zpět

Webdesign Webdesign

Jen za jednu ranní cestu do práce vás osloví stovky firem, aniž byste s někým prohodil slovo. Dnešnímu světu totiž vládne vizualita a její moc spočívá zejména v tom, že si ji málokdo uvědomuje. Když si v obchodu k snídani vyberete jogurt s hezkým barevným kelímkem a moderní grafikou ovoce, není to proto, že by byl nejlepší. Je to proto, že vás nejvíce láká vyzkoušet ho.

Na internetu se chováme úplně stejně – sortiment mnoha firem je do puntíku stejný. To co prodává je obal. Je to příjemný pocit, který se zákazníkovi snažíme nenápadně dodat. Nakupujeme očima, nakupujeme na základě emocí. Kvalitní design webu prakticky prodá za vás.

Chcete, aby víc prodával?

Domluvte si s námi konzultaci zdarma napište nám

Základem je wireframe!

Pokud váš bývalý grafik navrhnul design vašeho webu jen tak "z voleje", není divu, že web nefunguje. To, jaké prvky na webu jsou a jak jsou propojeny jednotlivé stránky, to všechno by mělo mít smysl. Dobrým pomocníkem při tvorbě webu jsou wireframy, které naznačují, kde budou určité prvky umístěny, v jakém budou vztahu a zkrátka to, jak má celý web fungovat. Podívejte se, jaké wireframy děláme my.

Jaký design nebo redesign webu vám nabízíme?

  • Originální design – důležitá je diferenciace.
  • Jednoduchý a funkční design – víte, kam kliknout.
  • Design na míru – respektujeme váš styl.
  • Design, který spolupracuje se SEO – lidé vás najdou.

Víte, že...

Designem to nezačíná! Grafický návrh webu musí vycházet z propracované analýzy toho, co chtějí vaši zákazníci, co jim chcete nabídnout vy a jak to uděláte. Až potom zpracujeme wireframe a grafický návrh, který vaše cíle perfektně podpoří.

Ať už stavíte zcela nový web nebo plánujete redesignnvašich stávajících stránek, pomůžeme s vašimi projekty od A do Z. Kromě designu umíme také copywriting, který vám k zajímavé vizuální stránce dodá i poutavé texty. Připravíme online katalog. Váš web také pomůžeme efektivně zpropagovat na internetu (online marketing).

Chci webdesign

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.

Blogujeme!

Vyšel nový update na kritickou díru v Drupalu 7 a 8

Bezpečnostní update byl ohlášen týden dopředu. Komunita vývojářů do jeho vydání odmítla vydat jakékoliv informace včetně stupně závažnosti. ...

číst
One page doktorský web

Vytvořili jsme jednoduchý one page web praktické lékařky

Když nechcete za web moc utrácet a potřebujete něco jednoduchého, ale zároveň pěkného, co klientům jasně řekne vše, co potřebují, máme pro vás řešení. Podívejte se na stránky, k...

číst
chci jít na blog