Marketing a tvorba webů pro online magazíny a média

Prohlédněte si reference marketingových činností pro naše vlastní i externí online magazíny. Staráme se o 6 vlastních unikátních magazínů, které si kompletně zastřešujeme, ať už jde o tvorbu webu, IT nebo marketing. Spolupracujeme s feedem Seznam.cz a naše 2 portály jsou také součástí Google News.

ikona 20 let Přes 20 let na trhu
ikona magazíny 6 vlastních magazínů – každý s návštěvností cca milionů lidí ročně
ikona provázanost Provázanost s Google a Seznam.cz
ikona služby Kompletní marketingové služby od hostingu až k tvorbě textů

Naše vlastní online média

CDR.cz

logo CDR

Pro nadšence do moderních technologií a oblasti IT jsme vybudovali portál CDR.cz, který už od roku 1998 publikuje odborné články z oblasti spotřební elektroniky, ICT bezpečnosti, operačních systémů a počítačových her.

Portál běží na redakčním systému Drupal (stejně jako Diit.cz) a co u toho stojí za zmínku, naleznete v samostatné referenci. Ceníme si toho, že se nám podařilo vybudovat živou komunitu příznivců tohoto portálu.

Náhled webu www.cdr.cz

V letech 2014-2020 nám SEO metodika pomohla přivést cca 4 milionů návštěvníků! To je 21 % ze všech akvizičních kanálů. Každý měsíc stabilně přivádíme v rozmezí 30 000 až 40 000 unikátních návštěvníků jen díky vyhledávačům, jako jsou Seznam.cz a Google. K tomu nám pomáhají detailní analýzy klíčových slov, které si pravidelně aktualizujeme.

Analýza

Diit.cz

logo DIIT

Portál Deep in IT jsme koncipovali se záměrem vytvořit ideální obsahovou platformu určenou pro IT profesionály. Přináší novinky a odborné články z oblasti hardware se zaměřením na PC komponenty monitorů (procesory, desky, chlazení atd.), notebooků a fotoaparátů.

Náhled webu www.diit.cz

Portál se rovněž zabývá právem (informacemi o soudních sporech) a businessem v IT oblasti. V oblasti software se soustřeďuje na operační systémy, kancelářský a fotografický software.

Díky průběžnému fokusu na SEO se nám podařilo od roku 2014-2020 přivést cca 8 milion návštěvníků! Organická návštěvnost z vyhledávačů tvoří 25 % ze všech návštěv na portále.

Cestovinky.cz

logo Cestovinky

Magazín Cestovinky prezentujeme jako neotřelý portál o cestování a informacích s tím spojenými. Přiblíží vám atraktivní destinace z rozdílných koutů světa, najdete zde fotogalerie i videa. Vytváříme na něm podrobné praktické rádce, jejichž obsah budujeme díky promyšlené SEO strategii. A má to úspěch? To teda! Dva z těchto velkých průvodců jsou v TOP 10 všech článků za období 2015-2020, které vedou organickou návštěvnost.

Analýza článků;

Výhody dobře dělaného SEO copywritingu zachytáváme i na tzv. featured snippets neboli vybraných úryvcích.

Vyhledávání Google

Technicky je portál postaven na Drupalu a provedli jsme i jeho migraci na Drupal 8 a udělali redesign. Podívejte se také do naší podrobné reference o přístupu ke správě Facebooku.

Ukázka webu

Jsmekocky.cz

logo Jsme kočky

Základní ideou bylo vytvořit osobitý ženský magazín, za nímž bude stát redakce „pěti koček“. Tak vznikly JsmeKočky.cz, které přinášejí články a osobní recenze na různá témata, jako je móda, kosmetika, zdravý životní styl, vztahy a zábava.

