zpět

Linkbuilding ikona

Váš web má známý „hlas/odkaz“. To je jádro linkbuildingového pudla. Pomůžeme vám najít a posbírat ty správné „hlasy/odkazy“, které vás dostanou na vrchol.

Chci budovat kvalitní zpětné odkazy

Linkbuilding: Důležitá součást SEO strategie

Chcete-li být na internetu „viditelní“, potřebujete budovat zpětné odkazy neboli linkbuilding a promyšlenou strategii, jak získávat hodnotné a pro vás přínosné odkazy.

Posílíme váš web relevantními a pro vás přínosnými odkazy.

Co byste mohli za SEO potřebovat?

Co díky linkbuildingu získáte?

ikona

Odkazy z tematicky příbuzných webů, které jsou autoritami v daném oboru či podnikání.

ikona

Budování dlouhodobých vztahů s majiteli těchto webů.

ikona

Přivedení potenciálních zákazníků na váš web.

ikona

Lepší hodnocení a umístění vašeho webu ve výsledcích vyhledávání.

Jaké máme v linkbuildingu výsledky?

Budování odkazů se velkou měrou promítá na celkových výsledcích za SEO. Tady si ukažme jen detaily z čistě odkazového kanálu.

 • Datahelp
  Datahelp
  za období 2014–2020 jsme tímto kanálem přivedli stránky přes 23 tisíc lidí, kteří odeslali přes 200 objednávek a přes 150 svozu disků. Upevnili jsme také první pozice za SEO na byznys slova.
 • ESO travel
  ESO travel
  růst za SEO o 256 % po našem převzetí. A jen za linkbuildingový kanál jsme na web přivedli na půl milionu návštěvnosti, kteří poptali na 250 zájezdů.

   

 • Nakup nábytek
  Nákup-nábytek
  růst za SEO o 574 % po našem převzetí na Google. Pokrytí důležitých byznys slov ve zpětných odkazech.
 • Vestavenky
  Vestavenky
  růst za SEO evidujeme o 1 275 % po našem převzetí. Zpětnými odkazy jsme přivedli na stránky přes 12 tisíc lidí, kteří tvoří cca 10 % konverzí objednávek z webu (bráno i se zobrazením kontaktů).

Chcete začít?

Ozvěte se nám a domluvíme spolu další postup Chci začít s linkbuildingem

Jak pracujeme?

1. Audit odkazového profilu

Nejprve zjistíme aktuální stav odkazového profilu vašeho webu. Provedeme důkladnou analýzu odkazů, které směřují na váš web, posoudíme jejich relevanci a přínos. Odhalíme případnou penalizaci a navrhneme efektivní řešení, jak se jí zbavit.

2. Tvorba linkbuildingové strategie

Budování zpětných odkazů zahrnuje širokou škálu možností, jak účinně zvyšovat návštěvnost webu a jeho hodnocení ze strany vyhledávačů. Základem strategie pro nás bude tvorba sítě kvalitních odkazů, které posilují váš web a jeho viditelnost ve výsledcích vyhledávání.

3. Doporučení pro rozvoj vlastního obsahu a jeho odkazového provázání

Malým, ale stejně důležitým „bratříčkem“ zpětných odkazů, jsou interní odkazy, se kterými se pracuje jen v rámci vlastního webu. Pomůžeme vám je vytvořit a zvýšit tak důvěryhodnost domény. Z toho přirozeně vyplynou i adekvátní rady na zkvalitnění informací a struktury jednotlivých stránek.

Jakým způsobem lze získat kvalitní odkazy

Nejčastější otázky k linkbuildingu?

  Co je linkbuilding?

  Mají zpětné odkazy ještě smysl?

  Podle čeho posoudím, zda nějaký web je vhodným zdrojem odkazu?

  Co je odkazový profil?

  Co je Google Penguin update?

  Co je ručně provedený zásah?

  Jak se zbavím nekvalitních zpětných odkazů?

Chci linkbuilding strategii

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

Rostoucí návštěvnost webu

Jak zvýšit návštěvnost webu?

Otázku návštěvnosti je potřeba řešit hned na začátku tvorby každého webu. Bez ní horko těžko dosáhnete svých cílů. Poradíme vám, jak ji co nejefektivněji zvýšit!...

číst
SEO audit webu

SEO audit webu

SEO audit je jedním ze základních kamenů úspěšného webu. Co přesně to SEO audit je, k čemu je dobrý a jaké faktory při jeho realizaci vzít v potaz? ...

číst
chci jít na blog