zpět

Aplikace pro Facebook Aplikace pro Facebook

Facebook je nedílnou součástí moderního marketingu. Jeho velká síla spočívá v tom, že lidé na něj chodí rádi, chodí se tam bavit a tráví tam velké množství času každý den. Pokud se rozhodnete mít vlastní firemní facebookový profil, musíte se o něj starat a dát lidem to, co na Facebooku hledají – zábavu. Čím hezčí, zajímavější a interaktivnější váš profil bude, tím snáz na něj přivedete návštěvníka.

Proč má smysl investovat do Facebooku?

 • Facebook přispívá k „love brand“ strategii. Pokud lidé začnou vaši firmu „lajkovat“, máte šanci si je získat zcela a navždy.
 • Komunita fanoušků bývá aktivní a může vám přinést cennou zpětnou vazbu třeba o vašich nových produktech nebo o kvalitě nabízených služeb. Obecně je to velmi dobré místo na komunikaci se zákazníkem.
 • Facebook může sloužit jako výborný zdroj konverzí právě díky FB aplikacím nebo FB soutěžím.

Neutrácíte v PPC zbytečně moc?

Napište si o audit výkonnosti kampaní ZDARMA napište nám

Jaké aplikace na FB pro vás můžeme udělat?

 • Webové stránky na Facebooku
  Chtěli byste mít na FB profilu informace z vašeho webu ve firemní grafice? Na váš FB profil vám dokážeme převést některé kusy vašeho webu. Můžete tam pak mít třeba záložku „O nás“ a mnoho dalšího obsahu.
 • Webové aplikace na FB
  Máte na webu aplikaci a chtěli byste ji mít i na Facebooku? Převedeme vám ji tam! Ať už jde o objednávkový formulář nebo rozsáhlý návrhář skříní.
 • Facebookové aplikace
  Na míru vám dokážeme vytvořit vlastní, originální facebookovou aplikaci s libovolnou funkcionalitou. Vytvoříme vám nejrůznější soutěžní aplikace, hry na Facebook nebo interaktivní firemní prezentace ve formě katalogu.

Potřebuji propagaci na Facebooku

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

AdBlock - nástroj na blokování reklam na internetu

AdBlock: Vzrůstající fenomén digitálního století. Proč tomu tak je?

Reklamy na internetu — něco, bez čeho se mnozí provozovatelé webů — za účelem dosažení určité výše příjmů — již neobejdou. Co však dělat, když je reklamy už příliš a pů...

číst
Jak zvládnout dlouhodoběji práci na HomeOffice

Jak efektivně řešit dlouhodobější práce z HomeOffice?

Podělíme se s vámi s našimi zkušenostmi....

číst
chci jít na blog