Reference AxFlow

AxFlow

Skupina AxFlow se specializuje na distribuci, marketing a poskytování kompletního prodejního servisu čerpacích zařízení. Na evropském trhu zastupuje přední světové výrobce průmyslových a laboratorních čerpadel.

Spolupráce
Vedení společnosti AxFlow bylo dlouhodobě nespokojené s poskytovatelem správy sítě. Převážně se jednalo o dlouhodobě odkládané úkoly a problematickou komunikaci. Správu jsme tak převzali v přechodném období za podpory původního správce. Servery i stanice jsme dostali pod kontrolu v probíhající výpovědní lhůtě, dokumentaci jsme od dosavadního správce nedostali, proto jsme si za pomoci dotazů vytvořili vlastní.

Výsledky
Ihned po převzetí správy serverů a záloh jsme začali řešit první úkoly – problémy s tiskárnami, opravu VPN konfigurace, zálohování, nový hardware a další běžné úkony správy sítě. Pro klienta jsme zavedli ticketovací systém Request Tracker, který umožňuje přehledně monitorovat a spravovat veškeré požadavky všech zaměstnanců. Zajišťuje také, aby byly vyřízeny v co nejkratším možném termínu. Díky tomu a pohotovosti našich techniků se povedlo výrazně zkrátit dobu potřebnou pro řešení hlášených problémů.

Chcete podobné řešení?

Domluvte si konzultaci zdarma napište nám