Esotravel
Reference ESO travel

ESO travel

cestovní kancelář

Pro CK ESO TRAVEL dlouhodobě spravujeme a rozvíjíme webové stránky. Nedávno jsme provedli již druhý redesign webu, jež byl vymyšlen tak, aby dobře předně vynikly stylový fotografický obsah a zároveň se výrazným způsobem zjednodušil pohyb uživatele napříč stránkami. Současně s „omlazením“ jsme provedli responzivitu a stránky vhodně přizpůsobili tabletům a mobilním zařízením.

Foundation Tvorba webu Online marketing
Respect group
Reference Respect group

Respect Group

pojišťovací makléřská skupina

Pro pojišťovací makléřskou skupinu Respect Group jsme na začátku pouze převzali web, postavený na Drupalu 7 od starého dodavatele, jež již nebyl schopný vyhovět klientským nárokům. Postupem času jsme při požadavku kompletního redesignu provedli i kompletní nové postavení nové prezentace, včetně subdomén, na Drupal 8 k čemuž jsme zastřešili i migraci obsahu ze starého webového řešení na nové.

Drupal 8 Tvorba webu Správa webu
České Švýcarsko
Reference České Švýcarsko

České švýcarsko

národní park

Pro národní park České Švýcarsko jsme navrhli a postavili nový web na CMS Drupal 8, který je propojen s databází turistických centrál Německa o aktuální data o všech akcích. Aplikace také umožňuje vyhledávání nejbližší stanice dopravního prostředku MHD, nejbližšího ubytování či jiného bodu zájmu.

Drupal 8 Tvorba webu Web design
ČT24
Reference ČT24

ČT24

televizní společnost

Na tomto projektu bylo naším hl. úkolem maximální zavedení drupalovské technologie pro optimální výkon. Stránky a vývoj webu na Drupalu 7 nadále spravujeme a poskytujeme ČT24 i hosting. Ve správě probíhají činnosti jako optimalizace kódu, zrychlení cachovacích procesů, migrace obsahu a také customizace Drupalu na míru jako např. v případě modulů pro obsahy volebních speciálů apod.

Drupal 7 Tvorba webu Správa webu
Český Rozhlas
Reference Český Rozhlas

Český Rozhlas

rádiová stanice

Web jsme nově postavili na Drupalu 7 a zajistili hosting. Pro stránky Českého Rozhlasu se aktuálně staráme o deployment (nasazování nových modulů a funkcí) a průběžnou obsahovou migraci. Nejvíce času ve správě nasazování úvodních subdomén, těch už jsme udělali přes 30.

Drupal 7 Tvorba webu Správa webu

Dále jsme spolupracovali s

Asciinet Jazyková škola Elvis Reseller Magazine Alphaint.cz Stylishrooms Komandor Temo Tandem Lingua Viva Vestavenky Fleur de Santé Amerika.cz