Reference Flajzar

Flajzar

FLAJZAR, s.r.o. je česká firma, jež se zabývá vývojem a prodejem elektronických zařízení a přístrojů (ne)jen pro rybáře. V rámci produktové řady FISHTRON určené právě pro rybáře nabízí produkty, jako jsou elektronické signalizátory, přijímače, vysílače aj., a rovněž nabízí i prvky zabezpečovací techniky, např. GSM komunikátory. Elektroniku pocházející z dílny FLAJZAR lze najít v lékařských přístrojích, v průmyslových provozech, u státních složek a dalších. Produkty společnosti FLAJZAR jsou vysoce kvalitní a disponují moderním designem. O úspěchu firmy mimo jiné svědčí fakt, že k realizaci prodejů dochází v různých zemích Evropy a jsou zaměřeny na segmenty B2C i B2B.

Flajzar

Klientské zadání

Klient se na nás obrátil především proto, že nebyl spokojen s původním stavem webu a tehdejším vývojářem. Společnost nás zprvu kontaktovala pouze s žádostí o SEO správu, avšak po určité době spolupráce nás klient pověřil také programátorskými úpravami. Naplno jsme tak mohli rozvinout růstový potenciál firmy.

Naše řešení

V prvé řadě jsme provedli SEO audit, neboť si firma nebyla jistá výkonem z organického vyhledávání. Byly zjištěny určité chybějící technické aspekty, do jejichž implementace jsme se postupně pustili. Co se programátorských úprav týče, věnovali jsme se zadaným úkolům na e-shopu vytvořeném v PrestaShopu a také úpravě klientova webu, jenž je postaven na redakčním systému WordPress. Ve velké míře jsme se zabývali synchronizací webu s ekonomickým systémem Pohoda a dále jsme společnosti pomohli se správným výpočtem DPH v rámci B2B prodejů, jelikož se tato problematika země od země liší.

Flajzar


Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám