Reference Shake-it

Shake-it

Ve webové správě pracujeme na zajímavém podnikatelském projektu dvou bratrů, Pavla a Honzy. Pod názvem Shake-it přinesli na trh instantní výživové nápoje a ingredience k přípravě cereálních smoothies jako zdravou alternativu k snídani či svačině.

Klient si tvoří povedenou originální grafiku na míru, kterou v rámci správy implementujeme na webové stránky. Na projektu dále zastřešujeme jak front-end, tak back-end záležitosti. Za dobu naší vzájemné spolupráce jsme pro Shake-it implementovali např. věrnostní systém pro zákazníky, multi-jazykovou složku nebo blog pro publikaci nového obsahu.

Webové stránky běží na WordPressu, který pravidelně monitorujeme a aktualizujeme. CMS WordPress jsme převzali od původního programátorského dodavatele, který ale už nestíhal dostatečně rychle plnit klientské požadavky. Protože stránky fungují zároveň jako prezentační web + e-shopové řešení, vznikají i poměrně vysoké nároky na rychlé načítání webu. Proto jsme se s klientem domluvili na rozšíření spolupráce a nově u nás bude mít webový hosting. Tím se může efektivněji optimalizovat rychlost načítání obsahu.

Reference Cessco

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám