zpět

Sociální sítě Sociální sítě

Podívejte se rovnou na reference. Osobní kontakt je k nezaplacení. Když vám kamarád řekne, že na tenhle film rozhodně musíte jít, je dost možné, že na něj půjdete. Stejně tak vám může doporučit cokoli jiného, třeba firmu, která vyrábí skříně. Dobrým kamarádem asi třetiny všech Čechů je Facebook. Radí jim, s kým se spřátelit, kam zajít a v neposlední řadě také, co si koupit.

Blogujeme!

Rostoucí návštěvnost webu

Jak zvýšit návštěvnost webu?

Otázku návštěvnosti je potřeba řešit hned na začátku tvorby každého webu. Bez ní horko těžko dosáhnete svých cílů. Poradíme vám, jak ji co nejefektivněji zvýšit!...

číst
SEO audit webu

SEO audit webu

SEO audit je jedním ze základních kamenů úspěšného webu. Co přesně to SEO audit je, k čemu je dobrý a jaké faktory při jeho realizaci vzít v potaz? ...

číst
chci jít na blog

Výhody Facebook profilu od nás

  • FB profil funguje, pokud se o něj pravidelně staráte. Víme, jak na to a jak zajistit největší efektivitu.
  • Sledujeme moderní trendy – víme, jak sociální sítě co nejvíce využít.
  • Facebook se mění ze dne na den a vyznat se v jeho nových funkcích, ale i nejrůznějších smluvních podmínkách, zabere spoustu času. Nechte všechny starosti na nás a užívejte si jen přibývajících fanoušků.
  • Víme, co na sociálních sítích publikovat a co se pro tuto komunikaci nehodí.

Neutrácíte v PPC zbytečně moc?

Napište si o audit výkonnosti kampaní napište nám

Marketingové využití je důležité pro budování dobrého jména vaší firmy a v neposlední řadě i k získávání fanouškovské základny. Ta se může tvořit buď kolem celé vaší společnosti, nebo kolem jednotlivých produktů. Účinnost aktivit na sociálních sítích vám samozřejmě spolehlivě změříme.

O placené inzerci na Facebooku se více dozvíte na stránce o Facebook PPC reklamě.

Mít profil na Facebooku je dnes téměř nutnost – lidé na něm tráví enormní množství času a hledají na něm prakticky spoustu informací. Naším úkolem bude, aby našli i vaši firmu. FB profil je výborným způsobem, jak efektivně komunikovat se zákazníky i jak je evidovat. Lidé ocení, když na něm najdou nejen důležité informace, ale i novinky z oboru a zajímavosti. Postaráme se o to, aby váš profil byl funkční, pravidelně aktualizovaný a pro návštěvníka co nejpřínosnější.

Starším kolegou facebookové komunikace je klasický Email marketing.

Víte, že...

Na sociálních sítích vám pomůžeme i s inzercí, což je velmi dobrý způsob, jak zblízka oslovit přesně cílenou skupinu lidí. Na Facebooku můžete zacílit reklamu dle pohlaví, věku, vzdělání, nebo rodinného „stavu“. V podstatě podle všech informací, které na sebe uživatelé prozradili.

FB profil by měl mít každý, kdo chce oslovit zblízka své cílové skupiny a propojit web s širokou veřejností. Nezbytností by měl facebook být pro e-shopy, komunitně založené weby a obecně pro všechny stránky s vysokou návštěvností. Nesprávné navržení strategie facebook profilu může navíc firmě více uškodit než pomoci. Proto je důležité probrat tuto záležitost s odborníky.

Podívejte se na naše úspěšné facebook kampaně!

ReferencePotřebuji propagaci na sociálních sítích

Napište své dotazy, nebo nám zanechte telefon. Rádi se vám ozveme.
Zpracování osobních dat

Vyplněním Vašich osobních údajů se Společnost Aira Group s.r.o. se sídlem Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2, IČ 25682598  stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu souhlasu evidujeme Email, Jméno, Příjmení, Telefon, do odvolání souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem posouzení, zdali bude poskytnuta služba.

Vaše práva
Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme Vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností správce tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email info@aira.cz nebo na sídlo naší společnosti: Aira Group s.r.o , Vratislavova 57/1, 12800, Praha 2

Naše společnost jmenovala Pověřence na ochranu osobních údajů. V případě nejasností jej můžete kontaktovat emailem na info@aira.cz nebo telefonicky na čísle 283 850 031, případně nás kontaktujte na adrese naší společnosti.

Blogujeme!

Rostoucí návštěvnost webu

Jak zvýšit návštěvnost webu?

Otázku návštěvnosti je potřeba řešit hned na začátku tvorby každého webu. Bez ní horko těžko dosáhnete svých cílů. Poradíme vám, jak ji co nejefektivněji zvýšit!...

číst
SEO audit webu

SEO audit webu

SEO audit je jedním ze základních kamenů úspěšného webu. Co přesně to SEO audit je, k čemu je dobrý a jaké faktory při jeho realizaci vzít v potaz? ...

číst
chci jít na blog