Náhled webu

Na portále vytváříme obsah za pomoci originálně laděného copywritingu a výběr prioritních témat pomáhají selektovat naši SEO specialisté na základě provedených analýz klíčových slov, které se čas od času aktualizují. Výsledky jsou parádní – za 5 let existence portálu (období 2015-2020) můžete vidět přirozený růst návštěvnosti z organického vyhledávání. Celkově jsme tak přivedli díky SEO za 5 let cca půl druhého milionu uživatelů.

Analýza návštěv webu

Zároveň se na projektu souběžně věnujeme tvorbě obsahu na soc. sítích. Jak jsme pro ně nastavovali obsahovou komunikace, naleznete v samostatné referenci.

Bydlimekvalitne.cz

logo Bydlíme kvalitně

V roce 2010 jsme dostali nápad založit dobrého rádce a pomocníka pro bydlení. Tak vznikl magazín Bydlímekvalitně.cz, který přináší novinky, zajímavosti a tipy ze světa bydlení. Za tu dobu si získal velkou oblibu u svých čtenářů a jeho čtenost je srovnatelná s nejvýznamnějšími tituly o bydlení. Jeho záměrem a nosnou myšlenkou je poskytovat užitečné informace o trendech v bydlení.

Náhled webu

V SEO pracích na obsahu portálu postupujeme pro nás klasicky vyzkoušeným způsobem – analýza klíčových slov a strukturovaný obsah. Na následném porovnání můžete vidět dvě časová období a to, jak se nám postupně daří navyšovat organickou návštěvnost. Během období 2015 – 2020 jsme přivedli takřka 2 miliony návštěvníků.

Analýza návštěv webu

V rámci webu nám dobře funguje zavedení obsahových štítků neboli agregujících tagů, které jsme si na tomto vlastním projektu pilotně otestovali v ostrém provozu.

PCPporadenstvi.cz

logo PCP

Magazín PC poradenství je určen pro ty, kdo se zajímají o počítače a novinky v online technologiích a o vše, co s tím souvisí. Web sdružuje velkou komunitu odborníků i laiků z oblasti informačních technologií.

Kromě zajímavých článků a tiskových zpráv jsou zde také užitečné návody, např. jak zjistit stáří PC či jak ho ochránit před bouřkou, a spousta dalších zajímavých témat, praktických tipů a rad.

Externí online média, kde jsme spolupracovali

Amerika.cz

Logo Amerika

Amerika.cz je „speciálkou“ na vše o USA od A až po Z. Portál jsme kompletně navrhli, postavili a také se staráme o jeho obsah. Na čem běží a jaké jsou jeho vychytávky, najdete v podrobné referenci. Kromě našeho copywritingu na portále pilně provozujeme SEO aktivity.

Analýza návštěv webu

Od roku 2015 do září 2020 jsme z organického vyhledávání přivedli na půl milionu návštěvníků. A to díky tomu, že jsme se zaměřili na efektivní fráze a témata na základě nalezených klíčových slov. Na obrázku níže můžete vidět 3 nejnavštěvovanější stránky. S cestovatelskými tématy máme obecně velmi dobré zkušenosti, protože např. za 3 roky jsme díky SEO posunuli o 1000 % návštěvnost na další cestovatelské minisite od ESO travel.cz

Analýza návštěv webu

Aplausin

Logo Applausin

Lifestylový společenský portál Aplausin běží na Drupalu a dále v naší správě rozvíjíme. Na portále najdete i náš mediální kolotoč, na kterém jsme se v rámci vzájemné spolupráce a přebírání obsahu dohodli.

Nanokompozity.cz

Logo Nanokompozity

Portál věnující se specifické tématice kompozitních technologií a nových materiálů jsme v minulosti pomáhali spravovat po technické stránce. Starali jsme se o bezpečnostní aktualizace a monitoring správného chodu portálu.

Porodnice.cz

Logo Porodnice.cz

Máme dobré zkušenosti i s prací na velkém zdravotnickém portále. Více o této referenci se můžete dozvědět v našem oborovém detailu, kde najdete i další subjekty, kterým pomáháme se správou webu.