Reference Fleur de Santé

Fleur de Santé

Fleur de Santé je skandinávská společnost, která na trhu přírodní kosmetiky působí více než 30 let. Vyrábí kvalitní přírodní kosmetické produkty určené pro péči o celé tělo, pleť a vlasy.

Spolupráce
Pro Fleur de Santé jsme po celkové analýze zajistili redesign webu, který nyní dlouhodobě spravujeme. Spolupracujeme také v oblasti online marketingu – pravidelně provádíme PPC kampaně, staráme se o FB profil společnosti a posilujeme pozici společnosti pomocí linkbuildingu a tematických PR článků na serverech pro ženy. Naším cílem je zvyšování návštěvnosti webu a zvyšování počtu objednávek přes web.

Staráme se nejen o český web Fleur de Santé, ale zajišťujeme kompletní správu webu celé společnosti – spravujeme web pro Švédsko, Maďarsko, Chorvatsko, Slovinsko, Slovensko i Norsko. Zabezpečujeme tak i složitý systém e-shopů, na kterých se každý den prodají tisíce kusů zboží.

Výsledky
Tou nejlepší vizitkou je hladký provoz a nepřetržitý chod mezinárodního komplexu e-shopů a webů Fleur de Santé. Díky marketingu na web pravidelně přivádíme kvalitní návštěvníky a díky spolehlivému a dobře fungujícímu e-shopu se z těchto návštěvníků stávají zákazníci.

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám