Reference Alphaint

Nové webové stránky pro Alpha International

Firma ALPHA International se věnuje prodeji specializované snímací techniky. Jako jediná firma v Česku nabízí magnetostrikční snímače od MTS a další typy senzorů. Výrobky od ní odebírají největší průmyslové podniky v Česku, včetně plzeňské škodovky a železáren v Třinci.

Spolupráce:
Zástupci firmy se na nás obrátili na základě doporučení a jejich přáním bylo vytvořit kompletně nové stránky firmy. Připravili jsme tedy kompletně nový grafický návrh, navrhli novou praktičtější a přehlednější strukturu stránek, která kopíruje produktové portfolio firmy, a především připravili úplně nový obsah – staré stránky totiž obsahovaly jen minimum informací, většinu navíc v německém jazyce a ve formě odkazů na PDF soubory.

Výsledky:
Odborné a úzce specializované texty jsme vytvořili „jen“ s pomocí technických publikací a s podporou německy psaných materiálů. Podobný, česky psaný obsah totiž na internetu není. Podařilo se nám skloubit „tvrdá data“ a technické parametry s praktickými informacemi, a obsahově tak stránky zpřístupnit širšímu okruhu potenciálních zákazníků. Texty i struktura stránek jsou návodné, nově se objevilo i uplatnění jednotlivých senzorů, jejich charakteristika, výhody i nevýhody.

Přidali jsme i obsah, který je SEO friendly. Díky unikátnímu slovníku, stránkám, které vysvětlují i laikům princip měření a nově vzniklé kategorii Příslušenství, se stránky Alpha International zobrazují na předních pozicích nejen pro důležitá klíčová slova, ale i pro některé výrazy z long tailu. Na stránkách firmy se také nově objevil kontaktní formulář a důraz jsme kladli i na atraktivní vizuální podobu produktových stránek.

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám