Esotravel
Reference ESO travel

ESO travel

Cestovní ruch

Pro CK ESO TRAVEL dlouhodobě spravujeme a rozvíjíme webové stránky. Nedávno jsme provedli již druhý redesign webu, jež byl vymyšlen tak, aby dobře předně vynikly stylový fotografický obsah a zároveň se výrazným způsobem zjednodušil pohyb uživatele napříč stránkami. Současně s „omlazením“ jsme provedli responzivitu a stránky vhodně přizpůsobili tabletům a mobilním zařízením.

Foundation Tvorba webu Online marketing
Burda International CZ
Reference Burda International CZ

Burda International CZ

Online magazíny a média

Burda International CZ je jedním z největších vydavatelských domů u nás, který vydává přes 40 periodických časopisů, jako jsou například ELLE, Marianne, Svět ženy či Naše krásná zahrada. Prvotním požadavkem klienta byla optimalizace výkonu administrace webu Elle, posléze jsme však převzali správu problémů a nových funkcí na webech Elle, Marianne, Svět ženy a Naše krásná zahrada. Úzce spolupracujeme s týmem klienta, řešíme bug support a rozvoj webů.

Tvorba webu Správa webu
EG.D
Reference EG.D

EG.D

B2B a výrobní firmy

Energetická společnost EG.D, jež je součástí skupiny E.ON v ČR, provozuje a vlastní elektrickou a plynovou distribuční soustavu v několika oblastech ČR. Klientovi se staráme o správu webové aplikace portálu egd.cz – vyvíjíme nové struktury obsahových komponent a nové sofistikované formuláře pro zadávání a vyhledávání dat klientů. Rovněž jsme se zabývali migrací na nejnovější verzi Drupalu, s to včetně přepisu všech custom modulů a reflektujeme potřeby a požadavky klienta.

Drupal 8 Tvorba webu Správa webu
Respect group
Reference Respect group

Respect Group

Bydlící segment

Pro pojišťovací makléřskou skupinu Respect Group jsme na začátku pouze převzali web, postavený na Drupalu 7 od starého dodavatele, jež již nebyl schopný vyhovět klientským nárokům. Postupem času jsme při požadavku kompletního redesignu provedli i kompletní nové postavení nové prezentace, včetně subdomén, na Drupal 8 k čemuž jsme zastřešili i migraci obsahu ze starého webového řešení na nové.

Drupal 8 Tvorba webu Správa webu
České Švýcarsko
Reference České Švýcarsko

České švýcarsko

Cestovní ruch

Pro národní park České Švýcarsko jsme navrhli a postavili nový web na CMS Drupal 8, který je propojen s databází turistických centrál Německa o aktuální data o všech akcích. Aplikace také umožňuje vyhledávání nejbližší stanice dopravního prostředku MHD, nejbližšího ubytování či jiného bodu zájmu.

Drupal 8 Tvorba webu Web design
ČT24
Reference ČT24

ČT24

Online magazíny a média

Na tomto projektu bylo naším hl. úkolem maximální zavedení drupalovské technologie pro optimální výkon. Stránky a vývoj webu na Drupalu 7 nadále spravujeme a poskytujeme ČT24 i hosting. Ve správě probíhají činnosti jako optimalizace kódu, zrychlení cachovacích procesů, migrace obsahu a také customizace Drupalu na míru jako např. v případě modulů pro obsahy volebních speciálů apod.

Drupal 7 Tvorba webu Správa webu
Český Rozhlas
Reference Český Rozhlas

Český Rozhlas

Online magazíny a média

Web jsme nově postavili na Drupalu 7 a zajistili hosting. Pro stránky Českého Rozhlasu se aktuálně staráme o deployment (nasazování nových modulů a funkcí) a průběžnou obsahovou migraci. Nejvíce času ve správě nasazování úvodních subdomén, těch už jsme udělali přes 30.

Drupal 7 Tvorba webu Správa webu
Yuki
Reference Yuki

Yuki

B2B a výrobní firmy

„YUKI“ označuje značku motocyklů, jejichž výhradním dovozcem do České republiky je společnost Pyramida Průhonice s.r.o zabývající se prodejem a servisem automobilů různých značek. Na tuzemském trhu působí již od roku 1996, výhradním dovozem se však zabývá až od roku 2002.

Drupal 8 Správa webu Web design

Další dlouhodobé spolupráce

icopal.cz kopecky-rekonstrukce.cz Bramac Aplausin Masson Facility Studio 32 Alfavita OAD Animal Music Asciinet Reseller Magazine Alphaint.cz Stylishrooms Komandor Temo Tandem Lingua Viva Vestavenky Fleur de Santé Amerika.cz