Marketing a tvorba webů pro zdravotnictví

Prohlédněte si vybrané reference online marketingových prací pro klienty ze zdravotnického a lékařsko-farmaceutického odvětví.

Zabezpečíme správu a monitoring webových stránek a plynulý hostingový běh. Dokážeme připravit komplexní grafické práce pro katalogy, vizitky, rollupy a další tiskoviny.

Dohlídneme na SEO metriky a přivádění kvalitní návštěvnosti z vyhledávačů. Vypomůžeme profesionální a zkušenou obsahovou textací a optimalizujeme výkon kampaní.

20 let Přes 20 let na trhu
farmacie Zkušenosti se světovými koncerny i praktickými lékaři

Tvorba, správa a hosting webu pro zdravotnický sektor

Skupina B. Braun Medical je součástí celosvětového koncernu, předního výrobce zdravotnických prostředků a technologií. Pro marketingové účely a též pro komunikaci s odbornou veřejností si nechala postavit on-line magazín braunoviny.cz, jež pravidelné plní odborným obsahem ze svého oboru.

Náhled webu

Bývalý dodavatel web postavil na CMS Drupal 7, ale přestal stíhat pokrýt správu a rozvoj tohoto hodnotného webu. Proto jsme správu převzali, odstranili infiltrace škodlivého softwaru, jež vznikly za dobu zanedbané správy a celý web pročistili. Zároveň se staráme i o hostingové řešení a bezchybný chod webu. Provedli jsme také redesign.

On-line portál Porodnice.cz je zaměřený na informování odbornými autory z lékařského prostředí ohledně ohledně všeho kolem těhotenství a narození dítěte + zabezpečuje styk mezi lékaři a budoucími maminkami.

Náhled webu

Portál jsme převzali do webové správy, rozvíjíme jej dle požadavků klientů a zabezpečujeme provoz z našich vlastních serverů. Web běží na oblíbeném open-source systémovém rozhraní Drupal, na který máme vlastní tým specialistů. Na Drupalu jsme postavili mnoho velkých projektů.

Náhled webu

Tvoříme, spravujeme a hostujeme účelné stránky různých praktických lékařů, jako je například Tiliamed s.r.o… Nebo Praktický lékař, s.r.o. Dokážeme vytvořit jednoduchou a praktickou informační vizitku na našem vlastním redakčním systému Elvis.

Na našich serverech běží i klinika estetické medicíny Esthetic Medical, která se věnuje lékařské kryolipolýze, laserové korektivní dermatologii, permanentní depilaci, která jak pro muže, tak pro ženy, lymfodrenáži, tejpování nebo plazma terapii.

Náhled webu

Tvorba grafických prací pro zdravotnický sektor

Pro leadera na českém a slovenském trhu v oblasti laboratorních zařízeních – Pragolab, jež přináší svým zákazníkům špičkové přístroje z oboru analytické chemie a fyzikálních měření, jsme připravovali jednotící prvek, jež by sjednotil veškeré jejich grafické materiály, ať již outdoorové, či on-line.

Náhled webu

V současné době tento grafický prvek přenášíme na různé typy marketingových materiálů – ať již se jedná o produktové katalogy, vizitky, či rollupy, až po obrandování firemní flotily vozů.

Náhled webu

Pro výše zmíněné Braunoviny.cz jsme také v rámci grafických věcí provedli redesign dle firemní kultury a stylu hlavního korporátního webu.

Pro již výše zmíněnou kliniku Esthetic Medical pomáháme na kontinuálním nárustu návštěvnosti z vyhledávačů neboli se věnujeme SEO pracím.

Náhled webu

Copywriting pro zdravotnický sektor

ACME domácí péče, je poskytovatelem domácí hospicové péče, home care s ISO certifikací, plně hrazené ze zdravotního pojištění. Pomohli jsme s otextováním webových stránek a nyní pomáháme s rozvojem obsahu a pravidelně s paní majitelkou ladíme nové články do blogu.

Náhled webu

Takto jsme společně napsali už přes více než desítky článků. Spolupráce trvá od roku 2017.

Výkonnostní reklama PPC pro zdravotnický sektor

Naši specialisté umí vykrýt i prostor výkonnostních reklam. Pro výše zmíněnou estetickou kliniku Esthetic Medical řešíme v rámci naší spolupráce PPC kampaně s prioritním cílením a podporou na klíčové služby kliniky.

Náhled webu