zpět

Webdesign Webdesign

Jen za jednu ranní cestu do práce vás osloví stovky firem, aniž byste s někým prohodil slovo. Dnešnímu světu totiž vládne vizualita a její moc spočívá zejména v tom, že si ji málokdo uvědomuje. Když si v obchodu k snídani vyberete jogurt s hezkým barevným kelímkem a moderní grafikou ovoce, není to proto, že by byl nejlepší. Je to proto, že vás nejvíce láká vyzkoušet ho.

Na internetu se chováme úplně stejně – sortiment mnoha firem je do puntíku stejný. To co prodává je obal. Je to příjemný pocit, který se zákazníkovi snažíme nenápadně dodat. Nakupujeme očima, nakupujeme na základě emocí. Kvalitní design webu prakticky prodá za vás.

Chcete, aby víc prodával?

Domluvte si s námi konzultaci zdarma napište nám

Základem je wireframe!

Pokud váš bývalý grafik navrhnul design vašeho webu jen tak "z voleje", není divu, že web nefunguje. To, jaké prvky na webu jsou a jak jsou propojeny jednotlivé stránky, to všechno by mělo mít smysl. Dobrým pomocníkem při tvorbě webu jsou wireframy, které naznačují, kde budou určité prvky umístěny, v jakém budou vztahu a zkrátka to, jak má celý web fungovat. Podívejte se, jaké wireframy děláme my.

Jaký design nebo redesign webu vám nabízíme?

  • Originální design – důležitá je diferenciace.
  • Jednoduchý a funkční design – víte, kam kliknout.
  • Design na míru – respektujeme váš styl.
  • Design, který spolupracuje se SEO – lidé vás najdou.

Víte, že...

Designem to nezačíná! Grafický návrh webu musí vycházet z propracované analýzy toho, co chtějí vaši zákazníci, co jim chcete nabídnout vy a jak to uděláte. Až potom zpracujeme wireframe a grafický návrh, který vaše cíle perfektně podpoří.

Ať už stavíte zcela nový web nebo plánujete redesignnvašich stávajících stránek, pomůžeme s vašimi projekty od A do Z. Kromě designu umíme také copywriting, který vám k zajímavé vizuální stránce dodá i poutavé texty. Připravíme online katalog. Váš web také pomůžeme efektivně zpropagovat na internetu (online marketing).

Chci webdesign

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

UX design

UX DESIGN UMÍ BÝT VĚDA: 10 + 1 PRAVIDEL PRO UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÝ WEB

Mít krásný webdesign nestačí. Aby web opravdu vydělával, je zapotřebí dodržovat principy UX neboli uživatelské přívětivosti. Přinášíme souhrn toho nejdůležitějšího, co by měl...

číst
Expanze e-shopů v ČR

Pandemická expanze e-shopů v Česku pokračuje

Česko je v rámci Evropy považováno za e-shopovou velmoc. Jak se dařilo internetovým obchodům ve 3. čtvrtletí roku 2021? To se dozvíte v našem článku, tak vzhůru na něj!...

číst
chci jít na blog