zpět

Správa rozsáhlých portálů Správa velkých webů

Rozsáhlé internetové portály vyžadují kvalitní správu a údržbu, bez níž může snadno nastat situace, kdy dojde k výpadkům a tím i k nemalým finančním ztrátám. Takovým situacím je dobré předcházet třeba tím, že svěříte péči o svůj cenný projekt do rukou odborníků.

I malé webové stránky a firemní prezentace mohou postupem času vyrůst v rozsáhlé portály, jejichž správa bývá složitá a časově náročná. Finanční náklady na vlastní zaměstnance zbytečně rostou a mnohem výhodnější cestou je v takovém případě správa externí společností.

Chcete, aby víc prodával?

Domluvte si s námi konzultaci zdarma napište nám

Velké internetové portály umíme!

  • Staráme se o bezproblémový chod stránek s několikamilionovou denní návštěvností.
  • Víme, jak přilákat uživatele a zajistit, aby byli na webu spokojení.
  • Správu portálu provádíme nepřetržitě a profesionálně.
  • Zařídíme pro vás podporu 24/7.
  • Umíme využívat open source redakční systémy, díky kterým bude vývoj i správa portálu levnější.

Máme zkušenosti se správou velkých internetových portálů a magazínů, mezi něž patří technologická periodika CDR.cz a DIIT.cz. Zvládáme ale dokonce ještě větší projekty ve stylu iPrima.cz, který patří mezi 15 nejnavštěvovanějších stránek na českém internetu.

Zkušenosti se správou a údržbou rozsáhlých portálů jsou nezbytné pro jejich bezproblémový běh a dostupnost. Například výpadek a problémy s dostupností mohou u e-shopu znamenat ztrátu milionů korun. Ztráty v takovém případě nemusí být jednorázové, ale uškodit může i případný odliv zákazníků ke konkurenci.

Máte rozsáhlý projekt, který vám doslova přerostl přes hlavu? Neváhejte nás oslovit a my připravíme to nejvhodnější řešení.

Mám zájem o správu webu

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.

Blogujeme!

Vyšel nový update na kritickou díru v Drupalu 7 a 8

Bezpečnostní update byl ohlášen týden dopředu. Komunita vývojářů do jeho vydání odmítla vydat jakékoliv informace včetně stupně závažnosti. ...

číst
One page doktorský web

Vytvořili jsme jednoduchý one page web praktické lékařky

Když nechcete za web moc utrácet a potřebujete něco jednoduchého, ale zároveň pěkného, co klientům jasně řekne vše, co potřebují, máme pro vás řešení. Podívejte se na stránky, k...

číst
chci jít na blog