Marketing a tvorba webů pro průmyslový sektor

Prezentace vybraných referencí z online marketingových aktivit pro klienty z výrobního a průmyslového sektoru. Pomáháme jim se správou sítě, tvorbou ERP a webů a zastřešujeme to komplexním marketingovým řešením.

ikona Přes 20 let na trhu
ikona Řešení pro malé i nadnárodní firmy

Vytvoříme smysluplné a prodejné webové stránky, které zároveň pomůžeme účelně spravovat.

Nastavíme plán pro efektivně vedené SEO. Pro jeho potřeby využijeme naše zkušené specializované redaktory a copywritery.

Poladíme výkonnostní kampaně jako důležitý marketingový pilíř v online prostředí a poradíme, jak rozhýbat sociální komunikační platformy.

Tvorba a správa webu pro průmyslový sektor

Pro vyškovskou pobočku nadnárodní společnosti Van Leeuwen (centrála v Holandsku), která se specializuje na ocelové trubky, jsme postavili jednoduchý web na WordPressu s názvem Život trubky a umístili ho na náš hosting.

Náhled webu

Pro ČKAIT (Česká komora akreditovaných inženýrů a techniků ve výstavbě) jsme provedli migraci Drupalu a vyvinuli custom moduly na míru.

Náhled webu

S oficiálními institucemi často spolupracujeme, což dokazuje i poptávka v roce 2019 od ČVUT na tvorbu minisite o mezinárodní konferenci HIGH SPEED MACHINING. Web jsme vytvořili na WordPressu.

Náhled webu

Pro významnou pražskou akciovou společnost KOH-I-NOOR jsme vytvořili komplexní webové řešení na Drupalu 7. Výsledkem byl šestijazyčný web (na vícejazyčné řešení je právě Drupal vhodným prostředím). Veškeré kategorie produktů jsou kategorizovány do komplexní struktury a vše je spolu důmyslně provázáno. Pro klienta jsme také spoluvytvářeli online katalog na míru.

Náhled webu

SEO pro průmyslový sektor

ALPHA International

Pro společnost ALPHA International, která jako jediná firma v Česku nabízí magnetostrikční snímače od MTS a další typy senzorů, jsme zjišťovali relevantní klíčová slova a témata, která lidi na internetu hledají, abychom pak mohli obsah textově vylepšit i z hlediska SEO.

BOPPE

Optimalizaci stránek jsme několik let dělali pro známou firmu BOPPE, která se zabývá především montáží a prodejem plotů. U projektu jsme na začátku provedli SEO audit, analýzu konkurence a analýzu klíčových slov. To vše jsme pak uplatnili při návrhu nové informační architektury webu a SEO úprav.

KOH-I-NOOR

Pro výše zmíněnou společnost KOH-I-NOOR jsme kromě správy webu pracovali na relevantní vyhledatelnosti. Využili jsme k tomu efektivní metody linkbuildingu pro získání kvalitních zpětných odkazů. Pro lepší a detailnější práci s linkbuildingem využíváme vlastnoručně vyvíjená softwarová řešení.

Náhled webu

SEO s cílením na Česko a Německo jsme pomáhali nastartovat u společností 4ISP a jeho největšího showroomu ve střední a východní Evropě jménem Eurazio pro profesionální předvedení CNC strojů a laserových vláken v praxi.

Mezi naše dlouholeté klienty patří společnost Servant, která poskytuje logistické služby. Kromě SEO prací, kde řešíme klíčová slova, informační architekturu a vhodné interní prolinkování, jsme klientovi také pomáhali s tvorbou tiskovin a grafických námětů na firemní trička.

Servant design

Copywriting pro průmyslový sektor

Rozhovory

U výše zmíněné společnosti Van Leeuwen (Život trubky) se naši copywriteři skutečně vyřádili. Pomáhali psát a vytvářet rozhovory se zaměstnanci firmy, aby podpořili HR aktivity a vnitrofiremní posilování týmového ducha.

Náhled webu

Pro společnost ALPHA International jsme naším citlivým copywritingovým zásahem zatraktivnili jednotlivé detaily magnetostrikčních snímačů. Texty se staly čtivějšími a věcnějšími, aniž by ztratily ze zřetele profesní preciznost a kvalitu popisu.

Náhled webu

Kromě SEO řešení společnost Boppe využila rovněž našeho přesahu a s přispěním odoborného copywritingu jsme vytvořili texty reflektující prodejní stránku věci. Protože textace vycházela z připravených audit a analýz, mohl tak copywriting a SEO vytvořit vhodnou synergii pro výkon.

Průmyslový velikán KOH-I-NOOR při naší několikaleté spolupráci využil také dovedností našich šikovných textařů pro tvorbu PR komunikace a obsahových článků, které jsme v rámci již výše zmíněného linkbuildingu pomáhali domluvit a zajistit na odborných průmyslových portálech.

Výkonnostní kampaně PPC pro průmyslový sektor

4ISP

Když jsme začínali vytvářet výkonnostní kampaně pro 4ISP, klient byl zprvu trochu skeptický k tomu, zda by se milionové lasery a CNC stroje daly pomocí internetu prodávat. Podařilo se! Během několika měsíců jsme otestovali pilotní sadu kampaní na Google a Seznamu a postupně vyladili jejich správu tak, že se začal zvyšovat zájem potenciálních zákazníků.

Sociální sítě pro průmyslový sektor

FB banner

Pro Van Leeuwen jsme v rámci sociálních síti pomáhali propagovat obsah webu zivottrubky.cz a hlavně najít nové zaměstnance do firmy. Van Leeuwen potřeboval nutně zaplnit pozici jeřábníka a o tom, jak jsme to celé řešili v rámci Facebooku, si můžete přečíst v naší případové studii.