Reference UNYP

UNYP

University of New York in Prague je soukromá univerzita, která od roku 1998 nabízí vysokoškolské vzdělání v anglickém jazyce se zaměřením na obchodní administrativu, komunikaci, IT management, mezinárodní vztahy, literaturu, a psychologii.

Spolupráce
Pro UNYP jsme provedli redesign stránek, které jsme zprovoznili na novém redakčním systému. Web jsme rozšířili o nové stránky v českém jazyce, zoptimalizovali jsme jej pro relevantní klíčová slova. Napsali jsme několik PR článků a publikovali jsme je na odborných serverech.

Výsledky
Díky přidání nových podstránek v češtině se web stal od dubna 2010 vyhledatelný v češtině. Tento krok spolu s profesionálním SEO přivedl na web UNYPu o 26% více návštěvníků z vyhledávačů. Podařilo se nám rozšířit absolutní počet klíčových slov, která přináší návštěvnost, zhruba o 6 000. To zlepšilo vyhledatelnost webu o 54%. Snížili jsme také míru okamžitého odchodu z webu (bounce rate) o 13%, což vedlo ke zkvalitnění návštěvnosti stránek. Díky našim PR článkům dorazilo na web 2 489 nových návštěvníků – jeden tak stál našeho klienta pouhých 12 Kč.

Klíčové slovo Seznam před Seznam po
Bakalářské studium psychologie nenalezeno 1. místo
Bakalářské studium v angličtině nenalezeno 1. místo
MBA Praha nenalezeno 1. místo
MBA program nenalezeno 1. místo
Magistr mezinárodní právo nenalezeno 1. místo
Magisterské studium v angličtině nenalezeno 2. místo

Porovnání výsledků na vyhledávání z dubna 2010 a prosince 2011

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám