zpět

Aplikace pro Facebook Aplikace pro Facebook

Facebook je nedílnou součástí moderního marketingu. Jeho velká síla spočívá v tom, že lidé na něj chodí rádi, chodí se tam bavit a tráví tam velké množství času každý den. Pokud se rozhodnete mít vlastní firemní facebookový profil, musíte se o něj starat a dát lidem to, co na Facebooku hledají – zábavu. Čím hezčí, zajímavější a interaktivnější váš profil bude, tím snáz na něj přivedete návštěvníka.

Proč má smysl investovat do Facebooku?

 • Facebook přispívá k „love brand“ strategii. Pokud lidé začnou vaši firmu „lajkovat“, máte šanci si je získat zcela a navždy.
 • Komunita fanoušků bývá aktivní a může vám přinést cennou zpětnou vazbu třeba o vašich nových produktech nebo o kvalitě nabízených služeb. Obecně je to velmi dobré místo na komunikaci se zákazníkem.
 • Facebook může sloužit jako výborný zdroj konverzí právě díky FB aplikacím nebo FB soutěžím.

Neutrácíte v PPC zbytečně moc?

Napište si o audit výkonnosti kampaní ZDARMA napište nám

Jaké aplikace na FB pro vás můžeme udělat?

 • Webové stránky na Facebooku
  Chtěli byste mít na FB profilu informace z vašeho webu ve firemní grafice? Na váš FB profil vám dokážeme převést některé kusy vašeho webu. Můžete tam pak mít třeba záložku „O nás“ a mnoho dalšího obsahu.
 • Webové aplikace na FB
  Máte na webu aplikaci a chtěli byste ji mít i na Facebooku? Převedeme vám ji tam! Ať už jde o objednávkový formulář nebo rozsáhlý návrhář skříní.
 • Facebookové aplikace
  Na míru vám dokážeme vytvořit vlastní, originální facebookovou aplikaci s libovolnou funkcionalitou. Vytvoříme vám nejrůznější soutěžní aplikace, hry na Facebook nebo interaktivní firemní prezentace ve formě katalogu.

Potřebuji propagaci na Facebooku

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.

Blogujeme!

Gigant Google se rozhodl pro odstranění klíčové služby

Taky jste se stali obětí nejapných aprílových vtípků okolí? Bohužel následující řádky nemají s aprílem nic společného. ...

číst

Brokeři budou moci inzerovat pouze s certifikátem od Googlu

Červen 2018. To se zase budou přepisovat dějiny. Alespoň pro brokery. ...

číst
chci jít na blog