Cukrářství Viktoria

Cukrářství Viktoria

Cukrářství Viktoria nutně potřebovalo lákavý design, který by odpovídal jejich úžasným produktům. Postavili jsme pro ně eshop na Drupalu a připravili krásnou grafiku, ze které luxus a sladkost přímo čiší.

Novum

Novum

Pro společnost Novum, předního prodejce vah a pokladních systémů v ČR, jsme připravili kompletní redesign webu. Webdesign bylo nutné navrhnout tak, aby byl především přehledný a umožnil návštěvníkům jednoduchou orientaci v produktech a různých kategoriích. Nešlo tedy pouze o převlečení do nového kabátu, ale i o UX a navržení optimální struktury nového webu. Web jsme zprovoznili na open source redakčním systému Drupal 7, pro společnost Novum zajišťujeme také základní SEO.

OA Praha

OA Praha

Redesign webu OA Praha byl zaměřen na modernizaci a přiblížení cílové skupině této střední školy, které pořádá také kurzy pro dospělé. Vytvořili jsme web, který se snadno ovládá přes tablety, je intuitivní a jednoduchý. Podmínkou redesignu bylo zachování stávající struktury webu.

Jdeme do školy

Jdeme do školy

Design pro web Jdemedoskoly.cz musel být hravý a přitom měl oslovit rodiče předškolních dětí. Web teď nabízí informace tak, aby bylo příjemné je číst.

Diit

Diit.cz

Při přechodu na redakční systém Drupal 7 se tvůrci portálu rozhodli i pro modernizaci designu. Patrné je zvětšení fotek, zploštění prvků webu a více místa pro poutání TOP témat.

CDR

CDR.cz

Minimalismus a větší prostor pro obsah – to jsou hlavní aspekty nového vzhledu portálu CDR.cz. Dlaždicový design umožňuje vyniknout důležitým tématům a snadno se ovládá na tabletech.

Bydlíme Kvalitně

Bydlíme kvalitně

Portál o stylovém bydlení si zaslouží i stylový redesign – světle hnědou vystřídala svěží zelená, nové články jsou lépe vidět a čtenáři se snáze orientují v obsahu.

Koh-i-noor

Koh-i-noor

Web společnosti KIN bylo nutné redesignovat tak, aby odpovídal obchodní strategii firmy. Důkladně jsme proto rozpracovali obsah webu a pomocí velkých poutačů zdůraznili hlavní typy produktů.

Asciinet

Asciinet

Osvěžení a přehledné zobrazení produktů – nový design pro Asciinet umožní zákazníkům rychle najít produkt, který hledají.

Jazyková škola Elvis

JŠ Elvis

Pro skvělou Jazykovou školu Elvis jsme realizovali redesign webu. Po letech fungování už si zasloužil nový kabátek. Poutavý a osobitý design je stavěn s ohledem na propagaci důležitých konverzních prvků; web obsahuje také databázový vyhledávač a výpis kurzů včetně automatické aktualizace termínů a cen.

Reseller Magazine

Reseller Magazine

Pro Reseller Magazine OnLine, nejnavštěvovanější B2B portál pro prodejce ICT, jsme zrealizovali kompletní redesign a migraci celého portálu včetně všech dat na nový systém Drupal. Díky tomu bylo možné zprovoznit rozsáhlou administraci, umožňující širokou škálu nastavení.

Alphaint.cz

Alphaint

Před naším zásahem byl na webu nulový design a žádné informace. Dnes jde o moderní, zajímavou a přitom odbornou prezentaci.

Stylishrooms

Stylishrooms

Zastaralá vizitka firmy StylishRooms se změnila v moderní a jednoduchý web, který velkým fotobannerem a výrazným horním menu jasně komunikuje nejdůležitější produkty.

Komandor

Komandor

Web, který má prodávat designové vestavěné skříně, musí být vizuálně zajímavý. Pro redesign Komandoru jsme zvolili velké fotobannery a názorné ikonky, které přitáhnou pozornost.

Temo

Temo

Z amatérsky působící vizitky jsme vytvořili profesionálně působící web, který návštěvníkům poskytne všechny informace rychle a přehledně a umožní okamžitě kontaktovat firmu Temo.

Tandem

Tandem

Ze zastaralého webu jsme vytvořili moderní a vzdušný portál, který srozumitelně propaguje hlavní nabídku jazykové školy Tandem. Tři hlavní ikony řeknou víc než tisíc slov.

Lingua Viva

Lingua Viva

Nový web pro jazykovku Lingua Viva je informačně nasycený a nabízí přehledné vyhledávání kurzů hned z hlavní stránky. Minimalistický design dává vyniknout důležitým prvkům stránky.

Vestavenky

Vestavenky

Web pro Vestavěnky jsme zmodernizovali a osvěžili hlavním pohyblivým bannerem, kde se prolínají designové fotky, akce a výhody spolupráce. Přidali jsme také výpis novinek a další poutací prvky.

Fleur de Santé

Fleur de Santé

Mezinárodní web Fleur de Santé jsme redesignovali tak, aby hlavní roli hrály konkrétní produkty. Prostor dostaly fotky nebo pohyblivý pás s novinkami. Zaměřili jsme se také na snadnou objednávku zboží.

Amerika.cz

Amerika.cz

Při redesignu webu Amerika.cz jsme akcentovali především informační hodnotu webu. Snažili jsme se zdůraznit kvalitní obsah webu a zajímavou grafikou v průvodci usnadnit lidem orientaci v něm.