zpět

Správa rozsáhlých portálů Správa velkých webů

Rozsáhlé internetové portály vyžadují kvalitní správu a údržbu, bez níž může snadno nastat situace, kdy dojde k výpadkům a tím i k nemalým finančním ztrátám. Takovým situacím je dobré předcházet třeba tím, že svěříte péči o svůj cenný projekt do rukou odborníků.

I malé webové stránky a firemní prezentace mohou postupem času vyrůst v rozsáhlé portály, jejichž správa bývá složitá a časově náročná. Finanční náklady na vlastní zaměstnance zbytečně rostou a mnohem výhodnější cestou je v takovém případě správa externí společností.

Chcete, aby víc prodával?

Domluvte si s námi konzultaci zdarma napište nám

Velké internetové portály umíme!

  • Staráme se o bezproblémový chod stránek s několikamilionovou denní návštěvností.
  • Víme, jak přilákat uživatele a zajistit, aby byli na webu spokojení.
  • Správu portálu provádíme nepřetržitě a profesionálně.
  • Zařídíme pro vás podporu 24/7.
  • Umíme využívat open source redakční systémy, díky kterým bude vývoj i správa portálu levnější.

Máme zkušenosti se správou velkých internetových portálů a magazínů, mezi něž patří technologická periodika CDR.cz a DIIT.cz. Zvládáme ale dokonce ještě větší projekty ve stylu iPrima.cz, který patří mezi 15 nejnavštěvovanějších stránek na českém internetu.

Zkušenosti se správou a údržbou rozsáhlých portálů jsou nezbytné pro jejich bezproblémový běh a dostupnost. Například výpadek a problémy s dostupností mohou u e-shopu znamenat ztrátu milionů korun. Ztráty v takovém případě nemusí být jednorázové, ale uškodit může i případný odliv zákazníků ke konkurenci.

Máte rozsáhlý projekt, který vám doslova přerostl přes hlavu? Neváhejte nás oslovit a my připravíme to nejvhodnější řešení.

Mám zájem o správu webu

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

Slider

Slider na webu: Ano, nebo ne?

Uvažujete nad použitím slideru na svém webu? V tomto článku se zamyslíme nad problematikou jeho využití. ...

číst
Novinky v Aiře

Co je u nás v Aiře nového?

Ani současná společenská situace nám nezabrání realizovat nové a zajímavé projekty, neboť je třeba neustálý rozvoj - jak náš vlastní, tak ten pro klienty. Podívejte se, na čem prá...

číst
chci jít na blog