zpět

Kompletní analýza webu Kompletní analýza

Máte webové stránky, ale zdá se vám, že by se nic nezměnilo, kdybyste je neměli? Pak je někde chyba a naším úkolem bude, zjistit kde. Analýza webových stránek je komplexní rozbor vašeho webu, na jehož základě budeme schopni určit, co by vašim stránkám prospělo, co změnit a do čeho investovat.

Neutrácíte v PPC zbytečně moc?

Napište si o audit výkonnosti kampaní ZDARMA napište nám

Co obnáší analýza webových stránek?

Základem je udělat analýzu konkurence, struktury stránek, definovat cílovou skupinu uživatelů vašich stránek a provést analýzu použitelnosti a přístupnosti. Důležité je také zajímat se o vizuální hledisko vašeho webu, protože poutavý design je v současné době silnou zbraní nejen v křemíkovém světě.

Prozkoumat se musí řada dalších parametrů – důvěryhodnost webu, jeho viditelnost, informační přínos nebo kvalita textů. To všechno vyhodnotíme a v analýze vám navrhneme ideální postup, jak zjištěné vady napravit. Až po důkladné analýze má smysl pokračovat třeba propracovaným SEO nebo marketingovou kampaní.

Dále by vás mohlo zajímat:

Chci analýzu webu

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.

Blogujeme!

Gigant Google se rozhodl pro odstranění klíčové služby

Taky jste se stali obětí nejapných aprílových vtípků okolí? Bohužel následující řádky nemají s aprílem nic společného. ...

číst

Brokeři budou moci inzerovat pouze s certifikátem od Googlu

Červen 2018. To se zase budou přepisovat dějiny. Alespoň pro brokery. ...

číst
chci jít na blog