se dočtete na stránce bannerová a PPC reklama.

Neutrácíte v PPC zbytečně moc?

Napište si o audit výkonnosti kampaní napište nám

Kdy využít publikaci článků na internetu?

  • Blíží se hlavní sezona pro vámi nabízené produkty nebo služby,
  • potřebujete budovat povědomí o své značce a zvýšit svou reputaci,
  • chcete propagovat novinku ve vaší nabídce,
  • chcete zvýšit zájem o vaše služby a produkty.

Psaní článků pomáhá budovat image, zvyšuje počet návštěv vašeho webu a přivádí návštěvníky, kteří mají o konkrétní službu zájem. Další výhodou článků je také to, že na internetu „visí“ trvale. Zatímco reklama zmizí, jen co vám vyprší zaplacený čas, článek bude možné na internetu vyhledat pořád. Díky klíčových slovům v textu to bude snadné.

Praxe mluví za vše

Článek Šestnáct milionů za týdenní pobyt: Vydejte se do útrob nejluxusnějších hotelů planety si přečetlo přes 20 tisíc čtenářů. 2 tisíce z nich, tedy zhruba 10%, odsud přešlo na stránky našeho klienta. Bounce rate tvořil asi 55%.

Co získáte s články od nás?

  • Zvýšení počtu vyhledávání propagovaného výrobku.
  • Díky označení linků UTM kódy se snadno zorientujete ve statistikách Google Analytics.
  • Přímé návštěvy z článku mají nízký bounce rate (míra opuštění webu).
  • Zvýšení povědomí o značce.
  • Články zůstávají na webu neustále, odkaz na vás nezmizí.

Od roku 2007 jsme na různých internetových médiích publikovali přes 500 článků, jejichž celkový počet přečtení je více než 4 miliony. Klienti, pro které pravidelně publikujeme články, zaznamenávají zvýšenou hledanost svých výrobků a služeb až o 30%.

Kde publikujeme naše články?

Media

Potřebuji propagaci

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

Rostoucí návštěvnost webu

Jak zvýšit návštěvnost webu?

Otázku návštěvnosti je potřeba řešit hned na začátku tvorby každého webu. Bez ní horko těžko dosáhnete svých cílů. Poradíme vám, jak ji co nejefektivněji zvýšit!...

číst
SEO audit webu

SEO audit webu

SEO audit je jedním ze základních kamenů úspěšného webu. Co přesně to SEO audit je, k čemu je dobrý a jaké faktory při jeho realizaci vzít v potaz? ...

číst
chci jít na blog